Metal Gear Solid

Zręcznościówki, strzelanki, RTSy, RGPi ; tzw. blockbustery i te mniej znane dla koneserów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Pinhead pisze:Mam pytanko.Zebrał ktoś z Was wszystkie Dog Tagi W MGS2?
nie, aż tak mi jeszcze nie odbiło... ale mi na ambicję najechałeś :> max jaki udało mnie się zebrac tobyło jakies chyba 14 :] ale na serio, to dużo roboty, czasem strażników zabijasz przez przypadek :/ i po Dog Tagu :/
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

Właśnie skończyłem MGS 3 IMO jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Dobra grafika, super fabuła. Hehe teraz muszę się zabrać za poprzednie części bo ich jeszce nie przeszedłem niestety :sad:

Obejrzałem ten trailer MGS4, po prostu BOSKIE. Już nie moge się doczekać :D :D :D
Black Mage
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Za zebranie wszystkich Dog Tagów w MGS2 dostajesz adres www do tajnej stronki Konami.
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

za zebarnie wszystkich Dog Tag'ów dostajesz stealth i bandane dla "Snejka" i trzy peruki dla "Rajdena" (jedna daje taki efekt jak bandana, 2ga taki jak stealth a trzecia to niepamietam ;/)
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Raiden dostaje 3 peruki i Stealth. jedna daje nieograniczony tlen, druga nieograniczoną amunicję, trzecia nieograniczoną możliwośc zwisania z barierek :)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

czyli cos pokreciłem :P
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

white raven pisze:czyli cos pokreciłem :P
no tak trochę :>

co za ile się dostaję... (chodzi o dog tagi... :> )

Tanker (czyli dla Snake'a):
-46 DT masz Bandanę
-78 DT masz Stealth

Big Shell (czyli dla Raidena)"
-73 DT masz Brown Wig (nieskończona amunicja)
-120 DT masz Stealth
-170 DT masz Orange Wig (nieoraniczona możliwośc zwisu <bez głupich skojarzeń :> )
-218 DT masz Blue Wig (nieskończony tlen)

i za 361 (no trochę tego jest) DT z całej gry, masz Konami Site (ta tajna)
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

to co podawales to sie tyczy ilosci a nie poziomu tródności? mnie sie zawsze wydawało ze poziomu. niezbiierałem nigdy dog tagów bo jakoś mi sie nie chciało. zebrałem tylko kilka ale nigdy niemialem zamiaru sie bawic w zbieranie wszystkich.
za to w MGS3 znalazlem Tsuchinoko - małego węża który dawał Infinity Face Paint lub w innym wariancie EZGun i zebrałem wszystkie żabki (aż do tego miejsca w którym teraz mam save'a)
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

white raven pisze:to co podawales to sie tyczy ilosci a nie poziomu tródności?
wszystko zależy od ilości zebranych dog tagów :)
white raven pisze:MGS3 znalazlem Tsuchinoko - małego węża który dawał Infinity Face Paint lub w innym wariancie EZGun i zebrałem wszystkie żabki (aż do tego miejsca w którym teraz mam save'a)
gratuluję... :] ja w żabki nie bawiłem się w sumie, czasami jaąś znajdowałem zupełnie przypadkowo i w wtedy sprzedawałem jej kulkę.
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Gveir pisze:Można prosić definicję konesera, plis :P ?
XD


wywiad z kojima:) http://media.ps3.ign.com/media/714/714044/vids_1.html [klikamy na video interview:] ]

hehe snake wyrzadzil wiele zlego:D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Garnet pisze:hehe snake wyrzadzil wiele zlego:D
Chyba już innej wymówki nie mógł znaleźć... Swoją drogą ciekawe poglądy na sztukę w grach. A pomysł ze skopanym sterowaniem jako oznaką zawartości sztuki w grze jest nieco... ekscentryczny 8).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

znalazłem całkiem fajny filmik prezentujący Raidena w MGS4...

http://youtube.com/watch?v=a3pARJzAzAA& ... 0solid%204

nieźle wymiata katanką, trochę przypomina mi Foxa albo Olgę...

i pierwszy trailer do 4... zawsze mnie rozwalał :D http://youtube.com/watch?v=eahw47z_DD4& ... 0solid%204
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

Gagarin pisze:nieźle wymiata katanką, trochę przypomina mi Foxa albo Olgę...
może dlatego że też jest ninją ? :P hehehe
swoją drogą spodziewałem się nowej ninjy w MGS4 ale to, że to raiden nią został mnie całkiem zaskoczyło...
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

white raven pisze:swoją drogą spodziewałem się nowej ninjy w MGS4 ale to, że to raiden nią został mnie całkiem zaskoczyło...
Że on będzie ninją to było raczej oczywiste - nawet mimo wątku Rose (Rzucił ją, czy co? Po tym jak się ładnie spikli i dogadali na końcu MGS 2 to by było dziwne :D). Ale największa szkoda, że do tej pory 100% osób zostających Cyborg Ninją ginie - i chyba nie ma od tego wyjątku... A szkoda, bo go nawet polubiłem. A jego walka z robotami pod koniec trailera z E3 jest powalająca :shock:.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Gveir pisze:100% osób zostających Cyborg Ninją ginie - i chyba nie ma od tego wyjątku... A szkoda, bo go nawet polubiłem.
Moja ulubiona postac z MGS *_* , jak zginie to nie bede mial dla kogo grac , badzmy dobrej mysli ^^.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne gatunki gier”