Życzenia sylwestrowo-noworoczne oraz kolejny jubileusz Krypty

Pomimo, że ten rok upłynął dość spokojnie, Krypta może odhaczyć kolejny niezły rok istnienia. Jak moda na dane gry przychodzi i odchodzi, tak popularność Final Fantasy cyklicznie rośnie i maleje, a Krypta jak trwała, tak trwa. Jeszcze trochę i będzie to15 lat istnienia, 15 lat przez które zmieniło się bardzo wiele dla wszystkich: od końca ogólniaka i matury, przez studia, aż do podjęcia pracy czy nawet powitania na świecie własnych dzieci.

script type=

Tym bilansowym akcentem przechodzę do złożenia Wam, Fanom Final Fantasy oraz Stałym lub Przygodnym Czytelnikom Krypty życzeń wszelkiego dobra na nadchodzący 2013 rok, tak w imieniu tak swoim, jak i kolegów oraz koleżanek, którzy tworzyli bądź tworzą Kryptę. Niech więc ten 2013 rok przyniesie spadek cen konsol, nowe najlepsze tytuły i powrót Final Fantasy do świetności, a także osobistej satysfakcji i spełnienia marzeń, a także zdrowia bez którego ciężko o realizację czegokolwiek z powyższych oraz więcej czasu aby móc realizować swoje pasje.

Bawcie się wyśmienicie na imprezach sylwestrowych, w doborowym towarzyswie, pijcie i świętujcie z głową, no mi wróćcie cali i zdrowi do domu :)