Omega do kupienia w Final Fantasy XIII-2

Znamy już pierwsze szczegóły odnośnie DLC do FF13-2. Dodatkowe bonusy do kupienia miały pojawić się już w oryginalnej trzynastce, ale po mieszanym przyjęciu tytułu przez graczy pomysł zarzucono. Tym razem, w dniu premiery, 15 grudnia, japońscy gracze będą mogli znaleźć trzy ściągalne dodatki: kostium Noela, kostium Serah, i dodatkowego potwora – Omegę, którego będzie można pokonać i wcielić do swojej drużyny. Nie wiadomo jeszcze, czy gracze poza Japonią będą mieli dostęp do DLC. Możliwe że w przypadku reszty świata dodatkowa zawartość będzie dostępna od początku jako integralna część gry. Pożyjemy, zobaczymy.

UPDATE:  Okazuje się, że bonusowy kontent pojawi sie poza Japonią. Świadczy o tym fakt, że niektóre sklepy oferują dodatkowe gadżety przy zamówieniach w przedsprzedaży.

  • Tomasz

    Właśnie dlatego nie lubię DLC, gra która wychodzi powinna mieć w sobie już wszystko, a tak gdy ktoś będzie chciał wzmocnić drużynę to musi płacić i pobierać DLC. Czy ktoś sobie wyobraża granie w FF7 czy FF8 bez możliwości walki z weaponami chyba, że wpierw je się kupi? Obawiam się, że jeszcze trochę i tak będzie z uberbossami, może nie w FFXIII-2, ale w następnych kto wie…

  • lukasmars

    Ja tam nie mam nic przeciwko tego typu DLC. Omega przecież nie będzie dostępny od samego początku, a spotkamy go pewnie dopiero w późniejszym etapie gry. Zawsze fajniej jest kiedy po roku grania możemy sobie urozmaicić grę nowymi przedmiotami czy przeciwnikami. Można to traktować jako dodatek do gry tyle, że płacimy za elementy, które chcemy.