Metal Gear Solid

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

The End to najgenialniej zrobiony boss wszechczasów :] zawsze mażyłem o grze w której albo bedzie sie wykonywalo misje sniper'skie albo bedzie pojedynek sniper'ów i spelnilo sie moje mazenie :P niewazne że End jest trudny wazne ze jest genialnie pomyslana walka. a można ja banalnie ominąć na 2 sposoby :P albo kropnac go wczesniej albo zostawic zeby zdechnol ze starosci :P
Volgin smieszny boss- zwlaszcza z maską Raikova :P nie trudny ale dziwny.
The Fear tez latwizna ale za to The Pain'a nienawidze. nie dla tego ze trudny tylko za pierwszym razem mnie zloscil z tymi "muchami" a do tego wyglada jak skocz po piwo i nie wracaj.
w ogole MGS ma najlepszych bossów :] np. Psycho Mantis i Ninja z MGS, Solidus i Vamp snajperką z MGS2 no i The End z MGS3
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

The Enda łatwo było wypatrzyć mając włączone Thermal Gogles - i do tego luneta ze snajperki albo celowanie pistoletem na strzałki i nie miałem problemu z trafieniem go, przy czym walczyłem z nim w pierwszej częsci obszaru walki, bo w innych miał gadzina świetne miejsca do snipe'ienia. Do tego jeszcze było dobrze zastrzlić jego papugę, bo inaczej mu pomagała. The Fear jest wredny przy walce na wykończnie staminy tylko, bo złazi i zrzera co się da - ale wystrarczy zrobić to samemu i trutki zostawić, ach te "I'am poisoned" syczane w bólu :evilbat:. Bo w normalnej walce to wystarczy stać w miejscu, Thermal Gogles i shotgun - kilka strzałów i po nim. Walka z The Fury też jest mocna - nie za łatwa, ani za trudna i bardzo zróżnicowana. A po walce szczękoopadowa scenka - "I'm coming home.".
white raven pisze:The End to najgenialniej zrobiony boss wszechczasów :]
Jako sam koncept walki tak, ale artyzmem i emocjami wygrywa walka z The Boss - ja *autentycznie* nie chciałem do niej strzelać :(. Z MGS najbardziej polubiłem Ninję, Hind'a i Sniper Wolf (kolejna do której odechciewa się walić...). Z MGS 2 Harrier ("Burn baby! :D ), serię Ray'ów (męczarnia) i Solidusa - a zwłaszcza tego ostatniego.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

white raven pisze:Psycho Mantis
jak nie znałem tego bajeru z przełączeniem pada do drugiego slota... ze złości prawie jadłem telewizor, Mantis przewiduje każdy ruch i trafienie w gościa to istna masakra. Na PC nie ma tego, że Mantis czyta w myślach, co ułatwia sprawę.
Z Wolf fajnie się walczyło Nikitą... :> ale czasami jak zauważyła rakietę, to zestrzeliwała ją :)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

Gagarin pisze:Na PC nie ma tego, że Mantis czyta w myślach, co ułatwia sprawę
i to dlatego nieznosze pecetów jako maszyn do grania ;/
w Ghost Babel tez byla fajny boss - Marionette Owl. fajny koncept na bossa ale end lepszy ;)
ciekawe jaki oddział bossów bedzie w MGS4 (Ghost Babel - Black Chamber, MGS1 - Fox Hound, MGS2 - Dead Cell, MGS3 - Cobra)
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Konami's Hideo Kojima revealed new details on Metal Gear Solid 4 for PS3 at ComicCon:

* Metal Gear Solid 4 would not fit on a normal DVD, it is absolutely necessary to use Blu-ray as the medium.
* Sony wants to make sure the game can run on 1080p
* The game should be in playable form in the next E3 in May 2007
* The development team is larger than previous titles, which includes everyone who worked on the MGS series
* Konami still hasn't decided whether to support the movement sensing capabilities in the PS3 joypad
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Garnet pisze:The game should be in playable form in the next E3 in May 2007
geeez ja umrę do tego czasu :/
gdzies doszła do mnie plota, że cala fabuła z MGS4 wyszła na jaw... ale nie wiem co z tym dalej sie działo... może ktoś z Was ma więcej info?
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

Garnet pisze:Konami still hasn't decided whether to support the movement sensing capabilities in the PS3 joypad
to niech sie chłopaki zdecydują :] jak o dobrze wykożystają to bedzie killer. np. wychylanie sie zza "winkla" przez przechylenie pada bylo by IMHO genialne :]
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

http://fdb.pl/f26554,Metal,Gear,Solid,(2008).html oooo f**k nieeeeeeee :/

ta data 2008 mnie pociesza - moze skonam do tego czasu... :/
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

MGS3: Subsistence to dodatek do MGS3:Snake Eater(naprawdopodobniej nie trzeba będzie mieć MGS3:SE żeby w to pograć).Dodano nowy system kamery 3d person perspective i uwaga!! tryb multiplayer online(do wybory 2 tryby walka w grupach czyli team battle oraz Snake vs. enemy)Będzie jeszcze rozbudowany Snake vs.Monkey (nowe mapy itd.)
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3613
Macie poczytajcie sobie troszeczke o MGS Subsistence. _^_
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

OMG dodadzą do Subsistence MGS, i MGS2 :D , a miałem zamiar je kupić bo ich nie przeszedłem
Black Mage
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

hehe dostałem świetny link z komiksem :D jakość średnia ale texty świetne :D
http://gigaville.com/comic.php?id=1 have fun :)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Moren

Post autor: Moren »

vacek pisze:OMG dodadzą do Subsistence MGS, i MGS2 :D , a miałem zamiar je kupić bo ich nie przeszedłem
Nie MGS, ale MG, czyli stare częsci z NESa.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

W końcu zaliczyłem MGS2 :) Na poziomie normal zdobyłem rangę... Elephant _^_"

Generalnie gra jest świetna, trzyma poziom pierwszej części. Szkoda tylko że większość gry sterujemy nie Snake'm a Raidenem :/ Gra mogłaby być też nieco dłuższa ale tak czy siak grywalność jest niezwykle wysoka. Cholernie dużo czytania, a te pólgodzinne wstawki filmowe :roll:

Teraz męczę Snake Tales i VR Missions :) (przynajmniej zabawa się nie kończy na ukończeniu gry właściwej)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Sephir pisze:Szkoda tylko że większość gry sterujemy nie Snake'm a Raidenem
I za to kocham MGS2 ^^ . uwielbiam Raidena ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”