Opis przejścia

Witaj w dziale, w którym znajdziesz wszelkie opisy przydatne przy przechodzeniu gry. W menu po lewej stronie możesz wybrać interesujący cię rozdział. Opis jest napisany w całości przeze mnie i z pewnością nie pozwoli ci ominąć żadnego etapu gry – baw się na 100%!

W działach CD 1 – CD 4 znajdziesz kompletny opis przejścia FF9.

Dział QUESTY zawiera informacje o dodatkowych zadaniach jakie możesz napotkać podczas grania. Jeśli myślisz, że o Final Fantasy wiesz wszystko, to zajrzyj do tego działu. Oprócz "zwykłych" questów opisałem tam też kilka sekretów "smaczków" FF9.

  • Khefka

    Co do wszelkich kradzieży, jeśli piszecie, że trudno jakiegoś bosa okraść to ja okradałem w ten sposób, że nie zadawałem bosowi obrażeń – odpiąłem mug oraz dbałem o zdrowie drużyny, stosowałem komendy defence a nie atak, zazwyczaj w pierwszych turach Zizu kradł przedmioty, potem tydko wykończyć bosa. Zauważyłem jeszcze, że (spoiler z zakończenia cd3) Kuja cały czas stosował flare, nie tak jak w opisie przejscia co 3-4 rundy. No ale miałem drużynę na wysokich poziomach (80Zidane i 70reszta).

  • cyc997

    Części IX nie było dane mi przejść, a później jakoś nie miałem już okazji. Teraz, kiedy ff pojawiło się na androida nadrabiam zaległości :) polecam pad do telefonu, taki z uchwytem i mamy całkiem dobrego handhelda :)