Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

a co z combosami? komputer je robi czy my musimy cos wciskac?
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Jak masz oryginalnego finala to wszystko pisze w ksiazeczce.
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

no ale sorry ale napewno sie odczytam -.- mam po niemiecku a ja z niemieckiego cienki jestem ._.
kontrat

Post autor: kontrat »

1. cofam pierwsze pytanie - juz przeczytalem po hamerykansku

ale nadal nie wiem:

2. Czy zdobycie wszystkich trophy z rare game da mi jakas inna korzysc poza watpliwą satysfakcją ?
Ostatnio zmieniony śr 01 sie, 2007 20:12 przez kontrat, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

1. etem jest często spotykany w lokacji, z której przechodzi sie do zodiarka. Musisz miec klucz do tej częsci kopalni
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

a w jakim sklepie kupic misty i quickeningi??
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Tego się nie kupuje ;) Jak dojdziesz na planszy licencji do pola zapisanego jako quickening to po aktywacji masz go ;) (każda postać ma trzy swoje) I pokazuje się jako mist
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

hmm a ile te quickeningi potrzebuja lp?
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Chyba 50 jedno, ale nie pamiętam dokładnie
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

aa to juz hyba wiem Asche mam jedno takie czerwone a potem zmienia sie w twarz np Asche to jest to?
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Tak, to to :D
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 14:29 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
kontrat

Post autor: kontrat »

1 Czy zdobycie trophy z raregame daje jakas inan korzysc oprocz itemow u typa w Phon coast ?

2 czytalem kilkanascie postow wczesniej ze Zodiac Escutheon zdobwya sie przy gate'ach w Giruvegan, czy chodzi o te gate'y kotre pojawiaja sie po przejsciu drzwi w Feywood i pokonaiu kaminnego bossa czy to jeszcze dalej ? I ktore bramy trzeba otworzyc by zdobyc ta tarcze ?
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

kontrat pisze:1 Czy zdobycie trophy z raregame daje jakas inan korzysc oprocz itemow u typa w Phon coast ?
Albo nie ma, albo nikt nie wie :P

Aaa, przypomniałem sobie. W Archades na samym końcu miasta jest winda. Jedziesz nią i jesteś w takiej hali. Idź dalej na balkony, stoi tam grupka ludzi, jeden z nich za bodajże 15 Trophy daje Sagittarius Gem (sorry jak się pomyliłem).
kontrat pisze:2 czytalem kilkanascie postow wczesniej ze Zodiac Escutheon zdobwya sie przy gate'ach w Giruvegan, czy chodzi o te gate'y kotre pojawiaja sie po przejsciu drzwi w Feywood i pokonaiu kaminnego bossa czy to jeszcze dalej ? I ktore bramy trzeba otworzyc by zdobyc ta tarcze ?
Ta tarcza znajduje się w Great Crystal. Tu masz mapkę: http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/43190

Z-Zodiac Escutcheon (trzeba mieć założony Diamond Armlet)
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 14:29 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
kontrat

Post autor: kontrat »

wielkie dzieki za mapkę, jaka jest szansa na zdobycie tego shielda a jaka na Excalibura ? I czy bede mogl tu pozniej wrocic bo czytalem ze diamond armelt bede mogl kupic dopiero PO Giruvegan i wreszcie: co oznaczaja rzymskie cyferki na tej mapie ?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

kontrat pisze:co oznaczaja rzymskie cyferki na tej mapie ?
To oznaczenia teleportów, którymi poruszamy się we wnętrzu kryształu - w grze podchodząc do teleportu zawsze otrzymujemy jego numer - również w postaci cyfry rzymskiej - to na mapce to odzwierciedlenie tego co w grze.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”