Final Fantasy na McM London Expo, FF XIII, przypomnienie

Zanim przejdę do spraw bieżących, przypomnienie dla spóźnialskich: 26 maja to dzień matki. Co prawda zostało liche 12 minut, ale tym co zapomnieli przypominam, by rzutem na taśmę wysłali SMS, a rano zadzwonili do swoich mam. Nie jedna z naszych czytelniczek pewnie sama jest już mamą, więc pozostaje mieć nadzieję, że Wasze pociechy mniej lub bardziej udanie upamiętniły Wasze dzisiejsze święto.

Na targach McM London Expo pomiędzy 27 a 29 maja br. będzie prezentowana karcianka Final Fantasy (Final fantasy Trading Card Game Opus 1), która ma się pojawić we wrześniu. Jak widać po screenie, wybór postaci przeogromny, arty na kartach bardzo ładne. Zapewne osoby lubiące karcianki będą zainteresowane i na pewno gra pojawi się na wielu konwentach.

script type=

karcianka

Z naszego podwórka: ukończyłam kolejną część opisu do Final Fantasy XIII. Są to co prawda tylko 2 rozdziały, ale materiał o Grand Pulse po prostu RÓSŁ I RÓSŁ. Jest tego prawie 20 stron, więc muszę zrobić logiczną przerwę po zakończeniu przygód w Oerba. Reszta… jak będzie gotowe ;)