Metal Gear Solid

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

King VERMIN! pisze:Garnek
jeszcze raz i nie wytrzymam:]]
King VERMIN! pisze:a fabuła? Postaci? Nie samymi bossami człowiek żyje. Inna sprawa, że bossowie w jedynce, to nawet nie bossowie, ale wspaniałe postaci. Prawdę powiedziawszy Raiden z całym Dead Cell razem wziętym wypadają biednie przy FOXHOUND :) Nie wspominając już o jednej z najwspanialszych postaci w grach w ogóle, czyli Grey Fox...
zeby było jasne mój ranking
1. MGS
2. MGS 2
3. MGS 3
^^"
moze dlatego tak polubiłam postacie z 2, bo tak przypominały mi czasy 1?..coś w tym jest...w 3 własnie brakowało mi takich postaci,jedynie młody Ocelot jest całkiem, całkiem:) nio i The Boss
<Wolf jest u mnie w czołówce postaci żeńskich w ogólnie, rzecz biorąc, grach>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

moze dlatego tak polubiłam postacie z 2, bo tak przypominały mi czasy 1?..coś w tym jest...w 3 własnie brakowało mi takich postaci,jedynie młody Ocelot jest całkiem, całkiem:) nio i The Boss
Fakt, bliżej dwójce do jedynki niż trójce... ale z drugiej strony

"This is all an orchestrated, recreation of Shadow Moses" Jak powiedział Ocelot...

Ranking? Why not?

1. MGS
2. MGS2 & MGS3

Lubie je na równi, mimo, że różnią się od siebie diametralnie.

Co do mojej teorii z Acidem... myliłem, czytałem, że akcja gry dzieje się w 2016... czyli biorąc typowy time-line MGSów, bohaterem gry nie może być THE Solid Snake... nie wspominając o dwójce... ale daję to jako czysty bonus :D
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Sure, why not ?

1 - MGS & MGS2 & MGS3.

Bo każda część wypasiona. Każda się w jakiś sposób zakotwiczyła w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jak by nie było radaru zwłaszcza w Sons Of Liberty, to bym klął i wyzywał ;]
King VERMIN! pisze:Powiedzmy sobie szczerze... "nieco nie teges" byłoby tylko i jedynie, gdyby zabrakło "zzZZZzzz", gwiazdek, wykrzykników itp. To nie kamera czyni MGS'a ale jego grywalność, o! :D
Szczerze to i ta kamera jest tak charakterystyczna dla MGS że sobie go w TPP nie wyobrażam... Zbyt dużą ochotę i ułatwienie mam wtedy nie na skradanie, a na robienie rzeźni, co wtedy jest za proste :wink:
Garnet pisze:moze dlatego tak polubiłam postacie z 2, bo tak przypominały mi czasy 1?..coś w tym jest...w 3 własnie brakowało mi takich postaci,jedynie młody Ocelot jest całkiem, całkiem:) nio i The Boss
<Wolf jest u mnie w czołówce postaci żeńskich w ogólnie, rzecz biorąc, grach>
Tak jak King powiedział, S3 i kilka innych rzeczy, dlatego było tak podobnie. Postacie polubiłem bardzo z 2, zwłaszcza Dead Cell (oprócz Fatman'a) i Solidus'a - gnoja jakich mało, ale jego cele... Cóż, do dobrych celów dążył poprzez złe czyny - dobrze przedstawiony relatywizm się kłania, kolejny argument za dojrzałością MGS. The Boss, Wolf i Eve... Jak dla mnie wraz z Rose z Legend Of Dragoon są najlepszymi postaciami kobiecymi w grach, plus Aeris :wink:

A ranking...
1. MGS
2. MGS 3 (niewiele ustępuje 1)
3. MGS 2 (i tak bardzo, ale to bardzo dobry)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

The Boss, Wolf i Eve... Jak dla mnie wraz z Rose z Legend Of Dragoon są najlepszymi postaciami kobiecymi w grach, plus Aeris
A Meryl?! Już dziwne samo w sobie, że została pominięta, ale co tam Eva robi?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Meryl wydaje mi się tak oczywista, że nawet o niej nie wspomniałem, my mistake :wink: A Eve robi to tam, że po prostu cholernie ją polubiłem, ciekawa, niejednoznaczna (może nie aż tak bardzo jak inne) postać, sympatyczna i ładna. Ot cała filozofia :P
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Meryl była ładna fool! Do tego naturalnie, a Eva miała się podobać, bo w końcu tym się zajmowała :D
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Khem, a czy powiedziałem chociaż raz, że Meryl nie była ładna ;> Ba, nawet bardzo ładna była. A Eve... cóż, tak też bywa :wink:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Gveir pisze:Khem, a czy powiedziałem chociaż raz, że Meryl nie była ładna ;> Ba, nawet bardzo ładna była.
Czemu "była" ? ^^

