In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

<chyba źle looknąłeś..>

Dostępność - Wysyłka po premierze
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Aa czyli że źle looknąłem :D [newsletter'a dostałem i było cośtam napisane :D]. Przepraszam jeśli kogoś w błąd wprowadziłem :) wybaczycie mi? :oops:
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

HWDPIS pisze:Może nie świetny ale całkiem niezły
dla MNIE jest świetny:]

http://img211.imageshack.us/gal.php?g=shfang1of53yp.jpg artykul poświecony filmowi

http://www.sonypictures.com/movies/sile ... /index.php i nowa notka na stronie rezysera


EDIT

nowe obrazki,linki etc :)

http://www.youtube.com/watch?v=PRCif9PU ... 0hill%20tv reklamówka filmu :)

demon child z reklamowki Obrazek
i ramie piramidoglowego;) Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=2K5zqwfs ... ent%20hill Trailer,nowe scenki (mało,no ale;P)

http://www.horrorchannel.com/index.php? ... e&sid=4424 Do poczytania
http://filmforce.ign.com/articles/694/694761p1.html Też do poczytania ;)

Obrazek oficjlany plakat

i inne z potworkami... pieleganiarki i piramidogłowy :shock: F*CK :shock: (warto wiedziec,ze wiekszosc potworkow to ludzie poddani charakteryzacji:] tworcy cheili uzyc jak najmniej efektow specjalnych)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

i znane juz ujecie w troche innej wersji ;)
Obrazek

i inny plakat XD
Obrazek
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

warto looknac na nowa strone sh1 www.konami.com/silenthill

swoja droga,jakby ktos nie widzial - video z kroliczkiem XD http://www.youtube.com/watch?v=TM2mrpdf ... ent%20hill
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Smaczek rosnie i rosnie :)
Ja sie chyba zabiore za przypomnienie sobie SH2, bo w ta dawno nie gralem, a dopadlem na PC teraz, a potem moze wreszcie za ukonczenie SH1 na PS'ie, a nie na emu - bo to nie to samo dla mnie ;/
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

:)

i jeszcze jedno video...ale słaba jakość... za to na koncu mozna podziwiac piramidoglowego w akcji^^
http://youtube.com/watch?v=IfabCBBwc2M

i pan piramidhead bez maski;)

Obrazek
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Czy to jest kawałek z dwójki tylko że tam James się chowa w szafie a tu one stoją przed Piramidowcem...chyba wiecie o który moment mi chodzi :)

A tak ogólnie to szkoda że jakoś kiepska ale że już tylko miesiąc do premiery w Polsce to nie mogę się doczekać ^^
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Oo królicka nie widziałem ;] a strona w klimacie utrzymana tylko szkoda że nic nie ma...

[shadow=red]JA CHCĘ SH5[/shadow] :D
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

A ja właśnie przeszedłem pierwszy raz 2 część SH. Moje oczekiwania były dosyć wygórowane ze względu na to co to się o tej części nie naczytałem w necie. Jedynka była maksymalnie shizowa i ciężko było po tym szpitalu łazić, można się było nieźle zdołować.
Z początku SH 2 wydało mi się bardzo podobne do SH 1 i dlatego nie wzbudziła we mnie nadmiernego zachwytu ale grało się tak fajnie jak w 1 część. Może ta mgiełka troche lepiej zrobiona i efekt światło cienia (genialny). Przez większość gry nie było zbyt zrozumiałej fabuły ale rekompensowały to mroczne i przytłaczające miejscówki. Potworów nie za dużo, nie za mało - choć one nie straszyły aż tak bardzo jak te mroczne pomieszczenia. Najbardziej odrażającym stworem wydał mi się dopiero tak w połowie gry boss (Abstract Daddy). Piramidogłowy nie wzbudził u mnie aż takiego zachwytu, aczkolwiek scena w Apartamencie była konkretna, i czółem przed nim duży respekt. Dopiero od połowy gry fabuła zaczęła wydawać się coraz bardziej logiczna ale nadal mało zrozumiała. Jeszcze kilka lokacji, potworów... i wreszcie zbliżanie się do zakończenia...
Coś wspaniałego. Zakończenie było jednym z najlepszych jakie do tej pory widziałem w grach, jeśli nie najlepszym (In the Water). Wiem, że jest ich kilka ale to nie ma znaczenia bo jeśli cała reszta jest tak dobra jak to to jest wspaniała. Przez ostatnie pół godziny siedziałem dosłownie znieruchomiały i ciekawy rozwiązania akcji. Sam nie wierzyłem, że ta gra będzie lepsza od SH 1 a teraz mogę to powiedzieć z pełną świadomością. Większość gier na PS 2 jest gorsza od tych z PSXa pod względem fabularnym ale Silent Hill 2 to wyjątek. Po prostu kto nie grał niech zagra i przejdzie bo tylko wtedy ta gra ma naprawdę sens.
Teraz zostało już tylko SH 3 i połowa 4:The Room. No i oczywiście Film.
Pozdro
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

