In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

garnet, nie myl europy z polska :D
taka na przyklad disgaea wyszla w europie, ale w polsce nie. i pewnie jest jeszcze KUPA przykladow na filmy, gry, ksiazki, muzyke, ktora sie u nas nie pokazuje, a w zachodniej europie tak. wiec my, jesli juz musisz sie upierac, i pisac, ze my w europie, to dodawaj, ze we wschodniej :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

konkretnie to polski nie mialam na mysli..lol u nas niekotre gry trudno znalezc do dopiero dodtaki...ale jesli chdozi o cene gier jak bylam w holandi/niemczech i popatrzysz na te ceny to w sumie tez nei ma za ciekawie...ja bym sobie kupila takikego duzego piramidoglowego..takei z kartonu naprzuklad :lol: :lol:
to dodawaj, ze we wschodniej
srodkowo-wschodniej :D

Acid przecie europa to MY :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Acid przecie europa to MY :]
europo witaj nas z nami siądź :D
co do tego prorderu..no fakt.,w ulitmei mzoan zamiawiac za bagatela 229 zl
'lekko za drogo' :D
takei z kartonu naprzuklad
lol
właśnie grałem w SH i doszedłem do tego bossa na końcu ojj nic z tego nie będzie znów od początku :lol:
a czy dostaje się coś jakieś bonuski jak się przejdzie grę i czy kilka zakończeń może jest? ;)
wpieprzasz
mogłeś ten wyrazik lekko ocenzurować :D
glamorous vamp
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Garnet mam do ciebie pytanko: Jaka część SH była dla ciebie najłatwiejsza??
Dla mnie w SH3 były najprostsze zagadki i najłatwiejsi wrogowie nawet GOD był banalny
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

właśnie grałem w SH i doszedłem do tego bossa na końcu ojj nic z tego nie będzie znów od początku
heh pamietam jak moja siostra grala w to...doszla do ostatniego bossa,postzrelala troche i amunicja jej sie skonczyla :D nie wiedzac cos robci zaczel w kolko biegac ...i po pewnym czasie walka sie skonczyla i ja wygrala ofkoz;]
czy dostaje się coś jakieś bonuski jak się przejdzie grę i czy kilka zakończeń może jest?
w gzre jest 5 zakonczen w tym standardowe UFO
co do bonudow jak w kazdym SH sa...np pila spalinowa w witrynie sklepu czy medal otzrebny do zdobycia zakonczenia ufo..zreszta wszystkie miejsca warte odwiedzenia po przejsciu gry zostana zaznaczone na mapie
Garnet mam do ciebie pytanko: Jaka część SH była dla ciebie najłatwiejsza??
Dla mnie w SH3 były najprostsze zagadki i najłatwiejsi wrogowie nawet GOD był banalny
ano zgadzam sie...
sh1..to bylo cos na owe czasy..wiadomo pierwszy styk z 'pieklem' stworzonym przez konami wymagal 'przyzwyczajenia' do produkcji tj szcegolnei mi chodzi o samo miasto (wiadomo pzoniej jzu latwiej chociziazby w tej mgle),zagdaki-chciazby wspoinana z pianinem i wszyskto jasne ;]..przy tym sporo zakonczen..lkoacje np nowhere oraz wg mnie boss koncowy z 1 byl najbardziej wymagajacy
sh2...juz samo to iz daje gra sporo do msylenai po przejsciu jest wielkim plusem...zakonczenia itd
sh3..no coz moglo bcy znacznie lepiej..lokacje robia wrazenie ale ...mogli sie wiecej psotarac..dali full asrenal to co to za problem naparzac z karabinu..przy tym mierna iloc zakonczen..widac wyraznieodjescie od 'myslenia' w strone 'naparzania co popadnie'
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Moze i niezbyt wlasciwy temat, ale nie widze sensu zakladania nowego watku.
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,14309 - troche screenow z rywala SH4 w tym gatunku. Dotyczy oczywiscie RE4 ktory ma wyjsc jedynie na konsole Nintendo ( :lol: ) - robi wrazenie :]

