Metal Gear Solid

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Eee tam... Snake. To jest to. Snake jest bardziej klimatyczny. Raiden wg. mnie psuje klimat. Po prostu nie pasuje do MGS. Zbyt mangowy :D (nie żebym miał coś przeciwko mandze, no ale mgs to mgs)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Sephir pisze:Eee tam... Snake. To jest to.
jak chcesz kawał świetnej gry, kolesiem którego nie odrózniasz od Twego lubego (w końcu jego staruszek) to polecam MGS3 Snake Eater - tam masz mniej mangowego twardziela :> Big Boss - chyba jest twardszy niż Snake i tak samo nudnawy jak on... wstawki typu "huh?" są chyba rodzinne :]
Masz Snake Tales - suuuuper zabawa, więc nie narzekaj :]
na pewno cieszy Cie już fakt, że w MGS4 też będzie Raiden :D
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Gagarin pisze:więc nie narzekaj :]
Taaa? :> A jak sobie w to zagram bez konsoli? Ani jeden ani drugiej ani wogóle żadnej :) Niestety na MGS2 moja znajomość z MGS się skończyła :) Chociaz może kiedyś nadarzy się okazja.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=4088

Nowa gra z seri MGS :)
Mozna juz zamowic, tylko nie bardzo sie orjetuje o co chodzi :570:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Czyli zwykły komiks do oglądania na PSP oparty o fabułę pierwszego MGS z PSX, a że interaktywny, to pewnie będzie kilka możliwośći wyboru. Chyba nie mają co wydawać, na PSP, bo najpierw udziwniony ACID, a teraz to :D. No, ale na szczęście będzie jeszcze jedna część która opowie o wydarzeniach między MGS3:SE a MGS. Powraca Big Boss i Eva, fajnie.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

Gveir pisze:która opowie o wydarzeniach między MGS3:SE a MGS. Powraca Big Boss i Eva, fajnie.
masz na myśli MGS: Portable Ops. i ona nie opowie o wydarzeniach miedzy MGS3: SE a MGS tylko o wdarzeniach miedzy MGS3: SE a MG.
dlaczego nikt nie potrafi zapamietać że METAL GEAR SOLID to nie była pierwsza przygoda Snake'a pierwszą byl METAL GEAR na bodajże jeszcze NESa!
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

white raven pisze:masz na myśli MGS: Portable Ops. i ona nie opowie o wydarzeniach miedzy MGS3: SE a MGS tylko o wdarzeniach miedzy MGS3: SE a MG.
Tak, o to chodziło. Co do reszty - mały błąd :wink:.
white raven pisze:dlaczego nikt nie potrafi zapamietać że METAL GEAR SOLID to nie była pierwsza przygoda Snake'a pierwszą byl METAL GEAR na bodajże jeszcze NESa!
Ba, niektórzy potrafią, nawet w nie grali (a nawet przeszli) i na NES'ie, na emulatorze owego i na emu MSX'a w część drugą, ale każdemu może się pomylić :roll:.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

dobra Ty sie pomylileś ale są setki osób które tego neie mogą zrozumeć i nagminnie takie głupoty piszą
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Niestety, ale większość osób zaczynała od MGS'a na PSX'a, a i nie wszyscy czytali Previous Operations w menu. A jeżeli ktoś w to nie grał - to o tym łatwo zapomina. A jeszcze gorzej z tymi, którzy zaczynali od MGS2, znam takich co twierdzili, że to pierwsza część (mimo numeru w nazwie) :D.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

ja tez zaczynałem od MGS i jakoś nigdy nie miałem pociągu do grania w MG (raz zagrałem chwilke i zrezygowałem, mam cichą nadzieje ze bedzie remake ;) ) ale o nich nie zapominam. no cóż "są ludzie i ludziska"
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Na remake starych MG nie ma co liczyć - jakby nawet przenieśli je w dowolne 3D, to starożytna mechanika tych gierek by wszystkich odrzuciła. Chyba, że zrobiliby wszystko od nowa, zostawiając tylko zarys scenariusza. Ale wątpię, niech walczą z MGS4, żeby był jak najlepszy :D
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

wiem że niema szans na remake'i ale jakoś trzeba sie oszukiwać :P
a w MGS4 czuje wielki potencjał, ale jak zawsze przed wydaniem nowego MGS'a obawiam się że gra zmieni się tak że niebede chciał w nia grać. tak było przy MGS2 i przy MGS3 i tak samo mam teraz i nieważne jest to ze przy poprzednich częściach się to nie sprawdziło
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Też miałem lekkie obawy, ale po tym, jak zobaczyłem Kojime i jego ekipę na wypadach do miejsc wyglądających na teren działań wojennych i na tygodniowych kursach survivalu w miejskiej dzungli, a potem dorwałem trailer MGS4, rozwiały się wszelkie wątpliwości. Kojimie wierze że nie spartoli czegoś takiego jak MGS, bo do tej pory jeszcze niczego IMO nie skiksował. A o ewolucję serii też się nie martwię, do tej pory każda nowość wychodziła grze na zdrowie.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Gveir pisze:że nie spartoli czegoś takiego jak MGS
Juz spartolil :( zabral mi mojego Raidena :( zrobil z niego Ninje :( ale to tylko moje majaczenie ^^
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Dobrze, że w ogóle się pojawił, zważywszy na to, jak pokochał Pięknego ogół :P. Ale co oni do niego mieli? Wiadomo, że to saga Snake'a (-ów?) i że to oni są najciekawsi i najlepsi, ale White Devil nie był wcale zły. Ale i tak najlepsza była MGS3

Kod: Zaznacz cały

i Ivan Raidenovich Raikov - zamierzona autoironiczna parodia Raidena :D 
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”