HWDPIS pisze:a strona w klimacie utrzymana tylko szkoda że nic nie ma...
jak to nic;P
Maju pisze:Przez większość gry nie było zbyt zrozumiałej fabuły ale rekompensowały to mroczne i przytłaczające miejscówki
chyba za minus nie uwazasz 'skomplikowana' (niezrozumiałą) fabule:]
Maju pisze:In the Water).
witaj w gronie (licznym) osob,ktore mialy te zakonczenie jako pierwsze:)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Garnet pisze:witaj w gronie (licznym) osob,ktore mialy te zakonczenie jako pierwsze:)
Pierwsze i najlepsze. Taka gra po prostu nie może się kończyć dobrze :]
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Nareszcie porządnie wzięłam się za SH1 i dotarłam do szpitala (przeszłam cały z shotgunem, żeby zobaczyć, co dalej, ale wróciłam się na początek alternetywnego :P) Pielęgniareczki i pielęgniarze roxują XD, ale zaskoczenie przyszło dopiero na widok wrogów, których spotykamy na ulicach po wyjściu ze szpitala: podobne do małpy, co rzucają sie na biednego Harry'ego i całują po szyi _^_ Nie sposób się ich przestraszyć, bo na ich widok zaliczyłam rotfla :lol:
btw: Gra cudna, ale SH2 nie przebije :P

A co do endingów: "Maria" podobał mi się najbardziej, natromiast "In Water" do tej pory nie widziałam w całości, bo akurat na nim ścięła mi się płyta :/

GGY: Kurcze muszę kupić okulary... >< ***....
Ostatnio zmieniony śr 05 kwie, 2006 07:54 przez Ivy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:"In Water" do tej pory nie widziałam w całości, bo akurat na nim ścięła mi się płyta :/
http://www.youtube.com/watch?v=0U6-rdEY ... in%20water ;)
Ivy pisze:Pielęgniareczki i pielęgniarze
bardziej lekarze;P ..ale wszystko na jedno kopyto :D :D ..hehe pozniej nastapila feminizacja i lekarze juz sie w dalszych czesciach nie pojawili :D :D
Ivy pisze:podobne do małpy, co rzucają sie na biednego Harry'ego i całują po szyi _^_ Nie sposób się ich przestraszyć, bo na ich widok zaliczyłam rotfla :lol:
Xd nie mow,że nie sposob,bo jak gralam jako 14latka to wszystkiego mozna sie bylo przestarszyc;P tym bardziej,ze tam prawie pozniej nic nie widac ,a tu jeszcze ci po glowie skacza i sa dosc silne :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Garnet pisze:podobne do małpy, co rzucają sie na biednego Harry'ego i całują po szyi _^_ Nie sposób się ich przestraszyć, bo na ich widok zaliczyłam rotfla :lol:
Ha, najgorszy jest dzwięk który wydają te małpowate stwory ... chociaż nic nie przebije bekania pielęgniarek z czwórki - zwłaszcza jak spadaja po schodach :lol:
You know what the say ... the more, the merrier!
(I'm back)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Skończyłam dzisiaj SH1 (aż dziw, że tak długo tę grę odkładałam, bo przechodzi się ją błyskawicznie) i dostałam ending Good+. A więc w szpitalu zdobyłam pustą butelkę i napełniłam ją płynem.

Kod: Zaznacz cały

Przeczytałam gdzieś,że jeśli tym płynem oblejemy kurdupla z nożem, kręcącego się obok karuzeli, odkryjemy sekretny dialog między Harry'm a Cybill. Zrobiłam to, kurdupel zaczął lewitować i coś dziwnego stało  sie z grafiką- wyglądało to raczej na jakiś bug w grze, a zamiast "ukrytej rozmowy" usłyszałam dialog, który powinien mieć miejsce po oblaniu płynem Cybil.  Podsumowując- oblewając człowieczka z nożem, omijamy filmik i scenę z Cybil, w ogóle jej tam nie spotykamy, bo od razu pojawia się Alessa i Dahlia. No więc jaki jest w tym sens?
:D
(Starałam się przeglądać ten topic, ale mogło mi to umknąć, jeśli już poruszano tu tę kwestię ;) )

BTW: Wyropbiłam się idealnie z SH1, bo jutro już trójeczkę dorwę :P W sumie pozostaje jeszcze zabawa ze zdobywaniem każdego endingu, chciałabym też dostać w swoje łapy katanę i blaster (czy jak mu tam), ale wszystko w swoim czasie..uff
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”