Opis do FF VII: Crisis Core już jest!


No właśnie, już jest! Nie był może tak wyczekiwany jak ten do FF XIII, ale zawsze stanowi ważne uzupełnienie strony. Tekst opisuje w całości wątek główny. Nie ma tam porad do misji pobocznych, ale zaznaczyłem co i kiedy należy zdobyć, żeby żadnej z nich nie przegapić na dobre. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy tutaj. Miłej zabawy.

  • Andulvar Yaslana

    Wspaniale tylko pogratulować tak mi tu jakoś tego brakło, ja osobiście nie wiem do dziś skąd wziąść ten dziwny garnek który się przywołuje co na youtubie widziałem (z cacutarem też było dziwnie bo trza się było koło bossika z misji przekraść)… Jednej rzeczy nadal nie wiem jak był ten posąg bogini co stał pod nim Genesis przed finałową walką (chyba tam był) to ja gdzieś w necie widziałem (co prawda po japońsku)… walkę z tą boginią, Minervą czy jakoś tak, ale że zrobiłem tylko ~70% misji to nie miałem zielonego pojęcia jak z nią walczyć wie ktoś może… w każdym razie miło że powstał dział i mamy nadzieję że się będzie rozwijał

  • Raven

    Z tego co mi wiadomo, Minerva jest bossem w ostatecznej misji w Great Cavern of Wonders, ma 100 level i 10 milionów HP. W opisie nie bawiłem się zbytnio w misje, można poszukać na jakichś gamefaksach dokładniejszych informacji.

  • Gapone

    Świetnie, dobra robota ! Pomimo znajomości języka to jednak przyjemniej czyta się we własnym, ojczystym :)