In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

The Sorrow pisze:HARD - Twisted Evil - Garnet nie przesadzaj.
no jesli uwazasz ze lepszy normal czy easy to coz...XD
< no pozniej zostaje extra riddle >
Ivy pisze:zapomniałam zrobić pauzy i poszłam zrobic sobie herbatę. Po powrocie wokół Jamesa tańcowało dwóch milusińskich, całowali go po szyi, cierpliwie czekajac, jak im przyłożę
^_^
Mischi pisze:W 3 natomiast potworów jest więcej rodzajów i według mnie są one bardziej zróżnicowane (najbardziej nie znoszę Sluperów).
bo i bardziej postawiono na akcje..ala re...dlatego wole 2 :wink:

The Sorrow pisze:Ivy spróbuj na normalu, tu Kat już jest w porządku
Ivy gra teraz na normalu ;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Garnet pisze:bo i bardziej postawiono na akcje..ala re...dlatego wole 2
Osobiście uważam, że w trójce zarówno akcja jak zagadki logiczne stoją na równym poziomie: mamy ciężkich przeciwników i kilka łamiących głowę zagadek, natmiast czwórka nastawia się tylko na akcję (bo nie pamiętam tam żadnej trudnej łamigłówki). A jeśli chodzi o fabułę to zgadzam się z Tobą - dwójka rulez
cube

Re: In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Post autor: cube »

Ja wiem co mi sie najbardziej " nie podobalo " - czy ktos moze wylaczyc to cholerne radio =P
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Jeśli o mnie chodzi to patent z radiem mi nie przypadł do gustu. Może w SH2,3,4 to inaczej wygląda, ale w jedynce to mnie w ogóle nie straszyło... Co innego posiadanie radia przy wyłączonej latarce, albo i brak radia i latarki. ^^ Hardcore- może jak tak całą grę się przejdzie to coś będzie :P
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Radio zawsze można wyłączyć jesli komuś się nie podoba (podobnie jak z latarką).
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Bonifacy_i_zdun pisze:Hardcore- może jak tak całą grę się przejdzie to coś będzie
Jeśli w SH2 wyłączysz latarkę w korytarzach, nie będziesz mógł zobaczyć żadnych przedmiotów, obejrzeć mapy, otworzyć drzwi...jednym słowem nie da się przejść gry bez używania latarki, bo James jest bez niej kopmpletnie ślepy. :)

[ Dodano: Sro 25 Maj, 2005 ]
Biegam sobie tak po szpitalu i zauważyłam, że pielęgniareczki nie padaja juz tak grzecznie na ziemię, jak to miało miejsce wcześniej. ..A ponieważ zamierzam obejrzeć sobie ending In Water, biegam ciągle resztkami sił i jeden cios siostrzyczki powalał mnie na ziemię.. już nawet miałam odłożyć normala na chwilę i przejść znowu beginnerem, żeby tylko obejrzeć sobie zakończenia...Ambicja by mi jednak za bardzo ucierpiała :) W końcu przywykłam do walk i przypomniałam sobie niezawodny sposób na zmiażdzenie leżącego przeciwnika nogą- mój ulubiony ostatnio. Teraz myślę nad trybem hard ;) W ogóle czas podciągnąć się w zręcznościówkach, które tak zaniedbywałam z powodu erpegów.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Ivy pisze:Na poziomie normal w SH2 gra się znacznie ciekawiej- ale przyzwyczaiłam sie do Beginner do tego stopnia, że teraz zatrzymałam sie na pierwszym starciu z piramidogłowym :) Domyslam się, że trzeba go zwabic na krawędź i poczekac, aż weźmie zamach (w beginner grzecznie wszedł do wody, nie zwracając kompletnie uwagi na Jamesa :D ) ale uparta z niego kreatura.. W ogóle mam braki w grach zręcznościowych..Chyba za dużo w Finala grałam...gdyby w SH był finalowy ATB..
Gdy za pierwszym razem przechodziłem ten motyw,to o mało sraczki nie dostałem jak sie dowiedziałem ze dzrzi są zamkniete i nei am gdzie u uciec,skubany mnie gonił po całym pomieszczeniu i chcial ciachnąc ale sie nie dawałem,no ale w końcu se poszedł.
Btw:to chyba moje ulubione spotkanie z nim z w całym SH2,no i jeszcze extra jest w tym jego "labiryncie" biegniesz a tu...... :twisted:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:A ponieważ zamierzam obejrzeć sobie ending In Water
moje ulubione ^_^

fajny byl tez motyw znalezienia scyzoryka kacika ;]

swoja droga ciekawe co z 5... :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Garnet pisze:fajny byl tez motyw znalezienia scyzoryka kacika ;]
A jeszcze fajniej sie nim walczyło,pielęgniara mogła cie zabic nim sie ruszyłeś :twisted:
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

coz...zalety i wady w jednym ;)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52650319
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52650517 ..fajnie by bylo miesc takie cacka w domku...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

A nie stać Cię? :?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Garnet pisze:coz...zalety i wady w jednym
No jak by nie ptrzec to racja.
Hmm..69zł. to nie majatek,chyba tego osta z SH2 se sprawie
:grin:
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Bonifacy_i_zdun pisze:A nie stać Cię?
po kupieniu biletu na Lacrimose-jeszcze abczac ze pod domem moim nie graja,,nowych butow i gorsetu...nie :]
< zreszta na chwile obecna wolalabym kupic orginalny nowy album Lacrimosy...>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze: gorsetu...
A można sie dowiedzieć, gdzie robisz zakupy?

Wracajac do SH2- wczoraj miałam okazję obejrzeć 3 kolejne endingi: UFO :) , Rebirth i In Water. Mam pytanie co do ostatniego: Co dokładnie dzieje się po tym, jak [hide]Mary konczy czytać swój list? [/hide] W tym miejscu gra mi sie urywa : w pół zdania nagle wyskakuje błąd, a save z clear data mozliwy jest tylko, kiedy nacisnę esc i pominę całą końcową scenę. Jeśli dalsza część- o ile cos tam jeszcze sie dzieje, jest warta obejrzenia, poszperam w sieci.
I jeszcze jedno- kiedy pojawiaja się filmy np z Eddiem i Laurą,czy Angelą, widoczne na introduction Collage?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:A można sie dowiedzieć, gdzie robisz zakupy?
net i okoliczne sklepy ale przewaznie net,gdyz gorsety w sklepie < takie porzadne> kosztuja o wiele wiecej

Kod: Zaznacz cały

po liscie nic sie jzu nie dzieje..james popelnil samobojstwo..ale to juz 'widac' pzred czytaniem listu...
Ivy pisze:kiedy pojawiaja się filmy np z Eddiem i Laurą,czy Angelą, widoczne na introduction Collage
nigdy? ... :wink:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”