Aha spróbuje może się udać 
[ Dodano: Pon 10 Lip, 2006 20:30 ]
Dużo czasu mineło,ale mam nadzieję żę podziękowania nie są przeterminowane
(właśnie tak trzeba było zrobić dzięki Kimahri). A mam jeszcze jedno pytanie czy na Black Element będzie dobre Charon Dark Knighta i Hurt Berserkera? 
[ Dodano: Sro 12 Lip, 2006 16:58 ]
Może ktoś wie czy Trema potrzebuje mp do użycia Dying star,Thundering Wave (czy coś takiego), i jaiś tam Leaf
Bo jak tak to nie będzie źle bo to jego najgroźniejsze ataki 
[ Dodano: Sro 12 Lip, 2006 21:54 ]
Ok jakbyco już go pokonałem po 8 próbie nie jest aż tak trudny jak straszy krypta bo jak dobrze idzie to jest łatwy :D. Oczywiście strona Krypty bardzo mi pomogła ale dla ułatwienia jeszczenapisze. Jakbyco
Black Element  

 najlepiej użyc hurt berserkera i charon dark knighta
Chac 

  Łatwo go pokonać zanim użyje heaven's cataract (za pierwszym razem mi wyszło)Ale z Oversoulem też dobre
Paragon 

 Najlepiej za jednym Trigger Happy 20 strzałów i coś na dobicie (jak się trochę po naciskacie to wejdziecie w wprawę)
A Trema  

 gunner trigger happy reszta mana spring zabiera aż 200 mp mimo że mnie rozkładał 2 ciosami to i tak dałem radę jak osoba pada  to mega phoenix, dużo pewnie ich nie macie ale wystarczy bo ja miałem ich 8 i parę zostało no a jak mu całe mp zjedziecie to u mnie używał już później tylko czarów a jak ataki fizyczne to szybkie wskrzeszanie.Aha nie wiem jak to możliwe ale rozwaliłem szybciej tak jakby nie miał 99999 ale nie róbcie sobie nadziej bo dobrze że w solucji jest zawyżony.Ok to tyle jeszcze raz dzięki Krypcie i Wam(BRAWA BRAWA NAPRAWDĘ ŚWIETNA SOLUCJA GRATULACJE) 
  
  
 
[ Dodano: Nie 16 Lip, 2006 21:21 ]
A,właśnie!Myślę,że może zadziałać z Tremą jeszcze jeden sposób (Nie próbowałem ale na pewno się uda).Przecież można założyć strój Gun Mage'a i użyć Blue bullet:ABSORB!
a TO MU ZJEDZIE CAŁE MP!