FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Lukasz_9119

Post autor: Lukasz_9119 »

Witam ponownie! Co trzeba zrobić by atakować za 99999 pkt? Mam trzy postacie z celestial weapons (Auron, Tidus i Wakka) każdy z nich ma str ok. 100 i nic. Auron bije najwięcej za 50000 (swoim trzecim limitem! :!: !) A o reszcie to nie bede wspominać. Aha i czy opłaca się mieć 99999 hp?
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

no jeszcze troche więcej str potrzebujesz, 180+str powinno dać radę, oczywiście na mobów z niską obroną :), po prostu objedź CAŁĄ siatkę a potem baw się w MA by wyrównać braki. swoją drogą jak chcesz żeby auron z 100str robił 99999(albo coś koło tego) to zostaw go z 1hp

hp? zależy, 99999 to raczej trofeum:), spokojnie styknie Ci tyle ile z podstawowej siatki + wolne sloty, chyba że celujesz w solowanie dark aeonów albo branie ich overdrivów na klatę :).
Awatar użytkownika
Mati-san
Kupo!
Kupo!
Posty: 31
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 18:05
Lokalizacja: Opalenica

Post autor: Mati-san »

Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

99999hp jest zbędne,ponieważ nie ma w grze potwora,na którego potrzeba aż tyle hp.A nawet żeby to osiągnąć musiał byś mieć poobniżane staty u postaci ;) a chyba to staty dają najwięcej satysfakcji jak popisujesz się przed kumplami<joke> :P
Maxelm

Post autor: Maxelm »

Witam. Mam pytanie na stronie jest napisane, ze " Jedno z odgałęzień prowadzących na północ doprowadzi cię do "windy". Podniesie cię ona na występ skalny, na którym stoi posąg. Wsadź Rusty Sword do posągu a dostaniesz Masamune." I tu mam pytanie... podszedlem do tego posagu, kiedy wyskoczyl komunikat czy chce uzyc Rusty Sworda wzialem na yes.. byla animacja ze wbil go w ziemie.. i co dalej ? W ekwipunku nie mam pokazanego Masume... klikam wszedzie na pomniku X i nic tez sie ni dzieje.. a kolo posagu jest zielone pole lecz kiedy podchodze pisze mi "It won't open" ... jak mam wziasc ten miecz ?? Sorry jezeli to jest glupie pytanie... ale no poprostu nie moge go podniesc.. czy moze to jest blad ? i musze load wziasc ?
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

a zdobyłeś cleistall mirror(czy inaczej się to pisze :?: )
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

dokładnie, wykonaj zadanie z celestial mirror, wtedy jak naciśniesz na polu wyświetli się że lustereczko reaguje i zdobywasz maczugę. http://k-ff.com/Finalf10/index.php?n=19 elo
qba32167

Post autor: qba32167 »

Witam i odrazu mam zapytanie. Gdzie najlepiej trenować postacie jeśli w normalnym wątku potwory są dla mnie za słabe natomiast nie radzę sobie za dobrze w Omega Ruins. Na MA potwory łapane Capturem są za słabe a Spieces, Special i Oryginal za trudne. Mam około 6000 tyś. życia i Celestal Weapon Wakki i Aurona. A i co najlepiej wrzucić w zbroję żeby nie ginąć tak szybko (oprócz Ribbona bo póki co to jest nie w moim zasięgu, podobno z Dark Shivy wypada więc będę musiał sprawdzić).
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

qba32167 pisze:A i co najlepiej wrzucić w zbroję żeby nie ginąć tak szybko (oprócz Ribbona bo póki co to jest nie w moim zasięgu, podobno z Dark Shivy wypada więc będę musiał sprawdzić).
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=78 (Auto-Phoenix i Auto-Haste obowiązkowo)
qba32167 pisze:Witam i odrazu mam zapytanie. Gdzie najlepiej trenować postacie jeśli w normalnym wątku potwory są dla mnie za słabe natomiast nie radzę sobie za dobrze w Omega Ruins.

