Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

melkora
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: ndz 05 paź, 2008 13:29

Post autor: melkora »

Witam, jestem nowy na forum i od razu wyskakuję z pytaniem, w dodatku dość głupim. Czy po rozpoczęciu questu z polowaniem na rary z cerobi step upolowane hunty (zdobyte trofea) będą się odnawiać?
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

wszystkie Rary ktore daja trofea,czyli jest ich 31,po zabiciu juz sie nie pojawia
melkora
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: ndz 05 paź, 2008 13:29

Post autor: melkora »

To znaczy że straciłem szansę na Tournesol'a :( najpierw zodiack spera a teraz jeszcze to
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

nie da się stracić możliwości zrobienia tournesola. po prostu będziesz musiał troche powalczyć w nabudis i pharaos :) głównie z bunami i oversoulami :)
melkora
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: ndz 05 paź, 2008 13:29

Post autor: melkora »

A mógłby mi ktoś wskazać gdzie, jak od kogo jeszcze poza kradzieżą od aspidochelona można zdobyć scarletine?
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

http://ff12maps.com/ wybierz sobie database -> items -> loot i tam masz all potrzebne. Za dużo by pisać, a za kilka postów znowu ktoś zapyta o to samo.

aha, co do scarletite - Imo lepiej zdobyć to w rybkach, a konkretnie den of the river lord - ale jak masz nerwy i refleks. Dla mnie to lepsze niż monograph drop z tych emeraldinów na nebreus
Awatar użytkownika
demoskinos
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: sob 29 mar, 2008 14:23
Lokalizacja: zamch

Post autor: demoskinos »

Chłopaki dawno tu nie zaglądałem ale nadszedł już czas. Zdobyłem praktycznie wszystkie najlepsze bronie jakie se dało. Zachodzę wczoraj do Omega Mark XII i co widzę stoi i ani drgnie. czyżbym w trakcie podbijania zapomniał czegoś zrobić. Proszę o szybka odpowiedź bo ni zasnę.
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

Zaakceptuj od montblanca hunt na yiazmata.
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
Awatar użytkownika
demoskinos
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: sob 29 mar, 2008 14:23
Lokalizacja: zamch

Post autor: demoskinos »

acha no i wszystko jasne. Dzięki serdeczne za szybka odpowiedź. A chłopaki jeszcze jest jeden problem nie mogę z jakiegoś powodu wejść do Nalbiny i nie mogę zaakceptować pewnego hunta. Czy jest coś o czym nie wiem? Związanego z wejściem do tego miasta?
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

No raczej nie. Jeśli już raz tam byłeś to może spróbuj się teleportować albo wykup sobie lot w aerodromie.
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

Do nalbiny zawsze można wejść, na samym początku. Jeżeli chodzi Ci o fortece gdzie jest port, to musisz porozmawiać z zołnierzem koło drzwi, on spyta czy chcesz wejść i cię zaprowadzi. No albo dolecieć tam z bhujerby :)
MaKiPL

Post autor: MaKiPL »

na innych stronach czytałem że bravery i buuble można kupić albo na airship albo na mutrhu bazaar otóż w airship jest jedynie jakiś czar arcane ale żaden z wyżej wymienionych a na muthru bazaar gadałem ze wszystkimi i nic nie można było kupić ... Więc pyyrtanie GdZiE kupić te czary ?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

MaKiPL pisze:Więc pyyrtanie GdZiE kupić te czary
Tak jak napisano -> na muthru bazaar w klanowym sklepie. O ile ma się odpowiednią rangę klanową (Ward of Justice -> Bubble, Riskbreaker -> Bravery). Aby ją zdobyć - zaliczaj Hunty.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

na airshipie pojawi się bubble po wydarzeniach w giruvergan, a konkretnie otrzymaniu threaty blade.
Awatar użytkownika
demoskinos
Kupo!
Kupo!
Posty: 17
Rejestracja: sob 29 mar, 2008 14:23
Lokalizacja: zamch

Post autor: demoskinos »

No i mój problem się rozwiązał odnośnie nalbiny. Próbowałem dostać się do nalbniny z każdej strony i udało mi się przez .. w każdym bądź razie od północy bo nie pamiętam nazwy . Problem polegał na tym że na mojej płycie jest ok 5 rys i chyba to jest problemem bo jak już wejdę do nalbiny to nie ładuje się środkowy obszar miasta tylko mam czarny obraz i muzyka w tle. Co za tym idzie czeka mnie kolejny wydatek pozdro 600
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”