Tekken

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Ulubiona część?

1
0
Brak głosów
2
3
2%
3
64
44%
Tag
16
11%
4
10
7%
5
54
37%
 
Liczba głosów: 147

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kimahri pisze:Suuuper ^^ Grafika wspaniala, muzyka jak zawsze taka sobie, grywalnosc niesamowita *_*
Zaprawdę racja, po stokroć racja - tylko troszkę balansu by mu się przydało, bo parę postaci jest zdecydowanie przesadzonych. Ale muzyka, były przecież super kawałki - np. z areny Gates of Hell albo Moonlit Wilderness.
Kimahri pisze:Narazie gram tylko w tryb story- male rozczarowanie spodziewalem sie wiekszej ilosci postaci- w Tag turnamet bylem zadowolony-tu troche mniej :/
Ale Tag to była składanka, a tu trzeba było jeszcze jakąkolwiek fabułę zachować sensowną (jasssssne :D ). Sporo jest i tak - ale gdyby było więcej, to by były pewno mniej dopracowane - a tak np. Bruce i Jin mogliby mieć tak z 10 - 15 ciosów więcej.
Kimahri pisze:Jin- nie wiem moja ulubiona postac, mroczny , mocne ciosy nogami i rekami, i jescze jak dokupimy mu skrzydla... fenomen ^^
Bo to zawsze potężna postać była ^_^ Ale z nowym stylem jest strasznie sztywny w ruchach i trzeba się naprawdę przyłożyć, żeby wroga tak mordować jak w 3 lub TTT.
Kimahri pisze:Lee- ^^ Taki luzak co ma wszystko w du*ie, kolejny koles co ma swietne ataki nogami.
Niezły - ale nogami robi lepiej Hwoarang - moja ukochana postać (razem z Bryanem). Lee pokazuje co to jest szybkość i to tęgo.
Kimahri pisze:Asuka- Jedyna konkretna nowa postac , dobrze zbalansowana, fajny wyglad itp. ^^
Właśnie z ona jest najmniej nowa - to tylko Jun w nowym skinie :wink:
Kimahri pisze:Gra chyba tak jak i pozostale Tekkeny - na pare nocek , a potem zostaje juz tylko versus mode.
Versus też - ale Arcade wydłuża zabawę na single znaaaaacznie bardziej niż cokolwiek, tam jest coraz lepiej jeśli chodzi o poziom umiejętności wroga.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

W Tekkena grałam bardzo niewiele ( w Tag'a), głównie Xiaoyu - taka sympatyczna postac :) < innymi mi sie nie chciało XD>

