In my restless dreams I see that town <SILENT HILL>

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Która część najbardziej Ci się spodobała?

1
27
39%
2
28
41%
3
8
12%
4
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:thx! :*

wlasciwie to juz wczensiej moglam sobie w necie poszukac...ale z natury jestem leniem

wow..niezle zakonczenie
Chyba sobie jeszcze raz dziś przejdę, żeby zobaczyć co mi umknęło.. Ten ostatni link zawiera w miarę wierny opis, a encyklopedia całkiem interesująca..
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Skoro 1... Hm, nie ma to jak pielęgniarki w kątach... :o
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Nienormalny_PS2 pisze:Na pewno coś zademonstrują w końcu technika komputerowa na to pozwala.
dlatego boje sie ze pojawi sie w ogole nei wiadomo co..

Nienormalny_PS2 pisze:Z drugiej strony jednak nie będzie ich chyba duża ilość
no ja nie wiem..jak chca stworzyc cos ale re...to kto wie...najlepiej jakby film robilo konami..no ale to marzenie ;] ..zreszta akzdy ma swoje zajecie...dobrze ze muzyke robi Yamaoka...chociaz tez teraz neiejstem pewna bo cos cicho o tym

Nienormalny_PS2 pisze:A może Harry będzie chodził sobie po mglistym miasteczku,słyszał odgłosy "nie bardzo ludzkie" i rozmyślał nad chorymi pomysłami Dhalii...
glownym bohaterem nie jest harry ;) ...wg mnei zagra on jakas role epizdyczna...chociaz...


wlasnie tez myslalam o pielegniarkach czy je dadza do filmu ^_^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Garnet pisze:najlepiej jakby film robilo konami..no ale to marzenie ;]
Zawsze mogliby im zapłacić,ale Konami pewnie by ich przeraziło ceną :D
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Fotki są dosć klimatyczne,fajne miejsca sa w Ameryce,niemal identyczne jak w grze,oni to dopiero tam mają SH :D
Co do filmu,to standardowo jak inni mam nadzieję że nie spartolą go a no i szkoda że nie będzie pana Piramidhead :sad: :( :sad: :(
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Ivy pisze:W tym momencie może Mischi mógłby się bardziej wykazać
Raczej nie. Nie kojarzę podobnej historii w poprzednich Silentach.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Garnet pisze:dlatego boje sie ze pojawi sie w ogole nei wiadomo co..
"No worries,ya?" :D Mogą to spiepshyć z tymi stworami,ale to mało prawdopodobne.Jeśli pójdą śladem potworów z gry i postanowią wrzucić je na ekran(a nie stwarzać nowe,)to komputery zrobią resztę.Będziemy mieli przystojne stwory :wink: .A jeśli postanowią pokazać nam jeszcze coś nowego...to będzie niespodzianka :).
Paul

Post autor: Paul »

mam nadieje ze w filmie nie zabraknie klimatycznych odglosow oraz wspanialego szpitalu takiego jak w 2 czesci gry
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Farta macie...........bo możecie w SH2 pograć......a ja nie mogę bo nie mama kasy i nigdzie nie mogę kupić :( a tak bym jeszcze raz zagrał........ i może zapomniał o wszystkich nieprzyjemnościach chociaż przez chwilę :(
I przyjdzie śmierć na skrzydłach pieśni,
W niej owoc zbrodni już dojrzewa,
I wreszcie koniec wasz się ziści,
I wreszcie harfa nam zaśpiewa!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Mischi pisze:Nie kojarzę podobnej historii w poprzednich Silentach.
Ivy pewno myslala ze to chodizlo o Cheryl...ale jak widac owa dziewczynka nie ma z nia nic wspolnego :)

HWDPIS pisze:Farta macie...........bo możecie w SH2 pograć......a ja nie mogę bo nie mama kasy i nigdzie nie mogę kupić
miales zbierac na dworcu ;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:Ivy pewno myslala ze to chodizlo o Cheryl...ale jak widac owa dziewczynka nie ma z nia nic wspolnego
Nie grałam w SH1, a słyszałam, że dwójka ma wiele wspólnego z poprzedniczką, stąd moje przypuszczenia..
Gram po raz drugi w główny scenariusz, tym razem na normal- mam mozliwość ukończenia na conajmniej 3 sposoby- żeby tylko czasu starczyło na to wszystko.. Najpierw będzie UFO, bo mam już Gem znaleziony w toalecie na początku gry, może być in Water, bo ciągle biegam z minimalnym zdrowiem, może też Rebirth, jesli znajdę wymagane przedmioty. W tym momencie pytanie- czy White Crism to ten sam przedmiot, o który prosi Marię Ernest w Born from a wish? Nie pamiętam już dokładnie..
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:Nie grałam w SH1, a słyszałam, że dwójka ma wiele wspólnego z poprzedniczką, stąd moje przypuszczenia..
sh2 ma bardzo malo wspolnego z 1 :) ...jest tak jakby calkowicie oddzielna czescia...samodzielna..tak samo jak 4...1 laczy sie z 3 :)

Ivy pisze:może też Rebirth, jesli znajdę wymagane przedmioty.
rebirth mozesz dostac dopieor jak dostaniesz podstawowowe zakonczenia..chyba ze w tych nowszych wersjach jest inaczej :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:sh2 ma bardzo malo wspolnego z 1 ...jest tak jakby calkowicie oddzielna czescia...samodzielna..tak samo jak 4...1 laczy sie z 3
Chodziło mi raczej o informacje o samym miasteczku, pewne odniesienia, a nie powiązania fabularne..

Garnet pisze:rebirth mozesz dostac dopieor jak dostaniesz podstawowowe zakonczenia..chyba ze w tych nowszych wersjach jest inaczej
Pierwszy przedmiot zdobyłam już teraz w Apartamencie, czyli na początku gry. Jeśli ten ending jest niedostępny, to skąd w moim ekwipunku White Prism? Widocznie wersja na PC jest uproszczona..
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Ivy pisze:White Crism to ten sam przedmiot, o który prosi Marię Ernest w Born from a wish?
Tak, ten sam przedmiot, służący do tych samych celów
Garnet pisze:rebirth mozesz dostac dopieor jak dostaniesz podstawowowe zakonczenia..chyba ze w tych nowszych wersjach jest inaczej
Nie, wystarczy tylko raz przejść grę. Wszystkie trzy (lub jedno z nich i Rebirth) wymagane są do zakończenia Dog.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Mischi pisze:Tak, ten sam przedmiot, służący do tych samych celów
Więc już się nie mogę doczekac aż obejrzę ten ending...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”