Ahhh... planowany termin - 11 styczen 2005 :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

<ziiiewww> ...aa to Ci zdrajcy ;]

w oczekiwaniu na sh4... dzisiaj pogralam troche w project zero 2 i wszysktim fanom dobrego grania polecam :] ..ciekawa fabula podobnie jak w 1 nawiazujaca do rytulaow,tym razem zamiast rezydencji zwiedzamy wioske,pikna grafika,duchy,walki za pomoca aparatu,fmv rodem z kasetu Ringa,japonski klimat,momenty na podniesienie adenaliny i wiele innych rzeczy....i wszyskto to co Garnet lubi najbardziej ^_^

a obecnie sciagam komish SH dying inside

----------------------------------
konami oficjalnie potwierdzilo wyjscie SH5 ktore ukaze sie na konsole najnowszej generacji..widac ze sie rozpedzili;]..oby tlyko innowacji nie braklo..bo najgorsze co mzoe byc to odgrzewanie kotleta
poteirdzone sa takze info o tym iz shteam pracuje nad filmem..muzyke do niego tworzy sam Yamaoka...OMG :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Tak samo jak potwierdzili że to będzie (chyba) ostatnia część serii :(
Ale miejmy nadzieje że to tylko plotki
sziakgo

Post autor: sziakgo »

to tylko plotki czytalem ze maja juz pomysly na nastepne czesci
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

to tylko plotki czytalem ze maja juz pomysly na nastepne czesci
szkoda... nie można zacząć robić jakiegoś nowego horrorka a nie ciągnąć w kółko macieju tego samego??
ależ to jest tak odrzucające....
glamorous vamp
sziakgo

Post autor: sziakgo »

cxwgo cehesz sh jest najllepszy tylko ze mogli by juz troche zmienic fabule ale tytul zostawic bo to klasyk
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Tak samo jak potwierdzili że to będzie (chyba) ostatnia część serii
tak smo mowili tez przy 4
szkoda... nie można zacząć robić jakiegoś nowego horrorka a nie ciągnąć w kółko macieju tego samego??
to samo mam na mysli jesli chodiz o ff-jakis nowy rpg z innym tytulem...a tutaj tez jakis nowy horrorek...

sziakgo..oszem zostawic tytul..ale pozniej juz ciazy wlansie owe brzmienie tego tytulu..jelsi maja odgrzewac kotlety i przyjmimjy powielac schmaty to niech leepiej wydadz ainny horro w innym miescju bo fabule w sh chyba zbytnio zmienci nie idzie...owszem sh2 i 1 to calkiem inna bajka ale miejsce to samo...a to co zastosowali jzu w sh3 ze zacynamy w innym miescie niezbyt mi przypadlo do gustu...w sh4 tez jest jakis pokoj-ale tu sie nei wypowiadam bo nie gralam..ale konami chyba chce zrobci tearz tak ze miasto przychodiz do danej osoby ;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Ale jedynka była najlepsza bo po prostu miała klimat którego w grach przynajmniej wtedy:) brakowało i najlepiej nyło zaczynać w Silent Hill
A do 4 to szkoda że zabrakło latarki i radia które było świetnym patentem
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

A do 4 to szkoda że zabrakło latarki i radia które było świetnym patentem
O tak,to jest cos,idziesz powoli,muzyki brak a tu nagle zaczyna radyjko szymiec,brrr....jzu sie robi klimatycznie.A gra cienie w SH 2 to mistrzostwo
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

niedawno wreszcie scignelam 5 odcinkow Dying Inside..naarzie przejrzalam powierzchownie..ale polecam ;] kreska,cala oprawa...mHmm..;]

a premiera sh4 u nas 26 wrzesnia (prawdopodbnie:])
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”