Kingdom Hearts

Co może powstać z połączenia dwóch tak genialnych a zarazem różnych od siebie rzeczy jak Final Fantasy i stare dobre bajki Disneya? Cóż, historia pokazuje, że z reguły straszny gniot. Jednak tym razem twórcom ze Square udało się dokonać niesamowitego wyczynu i stworzyć tak dobrego crossovera, że sam w sobie może stać na równi z seriami będącymi jego składowymi. Kingdom Hearts to gra typu action RPG, łącząca najlepsze elementy tych dwóch światów. Wcielamy się w nowego bohatera, Sorę, który w towarzystwie Kaczora Donalda i Goofy’ego wyrusza na podróż poprzez światy znane z bajek Disneya (i nie tylko), siekając jednocześnie hordy przeciwników swoim olbrzymim kluczem. Brzmi dziwnie? Nie szkodzi, gra jest niesamowicie wciągająca, o czym zaraz się przekonamy. Zapraszamy do zabawy.

 • Gość

  Witam. Chciałbym podzielić się z wami/tobą wiadomościami z Kingdom Hearts 2. Przeszedłem ją i bardzo chciałbym pomóc w tworzeniu działu ”Kingdom Hearts 2”. Jeżeli jesteś zainteresowany/na/ni to proszę napisać na mój e-mail spyro334@wp.pl. Z góry dziękuję.

 • Raven

  Dział KH2 zapewne zacznie powstawać w najbliższych miesiącach, jak będę miał wreszcie dostęp do mojej konsoli :D Również przeszedłem tę grę i to kilka razy, tak więc powinienem sobie poradzić, ale dziękuję za propozycję.

 • Dreacko

  Sorry moglibyście poradzić coś w sprawie emulacji gry na PC, albo podać jakieś informacje odnośnie wersji na PS3?

 • LMmaster

  a ja sobie wygralem KH BBS na PSP i jest niezla :D KH 1 tez ciekawy… (SPOILER :) w KH BBS tez jest Sora ( i Riku )

 • Riku_KH

  Ja przeszedłem wszystkie części KH i nawet wersje final mix do 2. Gram w final mix jedynki i jeszcze nie zacząłem(ale mam final mix do BBS).