Mt. Gagazet / Ruiny Zanarkand
qba32167 pisze:Mam około 6000 tyś. życia
Czyli 6000000 ? :shock: Jak? :lol:
Tomek

Post autor: Tomek »

Ja radzę Auto-Haste. Proponuję żebyś w Omega Ruins złapał Varunę czy jak mu tam, ten , który w pierwszej swojej kolejce puszcza na siebie Haste.Może to trochę wnerwić, bo za często to on się nie trafia.Jeśli zaatakuje cię jakiś potwór co jest dla ciebie trudny to wezwij jakiegoś Aeona. Jak go złapiesz to trenuj się na nim w monster arenie, on jest dosyć prosty a dużo daję AP.

[ Dodano: Wto 27 Lis, 2007 20:31 ]
Ja radzę Auto-Haste.Proponuję ci w Omega Ruins złapać Varune, czy jak mu tam,ten który w swojej pierwszej kolejce puszcza na siebie Haste.Jeśli jakiś potwór będzie dla ciebie trudny to wezwij jakiegoś Aeona, Jak go złapiesz to trenuj się na nim w monster arenie, on jest dosyć prosty,a daje dużo AP

[ Dodano: Wto 27 Lis, 2007 20:32 ]
Sorry coś mi się zwaliło
qba32167

Post autor: qba32167 »

Sry pomyliło mi się z tym życiem :) Około 6 tyś. życia. Zwracam honor. :) Dzięki wielkie za radę coś pograłem w Zanarkand i podpakowałem postacie, idzie w Omega Ruins walka jak krew z nosa ale jakoś będzie. Póki co to idzie pokonać większość ale jak wpadnie ten cholerny Great Malboro który zawsze ma Ambushed i walnie mi Bad Breath (o ile to dobra nazwa) który zatruwa i confusjuje postacie to pozamiatane. Tomek spotkałem już tego gościa co mówiłeś i myślę że zrobię tak jak mówisz. Dzięki wielkie jakby co będę jeszcze pisał.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

ok, przyznam że nie sprawdzałem tego na wszystkich z omega dungeons, ale może zadziała. Udaj się do zanarkand, tam walcz z fallen monkami, kradnij od nich candle of life, ile chcesz, następnie do omega zmierzaj, w walce rzucaj do mobów tymi przedmiotami i czekaj aż umrą, powodzenia :), na mimic's działa :P

btw. Co do G. malboro - masz celestiala aurona, zatem ma on first strike. Zrób dla niego zbroję byle jaką z confuse proof i w razie ataku pierwszą czynnością będzie zmiana na ten armor, tudzież wyucz go umiejętności flee albo - nie sprawdzane - użyj shooting star co powinno zakonczyć walkę

edit: Sogetsu, nawet nie pomyślałem że takie coś może działać na ambushed :).
Ostatnio zmieniony wt 27 lis, 2007 23:39 przez Rusty, łącznie zmieniany 2 razy.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

btw. Co do G. malboro - masz celestiala aurona, zatem ma on first strike. Zrób dla niego zbroję byle jaką z confuse proof i w razie ataku pierwszą czynnością będzie zmiana na ten armor, tudzież wyucz go umiejętności flee albo - nie sprawdzane - użyj shooting star co powinno zakonczyć walkę
albo jeszcze lepiej: naucz Aurona Delay Buster i po kłopocie.
Maxelm

Post autor: Maxelm »

Witam. Mozna prosic o spis potworkow Beast i gdzie mozna je znalesc ? Czy w ogole istnieje gdzies spis poszczegolnych kategorii potworow?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Maxelm pisze:Czy w ogole istnieje gdzies spis poszczegolnych kategorii potworow?
U nas nie ma. Jest na www.gamefaqs.com (jak wszystko inne).

Dual Horn -> Mi'ihen Highroad
Valaha -> Cavern of the Stolen Fayth
Grendel -> Gagazet Cavern / Zanarkand Ruins
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”