Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

kontrat

Post autor: kontrat »

mam Canopic Jar ale nie wiem ktore z potworow wyrzucaja high arcana, zwyklych arcana mam sporo ale potrzebuje high, jesli nie wiecie to chociaz powiedzcie z jakich potworow wypada Feystone (wtedy sprobuje sam zrobic High Arcana) bo drop/steal from Entite Monsters nic mi nie mowi
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

High Arcana ma bodajze 5% szans na drop z rare monsters. A Feystone tak jak jest napisane mozna ukrasc/upada z Entitow.
kontrat

Post autor: kontrat »

ok zią ale ktore to entity ? z tego co pobiezne szukalem w bestairy nie znalazlem takiej grupy, moglbys podac kilka przykladow albo lokacje ?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

To te wielkie kule energii (nie mylić z elementalami) Jeden jest w Westersand, drugi w Ogir-Yensa, trzeci w Giruvegan, czwarty w Nabreus Deadlands, piąty w Pharosie, reszty nie wiem.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Jeden jest jeszcze w Paramina Rift.
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 14:27 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
kontrat

Post autor: kontrat »

jak skolowac sobie staff of the magi ?
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Można ukraść od rare mobka Luxollid.
Senir

Post autor: Senir »

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy w FF XII jest miejsce gdzie można przeglądać filmiki z gry (tak jak w FF X i X-2 w luca :P). Jeśli jest to proszę o podanie miejsca gdzie mam się udać. ;)
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Senir pisze:Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy w FF XII jest miejsce gdzie można przeglądać filmiki z gry (tak jak w FF X i X-2 w luca :P). Jeśli jest to proszę o podanie miejsca gdzie mam się udać. ;)
O ile mi dobrze wiadomo to nie ma.
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
kontrat

Post autor: kontrat »

Można ukraść od rare mobka Luxollid.
1 gdzie go znajdę ?


2 Czy diamond bracelet wspomaga znajdowanie itemow w skrzynkach czy "dopala" tez monography ?

3. w jakiej lokacji na Giza Plains znajde Wild Snake'a ? Pojawia sie w porze deszczowej czy suchej ?
papaj000
Kupo!
Kupo!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 13 maja, 2007 17:43

Post autor: papaj000 »

kontrat pisze:3. w jakiej lokacji na Giza Plains znajde Wild Snake'a ? Pojawia sie w porze deszczowej czy suchej ?
W Toam Hills pojawia się w porze suchej.
2 Czy diamond bracelet wspomaga znajdowanie itemow w skrzynkach czy "dopala" tez monography ?
Nie jestem pewiem ale wspomaga znajdowanie lootu w skrzyniach, co do monograph to nie wiem.
kontrat pisze:Można ukraść od rare mobka Luxollid.


1 gdzie go znajdę ?
Znajdziesz go w Pharos - Subterra/ Umbra-South (B2F) ale najpierw musisz pokonać Vargrant Soul/Soul Of Chaos. Vargrant jest w Pharos - Subterra/ Abyssal-North (B3F), ale przed tym musisz pokonać The Seer i masz 25% szans że się pojawi.
kontrat

Post autor: kontrat »

masz 25% szans że się pojawi
25% szans za kazdym wejsciem (lub resetem) czu 25% grajac jednorazowo w ff12 ?
papaj000
Kupo!
Kupo!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 13 maja, 2007 17:43

Post autor: papaj000 »

Za kazdym razem kiedy wchodzisz tam lub restartujesz. Nie jestem pewiem ale tak mysle.
Final Fantasy

Post autor: Final Fantasy »

Witam mam 2 pytania:
1.Czy jak mam szukać Thextere to on może się znajdować w następnej lokacji??
2.Czemu nie mogę używać czarów jak je zaktywuje :?:
Przepraszam ze pytam tak dużo ale mam Final Fantasy XII po Niemiecku wiec przepraszam

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Final Fantasy pisze:2.Czemu nie mogę używać czarów jak je zaktywuje :?:
Oprócz aktywowania musisz je mieć też kupione ;)
Final Fantasy pisze:1.Czy jak mam szukać Thextere to on może się znajdować w następnej lokacji??
Jego łatwo znaleźć... Hmmm, ale nie pamiętam czy pierwszy ekran, czy drugi i Westersand (?)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”