Final Fantasy XII - POMOC cz.2

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

CO NIE ZMIENIA FAKTU ŻE KTOŚ MOGLBY NAPISAĆ ISTRUKCJE PO POLSKU

NA KRYPCIE TEGO NIE MA !!!


PS... Hmmm zapomniałem ... Yiazmat odnawia sobie energie !!! Pozostańcie sobie troche za długo przy wyjściu z walki to zobaczycie ... 1000000 HP/S heh się ździwiłem , no właśnie TEGO NA KRYPCIE TEŻ NIE MA !!!


GGY: To napisz.

Pół posta mi zjadło ale kogo to :)

JAK???
Ostatnio zmieniony czw 28 sty, 2010 22:36 przez Oray80, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Oray80 pisze:PS... Hmmm zapomniałem ... Yiazmat odnawia sobie energie !!! Pozostańcie sobie troche za długo przy wyjściu z walki to zobaczycie ... 1000000 HP/S heh się ździwiłem , no właśnie TEGO NA KRYPCIE TEŻ NIE MA !!!
Rodzimego języka kolega jak widzę i tak nie zna, no chyba, że jest obywatelem innego kraju niż Polska. Oto cytat z poradnika Krypty:
dark raven pisze:Regen, Haste, Bravery, Faith, Shell, Protect: Rzuca je na siebie, gdy oddalimy się za daleko
A podobno "TEŻ NIE MA!!!". W języku angielskim jest, w japońskim też raczej problemów ze znalezieniem by nie było, a i w rodzimym jest. Na jaki jeszcze język koledze przetłumaczyć?
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

fajne Regen :)

Rozumiem , rozumiem język Polski , ale można było napisać że ten regen daje mu 1mln HP/s

Anyway ... Trochę szukałem i już wiem gdzie zacząć ten quest z rybami ... No niestety gdy idę do gościa to on mi ściemnia że wędki (rod) nie ma... I lipa. Gdzie to zdobyć??
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Oray80 pisze:ale można było napisać że ten regen daje mu 1mln HP/s
A czego się spodziewałeś po uber bossie? 12hp/s? :roll:

Napisałeś, ze masz 30 lat, a ja śmiem twierdzić, ze masz max. 12.

Zresztą jak tak bardzo Ci nie pasuje nasz poradnik, to nikt Cię nie zmusza do korzystania z niego.

Dostałeś pomoc w postaci linków. Innym działają. Tam jest cały help o fishingu. Jak nie znasz słówek, korzystaj ze słownika. Żebym musiała takie rzeczy dorosłemu facetowi tłumaczyć.

Jeżeli zamierzasz się pluć i narzekać to zastanów się wcześniej 5 razy. Nie radzę pyskować.
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Oray80 pisze:Anyway ... Trochę szukałem i już wiem gdzie zacząć ten quest z rybami ... No niestety gdy idę do gościa to on mi ściemnia że wędki (rod) nie ma... I lipa. Gdzie to zdobyć??
Podejdź do kropek oznaczających koniec lokacji. Wróc z powrotem, na miejscu tego gościa będzie wędka.
Awatar użytkownika
dzuljet
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: wt 09 lut, 2010 14:44

Post autor: dzuljet »

Witam. Mam problem z Trickster'em - mianowicie - nie ma go :( Hunt przyjęty już dawno temu, pamiętam że kiedyś zdarzyło mi się przed nim zwiać, na wcześniejszym etapie gry i teraz w miejscu gdzie spotykam tego pana co ma do mnie zagadać i przyłączyć się do mnie - fakt faktem stoi on sobie ale nie chce w ogóle za mną podjąć konwersacji :( a ptaszyska nie ma :( co teraz??
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

hmmm , nie pamietam dokladnie ale chyba najpierw trzeba wybyc wszystkich przeciwnikow z lokacji a pozniej wrocic. Niekojarzę go dokładnie gdyż problemów z nim nie miałem i załatwiłem go odrazu... Mam załatwione wszystkie hunty więc go jakoś pokonałem , nie utrwił mi jakoś w pamięci :)
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
dzuljet
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: wt 09 lut, 2010 14:44

Post autor: dzuljet »

Dzięki :) podziałało :)
Veldon
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008 03:15
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Veldon »

Chciałem sobie skompletować jakieś bronie i zbroje z bazaaru, w tym celu szukam odpowiedniego lootu, a tu niespodzianka. Poszedłem np. do Mosphoran Highwaste aby nabyć drogą przemocy Beastlord Hide od Humbaby, ubiłem ich chyba ze 40 i nic. Ciągle mi wypada coś innego. Jest jakiś sprytny sposób na to, żeby wypadał odpowiedni loot...?
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Co tu dużo mówić. Nabijaj chain zabijając tylko Humbaby, używaj Steal na każdym z nich, może coś ukradniesz :P. Pozostaje kwestia czy masz Knight's Monograph, który polepsza loot z tych potworów.
Veldon
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008 03:15
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Veldon »

A jak najlepiej "nabijać chain"? Są jakieś sposoby na to? Może gdzieś to jest spisane? Przewróciłem kilkadziesiąt stron na forum i nie znalazłem. Chodzi o to, czy można save'ować, przechodzić do innych lokacji w międzyczasie?
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Veldon pisze:Są jakieś sposoby na to
Po prostu bijesz potwory jednego rodzaju i jaki tu chcieć jeszcze sposób? No chyba, że to co napiszę na końcu.
Veldon pisze:Chodzi o to, czy można save'ować
Nie można, bo save zeruje licznik.
Veldon pisze:przechodzić do innych lokacji w międzyczasie
W ramach jednej lokacji możesz się poruszać pomiędzy poszczególnymi terenami i tu można wykorzystać fakt, że przejście o dwa tereny dalej, powoduje respawn przciwników w miejscu z którego wyszedłeś, więc już powinieneś wiedzieć co zrobić jak ci się przeciwnicy skończą :) .
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
zitek
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: sob 05 cze, 2010 21:16
Lokalizacja: Katowice

Post autor: zitek »

Witam nigdzie nie jest napisane jaki Loot wypada z kogo.
Mianowicie chciałbym się dowiedzieć od kogo dostanę : Emperor Scale, Leshach Halcyon, Lifewick.
Dodam że gram w wersję Zodiac Job System, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
Bardzo proszę o odpowiedz.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

hyhy , looty gubią :

emperor scale : #193 - 'Archaeoaevis'
#231 - 'Deathgaze'
#285 - 'Elder Wyrm'


leshach halcyon : #098 - 'Leshach Entite'


lifewick : #086 - 'Necrofiend'
#337 - 'Evil Spirit'


a na pozniej polecam ff12maps.com , tam masz wszystko :)
www.ttadvance.ca - let's play
zitek
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: sob 05 cze, 2010 21:16
Lokalizacja: Katowice

Post autor: zitek »

Dzięki wielkie, konkretna stronka :smile:

[ Dodano: Nie 06 Cze, 2010 14:47 ]
Mam jeszcze jeden problem, chciałem kupić Diamond Armlet w Dalmasca Estersand niestety nie ma go tam w lokacji tchitauplands nie ma tej skrzyni z której może wypaść. Wie ktoś może czemu ?? Dodam że mam już Treaty-Blade.
Ostatnio zmieniony pn 07 cze, 2010 13:17 przez zitek, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”