Final Fantasy VII

Logo
Logo Final Fantasy 7
Daty premier
Sony PlayStation 31.01.1997
31.08.1997
01.11.1997
PC / Windows  25.06.1998
Reedycje
FF VII International
Sony PlayStation
 7.10.1997

Final Fantasy VII to jedna z najlepszych gier w swoim gatunku. Wciągająca jak czarna dziura opowieść nie tylko o miłości zaszokuje Cię częstymi zwrotami akcji i niebagatelnymi pomysłami. Wspaniała muzyka pomaga w kreowaniu niesamowitego klimatu tej gry – zapraszam do zabawy!

script type=

Była to pierwsza część Final Fantasy wydana na konsolę Playstation, tytuł od razu okrzyknięto “Grą Wszechczasów” a sukces, jaki odniosła, sprawił, że przeniesiono ją także na platformę PC. Technicznie konwersja była strasznie słaba – pełno problemów z kompatybilnością, słaba jakość animacji, ale kompletnie nie przeszkodziło to w odniesieniu sukcesu na rynku blaszaków. Dla wielu osób ten tytuł był pierwszym Final Fantasy, w które grali w życiu, dzięki czemu stali się fanami całej serii.

Gra ma wszystko to co, co powinien posiadać hit – ciekawą, intrygującą, a przede wszystkim zawiłą fabułę, barwnych bohaterów o bogatych życiorysach, ogromny świat w którym przyjdzie nam żyć a także genialną oprawę muzyczną i wizualną. Do tego należy dodać ujmujący w swej prostocie i elegancji system magii, który przez wielu uważany jest za ideał w tej dziedzinie. Warto też wspomnieć o ogromnej ilości zadań pobocznych, kilometrach dialogów, tajemnic, ahhh…. można by pisać i pisać. Prawdziwa perełka.

Newsy powiązane z grą

[catlist name=final-fantasy-7 date=yes]