Cloister of Trials

Pierwsza część na nową (w ówczesnych czasach) konsolę Sony - PS2, która doczekała się bezpośredniej kontynuacji przygód bohaterów.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy Cloister of Trials

Besaid
15
7%
Kilika
9
4%
Djose
18
8%
Macalania
60
28%
Bevelle
26
12%
Zanarkand
84
40%
 
Liczba głosów: 212

diw

Post autor: diw »

Według mnie najlepszy jest Zanarkand nie wiem czemu. ( no ale mieć problem z nim to przesada w końcu Zanarkland to dom Tidusa [ ale robić świątynie na boisku BB które nie istnieje od 1000 lat to też lekka przesada ] :grin: no ale mogło być nieco gorzej np. Bahamut - Bevelle - i ruchome podłogi :twisted:
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

diw pisze:no ale mieć problem z nim to przesada w końcu Zanarkland to dom Tidusa
A co to ma do siebie? ;)
diw pisze:ale robić świątynie na boisku BB które nie istnieje od 1000 lat to też lekka przesada
To światynia znajdowała się w tym miejscu? o_O
diw pisze:no ale mogło być nieco gorzej np. Bahamut - Bevelle - i ruchome podłogi Twisted Evil
Tak narzekam na Bevelle, ale mimo, że Zanarkand prosty, wolę właśnie to pierwsze - przynajmniej znam rozkład na pamięć, a szukanie kolorowych kwadracików mnie nuży _^_

[ Dodano: Sro 07 Wrz, 2005 ]
Toteż nie rozumiem, dlaczego tetris prowadzi...kwestia gustu ;)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Faris pisze:Toteż nie rozumiem, dlaczego tetris prowadzi
Z sentymentu do tej genialanej gry :]
Faris pisze:e Zanarkand prosty, wolę właśnie to pierwsze
Ja tyż - Bo jak sie kwadracik pomyliło to od nowa... I tal latać sprawdzać co chwila ile tego zostało... :lol: Chociaż w Bevelle jak się kliknęło w złym momencie to dodatkowe kóleczko na obrotowej windzie było :>

Nie ma to jak Macalania - zimna i wyrafinowana :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Izrail pisze: Nie ma to jak Macalania - zimna i wyrafinowana n
Macalania rulezz :D

Swoją drogą nienawidzę niektórych rzeczy w cloisterach - oglądania przydługawych scenek ze sferami i tego, że nie można nosić więcej niż jedną _^_ Niepotrzebne przeciąganie :?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Izrail pisze:Faris napisał/a:
Toteż nie rozumiem, dlaczego tetris prowadzi

Z sentymentu do tej genialanej gry :]
Słusznie prawisz Izek. Pamiętam, jak miałam podstawowego Game Boya te naście lat temu i grą w starter pack był właśnie Tetris. Ile ja się w to nagrałam =^_^=. Swoją drogą na PSP właśnie wychodzi wariacja na temat Tetrisa, tylko nie pamiętam nazwy.
Faris pisze:Swoją drogą nienawidzę niektórych rzeczy w cloisterach - oglądania przydługawych scenek ze sferami i tego, że nie można nosić więcej niż jedną _^_ Niepotrzebne przeciąganie
Z kolei znajdą się i tacy, co powiedzą, że możliwość brania po kilka sfer na raz sprowadzi poziom "trudności" tych zagadek do poziomu nieistniejącego. Fakt, że 1 Sfera/ raz wydaje się być mocno sztuczna, ale przynajmniej stwarza to jakieś pozory łamigłówki.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Sephiria pisze:
Z kolei znajdą się i tacy, co powiedzą, że możliwość brania po kilka sfer na raz sprowadzi poziom "trudności" tych zagadek do poziomu nieistniejącego. Fakt, że 1 Sfera/ raz wydaje się być mocno sztuczna, ale przynajmniej stwarza to jakieś pozory łamigłówki.
no nie wiem, skoro np. te tam sfery piorunowe dwie powodowały super oddziaływania elektruczne, to może gdyby tidus dwie trzymał to by mu prąd kopnał nieźle...
glamorous vamp
JCP

Post autor: JCP »

Zanarkand , chociaż osobiście to nie lubie żadnego .... dziwne to jakieś było ...i tródne ... jak dlamni jedna z najbardziej wkóżających żeczy w FFX (zaraz po samodzielnym ustawianiu zdolności, braku mapy świata i głosie Yuny)
gokusama

Post autor: gokusama »

Piekne bledy ortograficzne JCP -_-.

Najbardziej klimatyczny Cloister jest chyba w Macalania, bo jest tam jakos... zimno :lol:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

No, macalania była obrzydliwa. Dla mnie najfajniejsze jest Bevelle. :grin: Nie wiem co w nim złego... przynajmniej skarb mamy bez myślenia. :P
glamorous vamp
Aaroth Venilion

Post autor: Aaroth Venilion »

najfajniejszy CoT byl w Djose w drodze po Ixiona
w zanarkandzie to bylo banalne i czasem wkurzajace jak stanales przypadkiem na zla "kropke"
ale kazdy na inne zdanie :)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Aaroth Venilion pisze:w zanarkandzie to bylo banalne i czasem wkurzajace jak stanales przypadkiem na zla "kropke"
Czyli jednak nie takie banalne,skoro byle "kropka" potrafiła cie wkurzyc :P
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Każda osoba zdrowa na umyśle, która uprzednio nie zaaplikowała sobie procentów z pewnością zapamięta ułożenie kwadracików za pierwszym razem. Tak myślę. :wink:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Żebyś sie nie zdziwił XD Jak ja tam doszedłem < a było to już po paru godzinach grania :lol:> to miałem wyłączony umysł i co chwile latałem sprawdzić jak to było, bo mi się to wszystko myliło :wink:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Tak szybko przeszedłeś FF? :P

[ Dodano: Nie 02 Paź, 2005 ]
Ja pamiętam, że tak się zagrywałem w FFX że w Macalanii nie widziałem dróg tak mi oczy wypiekały. Bosh, jak to sobie przypomnę to czuję mrowienie w gałkach. :lol:
glamorous vamp
guzik

Post autor: guzik »

chyba Besaid...choć szczerze mówiąc denerwowały mnie wszytskie :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy X i X-2”