Jaka to melodia???

To dom wszelkich quizów i zagadek. Każdy znajdzie tu swoją "konkurencję". ;)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Nikt z was naprawde nie zna żadnego składu hip-hopowego?! :shock:
No shit.... :roll: Postrzelajcie chociaż troche no! Albo sobie na google wejdźcie...przecież i tak sie nie dowiem ;) Wykażcie się chociaż minimalną chęcią :D
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

BeeBBo, hej to nie nasza wina, że żaden polski hiphopowiec nie potrafi już wymyślić własnego tekstu, tylko kopiuje inne :)
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Erelen_Galakar pisze:BeeBBo, hej to nie nasza wina, że żaden polski hiphopowiec nie potrafi już wymyślić własnego tekstu, tylko kopiuje inne
Erelen-nie zaczynaj. Ten temat strzasznie mnie drażni i bede Ci wdzięczny jak nie będziesz go przy mnie więcej poruszał ok? I prosze o nie nazywanie Sokoła xerobojem (wielki szacunek). :roll:
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Heh ja wiem że jednym z wykonawców była piwnica pod baranami :P Jakby nie było to prawidłowa odpowiedź.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Możesz mi powiedzieć WHAT THE PUCK IS piwnica pod baranami???!!!! :shock:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

LOL!! Nie wiedzieć co to, to...... :roll:. To sławna knajpa-klub na Krakowskim rynku.

[ Dodano: Czw 31 Mar, 2005 21:58 ]
Erelen_Galakar pisze:kapela.
Kapela? A nie klub czasem? Jako żywo pamiętam po ostatnmiej wizycie w Krakowie kilka lat temu(z 5-6), że to był lokal, a nie zespół.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

No tak - mam tu płytkę zwącą się "Piwnica pod Baranami" i koło 20 utworów na niej się mieści. Nie wiem czy nagrano je W PIWNICY, czy nagrała je kapela o tej nazwie - widnieje w każdym razie wśród tych utworów Dezyderata. Strzelam że w piwnicy pod baranami gra piwnica pod baranami ale szczerze pisząc nie specjalnie mnie to zaprząta umysł.

BeeBBo wtf is Sokół :? Założę się że to właśnie on tego sprzęta zcoverował - wybacz ale polski hh nie jest mi zupełnie znany.

EDIT - dobra coś tu mam o piwnicy - zdaje się, że mają tam coś na wzór wieczorków poetyckich. Zapraszają zaprzyjaźnionych muzyków i zanudzają ale to tylko przypuszczenia bo nie chce mi się czytać całości :P
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Nie wiem czy ten skład tam grał ale niech wam bedzie...Skoro nie możecie znależć odpowiedzi...Brak mi słów.. :sad: .Ludzie czego wy słuchacie??!!! :?: :!: :?: :!:

Zrobimy tak! Kto pierwszy tu wejdzie zadaje! :wink: Zadowoleni! I hope so...
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Z tego co wiem, w piwnicy pod Baranami gra kilka osób, ale na krążkach znajdują się wszyscy więc uznaję to jako całość (ale nie znam się, znam to tylko z nazwy i kilku piosenek, które słyszę z opisem Piwnica pod Baranami).

[ Dodano: Czw 31 Mar, 2005 ]
Ludzie czego wy słuchacie??!!!
To się raczej ciebie tyczy, nie podajemy tutaj żadnych dziwnych kapel/zespołów/piosenkarzy :) Ja prosiłbym by zadała Ireth bądź Dante, w końcu oni zgadli.
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Ludzie czego wy słuchacie??!!!
Bynajmniej nie hh - no cóż po prostu to do mnie nie trafia.

Mam tu coś w miarę łatwego - starsi użytkownicy powinni zgadnąć z zamkniętymi oczami 8) , albo przynajmniej z palcem w nosie.

What would you do if my heart was torn in two
More than words to show you feel
That your love for me is real
What would you say if I took those words away
Then you couldn’t make things new
Just by saying I love you
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Erelen_Galakar pisze:To się raczej ciebie tyczy, nie podajemy tutaj żadnych dziwnych kapel/zespołów/piosenkarzy
WWO czy ZiP Skład to raczej dość znane ekipy :roll:
Ale nic to...liczy sie grupa...a w grupie-siła, tak więc wole nie zaczynać...hehehehe ;)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Nie mam zielonego pojęcia, tytułu się domyślam (bo wygląda to na refren i wydaje mi się, że w tym jest zawarty tytuł :D).
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Jedynie co coś mi mówi to: Just by saying I love you...

Coś..., kiedyś....ehhhh
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Tytuł z tego co kojarzę jest taki, ale to tylko czysta dedukcja :)
More than words
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Gratulacje dedykcji - cóż za błyskotliwość. Napewno byście melodię skojarzyli. To jeden z tych kawałków "eee... skądś to znam".

More than words to prawidłowy tytuł - teraz wykonawca. Tu może być gorzej 8)
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Quizy”