Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Ciddus12
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: ndz 04 lut, 2007 08:44

Post autor: Ciddus12 »

Wiecie moze, jak pokonać magic pot'a? W tych samych lokacjach odblokowałem takie poziomy: umbra, penumbra i abysal, na tym najwyzszym piętrze, po rozpaleniu wszystkich komnat pokazała się jeszcze pozycja "uknown" przy windzie, ale kiedy chciałem tam pojechać, to pisało, że jakaś magiczna siła ściąga mnie w dół na parter. Co tam jest i jak tam dojechać? Z góry dzięki za odpowiedź. :D
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Wiecie moze, jak pokonać magic pot'a?
Czy słowa: "Gimme Elixir!" nic Ci nie mówią? :roll: Użyj na nim tego przedmiotu - a będziesz mógł go zabić za sporą ilość LP... Dodam, że przy odrobinie wytrwałości da się mu ów Elixir ukraść...
Ciddus12 pisze:W tych samych lokacjach odblokowałem takie poziomy: umbra, penumbra i abysal, na tym najwyzszym piętrze, po rozpaleniu wszystkich komnat pokazała się jeszcze pozycja "uknown" przy windzie, ale kiedy chciałem tam pojechać, to pisało, że jakaś magiczna siła ściąga mnie w dół na parter. Co tam jest i jak tam dojechać? Z góry dzięki za odpowiedź. :D
Musisz mieć zlecenie na The Seer od Montblanca ("God or Devil?" hunt). Na tym "piętrze" czeka tylko walka z mobem.
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Jako że zakładanie nowych tematów nie jest tutaj mile widziane, nie byłem w stanie przejrzeć wszystkich (blisko) 170 stron, by znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytanie:

Czy jest jakaś różnica między wersją PAL, a NTSC? Nie chodzi mi tutaj o parametry wyświetlania obrazu, rzecz jasna.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

ntsc jest szybsza o 12,5%, zmian w grze nie ma, poza może 2-3 bugami z esperami, które są w ntsc tylko.
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Dzięki za info - skłania mnie to do wersji NTSC, jednak... Czy to jakieś poważne błędy? Mógłbyś powiedzieć, na czym one polegają?
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

http://www.youtube.com/watch?v=cLx_qTLghVU !!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=jKHAvTTLYS4 tutaj masz o esperach. działa tylko w ntsc z tego co mówią ludzie.
michal1001
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008 12:26

Post autor: michal1001 »

Czesc wszystkim!Mam pytanie gdzie sie znajduje muthru bazaar?ten czae bravery tam sie znajduje.Dziekuje i pozdrtawiam
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

W Rabanastre . :roll:

Czar Bravery pojawi się dopiero po osiągnięciu odpowiedniej rangi klanowej (dzięki robieniu Huntów).
Awatar użytkownika
Yiazmat
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: ndz 23 lis, 2008 21:18
Lokalizacja: Ivalica

Post autor: Yiazmat »

Siemka,mam pytanie.
Czy mozna pokonac Yiazmat'a w mniej niz 30 minut?,bo probowalem juz duzo razy i zawsze przekraczalem te nieszczesne pol godziny.
W zasadzie to nic nie daje ale moze komus sie udalo.
Jezeli tak to prosze o pomoc
Jakies ustawienia gambitow,broni itp
Moze to nie wykonalne ale zapytac nie szkodzi:)
Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Pewnie się nie da. Nie do końca wieżę w to, by pokonać gada w godzinę, ale dla chcącego nic trudnego, trochę masochzmu każdemu się przyda :) . Próbuj, aż dojdziesz do podobnego wniosku.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Hm.. Mi nie udało się zejść nawet poniżej dwóch godzin (na 99 levelu), ale nie miałem Ninja Swordów. Nie bardzo wiem, jak można by to zrobić w pół. Patrzyłeś na Youtube? Tam wszelkiego rodzaju maniacy często pokazują tego typu wyczyny.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Na YouTube znalazłem zapis i odnośnik do GameFaq's z opisem strategii na Yiazmat'a na 50 minut. Szybszego nie byłem w stanie znaleźć, ale jeżeli dobrze poszukasz, to bardzo możliwe że znajdziesz.

Całość sprowadziła się do wpisania na YouTube w wyszukiwarce "FF XII+Yiazmat" - weź się naucz czegokolwiek szukać... Oraz zawsze dokładnie przeglądaj poradnik Krypty, YouTube i GameFaq's - podstawa.

http://www.youtube.com/watch?v=kJUeoJ2dbXg

http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/45900
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Yiazmat
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: ndz 23 lis, 2008 21:18
Lokalizacja: Ivalica

Post autor: Yiazmat »

No, niestety to nie mozliwe.
Probowalem i nie ma takiej mozliwosci,zeby go stuknac w mniej niz 0,5h.
W zasadzie godzina na niego to jest malo.
mi udalo sie go pokonac najszybciej w 46 minut z groszami(z zegarkiem w reku)
Tak jak wczesniej kolega pisal ze masochizm w tej grze moze byc wskazany,a nawet przymusowy.
Dlaczego??
Proste!
Bo nie ma New Game +
A szkoda.
Miejmy nadzieje ze FFXIII bedzie mialo ta opcje:)
Pozdro
Awatar użytkownika
leny205
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: śr 10 gru, 2008 18:55

Post autor: leny205 »

witam czy da sie jakos szybko podbic level zawodnika
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Jeżeli masz odblokowaną drugą część Henne Mines, to polecam to: http://pl.youtube.com/watch?v=tO9juJN-2QY

Jak nie, to po prostu exp na potworach, którym dajesz radę i dają dużo exp. Mógłbyś podać jakie masz lvle.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”