Download

W tym dziale znajdziesz pliki przydatne przy graniu w FF7. Ponieważ Square-Enix wypiął się na fanów siódemki i usunął patche do gry z działu Support, obecnie patche można pobrać na Krypcie.

Nazwa pliku Typ Rozmiar
riva_TNT.exe patch 1,6 MB
Opis

Oficjalny patch do Final Fantasy 7 umożliwiający grę w trybie sprzętowym na kartach graficznych NVidii. Patch umożliwia również grę na kartach Ati (testowane na Ati Radeon 9000).

Patch działa także z wersją z EA Classics, po włączeniu gry należy wcisnąć ESC, żeby przejść do menu początkowego.

Instrukcja:

Podmień oryginalne pliki gry plikami z patcha. Uruchom konfigurator i ustaw tryb pracy na hardware.

NVidia:

– Spróbuj ustawić tryb Hardware bez ustawiania, że karta pochodzi od NVidii. Dopiero jeśli gra nie będzie chciała się uruchomić ustaw, że karta pochodzi od NVidii.

Ati:

– zaznacz, że karta pochodzi od NVidii. Dzięki temu gra powinna działać bez problemów.

!!Pamiętaj, żeby mieć najnowsze sterowniki graficzne!!

 

Nazwa pliku Typ Rozmiar
downloadff7_chocobo_patch.zip typ 23 KB
Opis

Obowiązkowy patch dla osób grających na komputerze z systemami Windows XP/2000. Umożliwia przejście wyścigów Chocobo, bez czego nie można wyjść z pustynnego więzienia i ukończyć gry. Radzę zainstalować w ciemno wszystkim XP-graczom, gdyż sprawdzanie “czy u mnie pójdzie bez niego” jest dość czasochłonne, a plik niewiele waży.

Patch nie jest oficjalnym patchem – został stworzony przez graczy.

 

Nazwa pliku Typ Rozmiar
downloadff7_vista_true_motion patch 723 KB
Opis

Kodek Video przydatny podczas uruchamiania Final Fantasy 7 pod Windowsem Vistą. Plik spakowany kompresorem 7-zip. Setup aplikacji należy uruchamiać w trybie administratora.

 

Nazwa pliku Typ Rozmiar
downloadff7music.rar muzyka 302 KB
Opis
Wspaniała kolekcja midi, z oryginalnymi nazwami utworów. Znajdują się tu wszystkie kawałki z gry. Jeśli masz wersję PC polecam program do wyciągania midi bezpośrednio z gry – piętro niżej.

 

Nazwa pliku Typ Rozmiar
downloadff7mid.zip narzędzie 16 KB
Opis
Doskonały program dla posiadaczy PeCetowej wersji FF7. Umożliwia on wyciąganie oryginalnych sekwencji midi z gry. Dzięki temu otrzymujemy utwory o oryginalnym brzmieniu. Dodatkowo mamy możliwość wyboru wersji midi.