FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

1. -> http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=37 opis przejście wszystkich Cloisterów wraz z opisem zdobycia skarbów opisany jest tutaj - w opisie przejścia gry. Poszukaj sobie...

2. -> http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=8 to odnośnie "co gdzie się zaświeci" jak zdobędziesz dany skarb.
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Te skarby pojawiają się gdy w odpowiednim miejscu ustawisz Destruction Sphere.

Poszukaj opisu Cloisterów, które cię interesują tutaj: http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=37

Dodatkowo, trzeba wrócić do Zanarkand i ponownie wykonać Cloister of Trials podświetlając wszystkie kwadraty.

o, Kwazi był szybszy :D
edmund123

Post autor: edmund123 »

senk ju:)
SonicX
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: sob 19 sty, 2008 16:21
Lokalizacja: Dzierżoniów

Post autor: SonicX »

Pokonalem Od Valefor'a do Yojimbo ;/

Look: Pokonalem all i cos tam po Bahamucie dostalem.
Zdobylem wszystkie potwory z Mt. Gazet i zdobylem to.

Mam te 2 przedmioty i co nie otwiera sie tylko po niemiecku pisze mam otworzyc te drzwi sila ;/

O co biega ?
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

po yoimbo jest anima, nie?
Dracco

Post autor: Dracco »

panowie mam problem otoz planuje posiasc w swoje lapska aeona anime i problem polega na tym ze nie wziolem skarbu z pierwszego cloister of trial w besaid a jak tam teraz ide to tam siedzi dark velflor ...ma kto s pomysl co mam zrobic oprocz pokonania kolesia ...bo na tym poziomie hp ktory teraz mam szans nie mam..i czy atak zanmato ewentualnie pokona tego aeona?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

1) Żeby wejść do wioski, musisz go pokonać, innej opcji nie ma.
2) Nie chce Ci się pakować postaci? Ok, Zanmato działa, tylko musisz być szybszy i wstrzelić się ze swoją kolejką przed Energy Ray.
SonicX
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: sob 19 sty, 2008 16:21
Lokalizacja: Dzierżoniów

Post autor: SonicX »

A no tez prawda ;/
Musze miec jeszcze skarb z Besaid i Macalania.

Mam problem z Zanmatou.
Walcze z dark Shiva i jak dam mu 300.000gil + to on nie robi Zanmatou tylko je... Wakizashi. Wiec co jest albo ile mam mu dac gil na Dark Shive ??
SonicX
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: sob 19 sty, 2008 16:21
Lokalizacja: Dzierżoniów

Post autor: SonicX »

Udalo sie !
Zostal mi ostatni skarb w Zanakard o co biega ze najczesciej pomijanym skarbem jest w Zanakard i co trzeba zrobic by go zdobyc nie wiem na krypcie jest ? chyba nie ;/
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Jest młocie jeden!!! :/ Opcja szukaj -> ten dział... :/ Poza tym na TEJ stronie jest odpowiedź :roll: Użyj mózgu... Choć raz... BŁAGAM!

Przestań zawracać nam dupę tymi noobowskimi pytaniami! Po jaka cholerę przełazisz grę bez najmniejszego wysiłku ze swojej strony? Zajmij się czymś konstruktywnym i poćwicz ułamki...



Luci: Kwazi... got... angry... O____O
XD
Ostatnio zmieniony sob 16 lut, 2008 22:54 przez kwazi, łącznie zmieniany 1 raz.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

spoko, mi nie zawraca.

dlatego jest pomijanym, ponieważ można go zebrać dopiero, gdy mamy statek - trzeba znowu się tam dostać(teleportami) i wykonać banalną zagadkę. Nie ma szans wykonać tego przed walką z bosem(jednym i drugim[3 etapowym]).
PoisonGirl

Omega Ruins

Post autor: PoisonGirl »

Czesc!
Mam problem zwiazany z drugim bossem Omega Ruins. Leje go tak jak napisaliscie, aeonami - Anima, Behemotem, Valeforem i Magus Sisters. No i na tym koniec - gdy uzywam innych dodaja mu HP, magia widac ze na niego nie dziala (tzn. dziala ale wrecz przeciwnie, dodajac HP). Aha... I niestety nie posiadam jeszcze drugiego Overdriva Wakki :neutral: W zwiazku z tym mam pytanie: jak przejsc tego olbrzyma?
Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Podtrenuj postacie. W Omega Ruins idzie to dość szybko.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

Musisz potrenować postacie.Łapiesz w omega ruins Varuna i w monster arena trenujesz się na nim.Pograj w blitzball,żeby zdobyć 2 limit wakki.Następnie przydałby się jakiś cleistall weapon.Najlepiej do wakki.Zdobądź również kilka sfer podwyższających statystyki i wtedy pokonasz go z łatwością
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”