Kod: Zaznacz cały

Meryl pojawi się w MGS4 &#58;&#41;
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Z bardzo prostej przyczyny - arty, rysunki z Codec'a, itp. pokazywały bardzo ładną Meryl.

Kod: Zaznacz cały

A ta, którą zobaczyłem w trailerze, to już było nic specjalnego... Chociaż na artach wciąż jest bardzo ładna.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

King VERMIN! pisze:Meryl była ładna fool! Do tego naturalnie, a Eva miała się podobać, bo w końcu tym się zajmowała :D
szczerze mówiąc wolałem zawsze Meryl od Evy... chociaż Eva była nieco ładniejsza... i umiała śmigać na motorze *__* grrr jednakże mając słabość do kobiet niebezpiecznych, patrząc na obie panie stoje przed trudnym wyborem :] jak wiadomo, obie takie milusie nie są XD aczkolwiek Meryl mnie do siebie nieco bardziej przekonuje (te koneksje XD )
soniq17 pisze:Kod:
Meryl pojawi się w MGS4 :)
to chyba wie każdy... to widać jak wól na trailerze :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Gveir pisze:Z bardzo prostej przyczyny - arty, rysunki z Codec'a, itp. pokazywały bardzo ładną Meryl.
A faktycznie arty są świetne

Kod: Zaznacz cały

Wydaje mi się że zobaczymy jeszcze ładną Meryl w MGS4 bo mnie także ta z trailera odstraszyła... Fryzura i wdzianko trochę jej nie pasowały ale plusem jest to że nie postarzała się tak jak Snake... Staruszki bym nie zniósł... Wystarczy dziadek Snake ^^
Gagarin pisze:to chyba wie każdy... to widać jak wól na trailerze :]
Nie każdy trailery oglądał ^^... Zresztą już mnie dzisiaj Lenneth zjechała za mały spojler więc tym razem będę większość kodował.
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Mój Boże... to jest GE NIA LNE!! Ludzie, to już nie podchodzi pod fanfilm, ale pod normalną produkcję... takich ludzi co robią takie filmy, trzeba czcić... mnie to powaliło. Dźwięki, zdjęcia, SNAKE i teksty... szczególnie ostatni :shock:

Moim zdaniem... coś nieprawdopodobnego :shock:

http://youtube.com/watch?v=aaDSpp8evVk
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

King.... wara mi opadła i nie chce wrócić na miejsce. Rendering (mech był genialnie zaprojektowany, a i bloom użyty przy szybie był genialny), dobór aktorów, wyposażenie (FN P90 z tłumikiem mnie zabiło *_* ), profesjonalne podejście, lekko melancholijny klimat typowy dla MGS, profesjonalne podejście - wszystko na najwyższym poziomie, bez dwóch zdań! Chciałbym żeby ekranizacja MGS (wszak już przesądzona) była zrobiona z takim sercem jak to. Mistrzostwo. Jedyna rzecz jaka mnie drażniła to szkolny angielski dwójki aktorów, ale to nie problem w sumie :wink: No a tekst na końcu... cudo!
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

szkolny angielski dwójki aktorów
Na stronie jest napisane, że szukają ludzi do dubbingu, więc raczej nie będzie tego problemu w finalnej wersji.

Dla mnie to w ogóle powinni dać pieniądze tym ludziom i niech robią ten oficjalny film :shock: Ogólnie na wszystko wydali jak dotąd 4000 euro, co nie jest mało, ale przynajmniej to widać. Inna sprawa, że film będzie w 100% za friko. Trzeba przyznać, że wygląda to rewelacyjnie, żadnej amatorki i co najważniejsze, wzięli się za to ludzie którzy wiedzą o co tak na prawdę chodzi w MGS :shock:

[ Dodano: Nie 22 Kwi, 2007 20:28 ]
Inna sprawa, że oni tam robią nawet własną muzykę! Na stronce napisane było, że 90% muzyki jest napisana przez nich... czyżby szykował się fanfilm idealny?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”