Może i jest bardziej realistyczny niż SC, ale mnie szybko znudził....Za mało fajerwerków :p Może jak bedzie mi dane zagrać w nowsze części to zmienie zdanie :p
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ireth pisze:W Tekkena grałam bardzo niewiele ( w Tag'a), głównie Xiaoyu - taka sympatyczna postac :) < innymi mi sie nie chciało XD>
Grało się nią fajnie, a najlepiej kiedy zaczynało się uniki kombinować - troszkę wprawy i jest wszędzie :lol:
Ireth pisze:Może i jest bardziej realistyczny niż SC, ale mnie szybko znudził....Za mało fajerwerków :p
Ano minimalnie za mało - ale smugi za co szybszymi i silniejszymi kopniakami byłyby całkiem znośne, jak sądzę. Żeby Tekken był efektowny trzeba pograć dłużej i poduczyć się ogólnie walczyć, wtedy bywają kosmiczne akcje. Ale pod tym względem to nigdy SC nie dorówna i tak :wink: A realizm - oba równie mało relistyczne, bo takich akcji jakie odchodzą nikt by nie przeżył ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Ja w Tekken'a grałem naprawde sporo najpierw w Tekken 3- mój pierwszy za czasów szaraka naprawde świetny, teraz myśle że jest lepszy odczęści czwartej, która była niewypałem. Teraz posiadam Tekken'a 5 i (dawno w niego nie grałem, bo nie ma z kim :P) jest u mnie na pierwszym miejscu( nie grałem tylko w TTT), chyba tylko dlatego, że nie grałem w SC3, szkoda :P
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Gveir pisze:Ale muzyka, były przecież super kawałki
To byly kawalki ktore mozna bylo policzyc na palcach jednej reki, jestem wymagajacy jezeli chodzi o muzyke i domagam sie zeby Tekken trzymal poziom FF albo Gran turismo :>
Gveir pisze:Ale Tag to była składanka, a tu trzeba było jeszcze jakąkolwiek fabułę zachować sensowną (jasssssne :D ). Sporo jest i tak - ale gdyby było więcej, to by były pewno mniej dopracowane - a tak np. Bruce i Jin mogliby mieć tak z 10 - 15 ciosów więcej.
Ale np. po kiego kuta jest jakas Kuma albo Alex? bezsens mogli by zastapich te zwierzaki jakimis sensowymi postaciami...
Ireth pisze:ale mnie szybko znudził.
IMO takie gry trzeba lubic, mi sie nie nudza szybko^^ ;)
Piter pisze:nie grałem tylko w TTT)
Warto kupic bo wybor postaci jest ogroooooooomny ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kimahri pisze:To byly kawalki ktore mozna bylo policzyc na palcach jednej reki, jestem wymagajacy jezeli chodzi o muzyke i domagam sie zeby Tekken trzymal poziom FF albo Gran turismo :>
Nie wiem, chyba po prostu jest mało wymagający, albo co, bo kawałki z Tekkena zawsze mi się podobały :wink:
Kimahri pisze:Ale np. po kiego kuta jest jakas Kuma albo Alex? bezsens mogli by zastapich te zwierzaki jakimis sensowymi postaciami...
Bo to japońska gra, czy trzeba cokolwiek więcej mówić? ^^ Na dodatek taka Tekken'owa tradycja - zawsze muszą być kretyńskie klimatopsuje, zamiast drugiego wymiatacza jak Bryan czy Paul... Do tego trzeba się niestety przyzwyczaić. Bo inaczej w Tekken'ie nie bedzie nigdy :?
Kimahri pisze:Warto kupic bo wybor postaci jest ogroooooooomny ;)
A system to T3 na dopalaczu - więc gra się baaardzo przyjemnie ^_^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Gveir pisze:albo co, bo kawałki z Tekkena zawsze mi się podobały :wink:
Mysle ,ze to kwestia gustu ^^ dla mnie muzyka w Tekkenie zawsze byla srednia, a dla ciebie nie ;)
Gveir pisze:Do tego trzeba się niestety przyzwyczaić. Bo inaczej w Tekken'ie nie bedzie nigdy :?
No wlasnie wiem -_-' ale ja to uwazam za jeden z minusow tej serii ^^
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

A wracając do Tekkena 5... to, co dzieje się

Kod: Zaznacz cały

przed ostatnią walką Paulem przy bosie, to jest dopiero hardkor &#58;P Leżałem ze smiechu jak widziałem co Paul robi podczas przemówienia Jinpachiego &#40;to grzebanie w uchu i w ziemi &#58;lol&#58; &#41;

Kod: Zaznacz cały

drugi fajny motyw końcowy to filmik z Asuką i Jinem... akcja z kamyczkiem &#58;lol&#58; 
Muzyczka, która najbardziej mi się podobała w T5 to ta, na planszy przy basenie (z panienkami :D ) :lol:
"We carry death out of the village!"
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Ja się najwięcej zagrywałem w tekkena 3 na konsoli i tekkena 2 na emulatorze (bo mam pirata, a konsola nieprzerobiona). Moja ulubione postać to Xiaoyu z 3 i Kazuya z 2. Ostatnio miałem przyjemność pograć w tekkena 5. Oczywiście dopadłem się do Xiaoyu:) Ta gra ma kopa! Jeśli kiedys sobie sprawie PS2 to tekken 5 na pułce wyląduje na pewno.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Bandai Namco revealed Tekken 6 at AOU, the first game runs on the PS3 Arcade System. Two new characters are revealed: Leo and Zafina. Tekken 6 will have the largest battle arena ever seen in the series.

