Kimahri nie ma jasno wytyczonej ścieżki - z początku ma trochę magii wraz z umiejętnościami bojowymi, a więc ścieżka zależy tylko od tego, na co się zdecydujesz - opłaca się go trzymać możliwie najbliżej wojowników (Tidusa i Aurona), bo od czarowania są przecież Lulu i Yuna

Postaw na jego siłę i obronę, ale nie spodziewaj się,że w zadawaniu obrażeń łatwo przegoni Tidusa - co tu gadać - z początku słaba postać..
Harris pisze:udalem sie jednak do omega ruins i tam nabilem wszystkim statystyki tak ze Kimahri z najgorszego stal sie najlepszym czlonkiem druzyny;)
KAŻDA postać po dopakowaniu jest silna, zależy tylko od tego, ile się jej poświęci czasu.
Harris pisze:Nie zapominaj zbierac jego overdrive! zwlaszcza novy - na wysokim poziomie postaci jest ZABOJCZA!
Niezbyt opłacalna, bo inni posuiadają znacznie bardziej zabójcze umiejętności, ale to nadal silna Blue Magic
