Święta, święta i świąteczne przeceny

Choć Święta Bożego Narodzenia właściwie się o północy skończyły, to wszyscy korzystamy jeszcze z przedłużonego weekendu za sprawą soboty i niedzieli. Ci z Was co jeszcze są w świątecznej podróży lub świętują u rodziny, tym na świąteczne poprawiny życzymy wszystkiego najlepszego.

Co prawda magia świąt powoli pryska, ale ich efekt sklepowy jeszcze przez chwilę powinien się utrzymać. Przykłady? Proszę bardzo: kto nie ma lub nie miał możliwości zagrać/zaopatrzyć się w Final Fantasy 8 na PC jako digital download , może zrobić to w Square Enix Store i to uwaga z 50% rabatem, co daje € 6,49 (a dla Finalowiczów znad Wisły ledwo skromne 28,43 zł). Szczegóły tutaj. Dla przypomnienia: po dokonaniu zakupu w SE Store dostajemy kod na serwis Steam, za pomocą którego na swoim koncie dodajemy grę do swojej biblioteki. Założenie konta na Steam jest darmowe i można go używać (lub konta na FB) jako login do SE Store.

SE Store

Skoro już o Steam mowa, to serwis firmy Valve również pomyślał o Finalomaniakach. “Najświętsza część” sagi, czyli Final Fantasy 7, również do nabycia w promocyjnej cenie, podobnie jak odnowione wersje FF 3 i FF 4, czy też wydane ostatnio porty na PC częśći FF 13 i FF 13-2.

Steam

Kto nie ma którejś z powyższych części, ten po świątecznych  zasileniach konta od Mikołaja powinien sięgnąć głębiej do portfela po swoją kartę. Są jacyś chętni? Jeżeli tak to, życzymy właściwych wyborów i udanych zakupów.