can hardly wait...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
ariel
Kupo!
Kupo!
Posty: 105
Rejestracja: śr 15 wrz, 2004 22:30
Lokalizacja: eudezet
Kontakt:

Post autor: ariel »

ooo :) bedzie tekken 6 ^ ^
BTW czy mi sie wydaje czy ostatnie kilka postow nie ma ze soba zadnego zwiazku?
Ja o świcie chce budzić się z ułożonym życiem to wiem, porządkiem w głowie wzrokiem z pod pewnych powiek
http://qwas2004.republika.pl
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ariel pisze:bedzie tekken 6 ^ ^
przeciez to juz bylo wiadomo od dawna^^ min.wyszedl krociutki filmik zapowiadajacy T6 z Jinem i rowniez parosekundowy filmik walki

anyway, sa juz nowe screeny http://www.the-magicbox.com/0702/game070216b.shtml

Leo-toz to TIDA :lol:
Zafina-eee..Christie?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Khem... powiem tak - jak patrzę na tą dwójkę to widzę kierunek w jakim zdecydowanie nie powinien iść Tekken... Dragunov - trafienie, Lil - już tak średnio, ale efektownie walczy, ale ten chłopak to kolejne wcielenie metroseksualizmu T_T Rozumiem że nie każdy musi mieć mordę jak Henio czy Bryan, ale tu lekko przegięli. Panna też jakoś tak nie pasuje na pierwszy rzut oka. Chociaż z reszty screenów widać nowego, ładnie przemodelowanego Jack'a i o ile mnie wzrok nie myli Bryan'a stosującego Mach Kick... Areny - ładne, ale ciekawe jak będzie z resztą. No i widać, że stosowany jest efekt zakrzywienia przestrzeni przy ciosie, który do tej pory genialnie, ale to genialnie wyglądał w F.E.A.R. przy wybuchu granatu i innych materiałów wybuchowych, plus jednej z potężniejszych giwer. Teraz tylko czekać na więcej :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Gveir pisze:Lil - już tak średnio
jak dla mnie-ladna grzywka...tylko mogli dac inny kolor;) ..stroj w sumie, moze byc:) /co do walki-nie gralam, to i nie moge ocenic/
Gveir pisze:ale ten chłopak to kolejne wcielenie metroseksualizmu T_T
Japonczycy po prostu tak maja,ze lubia bishounenow xD piekni chlopcy, najlepiej blond etc..a ze tego nigdy nie za malo, to mamy klona Tide...tyko,jak by o tym pomyslec,jak chcieli dac bishounena, to mogli dac prawdziwego,a nie takie byle co;P

ja czekam na-nowy-wyglad Niny i Hwoaranga (oby, nie dali mu calkiem krotkich wlosow..)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:Japonczycy po prostu tak maja,ze lubia bishounenow xD piekni chlopcy, najlepiej blond etc..a ze tego nigdy nie za malo, to mamy klona Tide...tyko,jak by o tym pomyslec,jak chcieli dac bishounena, to mogli dac prawdziwego,a nie takie byle co;P
No właśnie, on nie wygląda na prawdziwego bisha zbytnio, a takiego lekko w Tekken'ie brakuje IMO. Jak chcieli, to mogli dać kogoś bardziej dojrzale wyglądającego, też z ładnym ryjkiem a nie wymoczka a'la Tidus >.< A bishe mogą być, jest zawsze możliwość popatrzeć na coś ładnego :wink:
Garnet pisze:Hwoaranga (oby, nie dali mu calkiem krotkich wlosow..)
O tak... Niech ma takie jak Tekken 3, tam wyglądał najlepiej. A i niech dorzucą mu kilka nowych technik, tak żeby stał się jeszcze bardziej skomplikowany ^^ Z tego co było widać, Bryan na razie wygląda koszmarnie, a w 5 strój 'na klatę' miał zabójczy :/
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”