Manga & Anime

Wszystko co kojarzymy z kulturą: sztuka, język, subkultury & more

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Najlepszy był Dragon Ball oglądałem wszystkie odcinki obrazki mi zajmują prawie cały dysk ale spoko :)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Dragon Ball jest nudny bo sie cały czas to samo dzieje bija sie z kims przez 30 odcinków pozniej sa 3 odcinki spokoju i nastepna walka z nastepnym podobno niesmiertelnym wrogiem ktorego jednak udaje sie pokonac jakims cudem - dzieki kulom. Na tym polega dragon ball :P
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
tego to ja tez nie rozumie
jacts debile sie rzucaja kulkami i mysla ze sa fajni bo maja banany we wlosach
:evil:
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Czy w tym dziale można też pogadać o Hentai? :D:D:D ;) (żarcik!)
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
ooooo hentai hehe bardzo ciekawa sprawka hehe
:evil:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

:shock: no fakt i na dodatek polska strona :D
lol tak patrzac na tv polonie..syrenka mako nie przypominam sobie :DD hella superdziewczyna :lol: teraz sobie dopieor neiktore przypomnialam :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Dzis wyczytalem, ze w niedziele (tj. 17 ) Polonia 1 wyemitowala 8 godzin transmisji i programow katolickich... Dworak ty sukinsynu.
Nawet jakbym mial to wywalilbym ten kanal zeby nie nadszarpnac sobie nerwow.
Nic dziwnego, ze potem polonia w stanach ma takie zdanie o nas - jak moga tylko to ogladac prosto z Polski :/
antychryst__666

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
Wolę wersję po niemiecku z VIVA jest (według mnie) lepsza muzyka na początku i końcu.
tu sie musze zgodzic ale ogolnie po japansku lepiej
:evil:
Madtrax

Post autor: Madtrax »

E tam ja teraz mam na chacie kopie Helsinga po angielsku(japonsku tez) i swietnie sie ogladalo :D - dobre glosy lektorow robia swoje i sluchanie angla mozna podszkolic :)
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ja mam wersję japońską (głosy postaci) i napisy in english. A samo anime miodzio, do tego sama postać Arucarda nadaje świetny klimat
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Mati-San pisze:Ja mam wersję japońską (głosy postaci) i napisy in english. A samo anime miodzio, do tego sama postać Arucarda nadaje świetny klimat
Chyba Alucarda :P - fajnie wszystkich wyzywa przed zabiciem :lol:
Mati-San

Post autor: Mati-San »

A rzeczywiście, zawsze to mylę.
Z tym wyzywaniem to też dobre - podobno w mandze jeszcze więcej ich bluźni. Mangi nie czytałem ale właśnie słyszałem że tak wyzywał, szczególnie Alexa Andersona:D
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Hellsing rządzi u mnie niepodzielnie wśród serii, najlepszy film to Vampire Hunter D.
Co do mangi Hellsing, to lektura obowiązkowa, właśnie wyszedł czwarty tom, a historia toczy się zupełnie innym torem niż w serialu. A język rzeczywiście jest bardziej soczysty ;)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Czytałam sobie ten czwarty tom w zeszłym tygodniu i język był nie tyle soczysty, co odjechany. Razem z kolegami mieliśmy wspaniały ubaw z jakże 'poprawnej' niemiecczyzny mangaki. :twisted: ...Żeby jeszcze autor(-ka?) był(-a?) konsekwentny/a w swoich błędach, ale gdzie tam... :twisted:

Hehe, a kolega 'nieumangowiony' dostrzegł Alucarda na stronie 28 i rzekł: "Co ta kobieta chce temu facetowi zrobić?" :lol:


Natomiast moje pytanie brzmi: co Wy wszyscy tak właściwie widzicie w tym 'Hellsingu', hę? ;)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

O gustach się nie dyskutuje, a więc nie rozumiem pytania. Hellsing ma świetne postacie i klimat, podoba mi się kreska i poczucie humoru Kohty Hirano. To jest moje zdanie. Koniec. Kropka. I już ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura”