Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

papaj000
Kupo!
Kupo!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 13 maja, 2007 17:43

Post autor: papaj000 »

Mam pytanie: czy jak postać ma reverse i później rzuci ktoś na nią stop to reverse będzie się utrzymywać tak długo jak ma stop czy zniknie jak zwykle w bardzo krótkim czasie?? Jakby to działało to można by tego użyć w walce np. reverse+stop+decoy i ciągle by leczyło, a jak się skończy to ponowić.
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Nie kończy ale przeciwnik olewa wtedy decoy a revers tez nic nie daje.
kontrat

Post autor: kontrat »

Z tymu u Roblona nie jest uz tak wesolo bo jak widzialem nawet Mirror Mail nie odbija czarow.buu

Na samego Roblona dziala Slow i Sap (Bio), dobrze rzucic bravery albo faith (w zaleznosci od tego czy walczysz bronia czy czesciej uzywasz magii), ja sam zalozylem 3 bubble belts, czesto rzucalem Haste'a a szkielety zabijalem dosc skutecznie blizzarą, (co jest dobrym rozwiazaniem jesli masz wysoki magick power i posiadasz Glacial Staff) w miedzyczasie "uzupelnialem" bravery dla Basha i staralem sie przez caly czas utrzymawac Haste dla kazdej z postaci. Gdy Roblon ma juz hp critical dosc mocno wzrasta mu obrona (jak dla wiekoszosc huntowanych potworow), wtedy dobrze jest Drain'owac mu hp i caly czas patrzec czy ma Slow (nie zawsze wchodzi, najlepiej rzucic 3 postaciami na raz wtedy na 90% wejdzi. Co do Mirror Mail daruj go sobie bo to syf, u mnie nie sprawdzil sie nawet w wlace z Crystal Bugiem w Nabreus Deadlands (on rzucal tylko czaryktorych dmg Mirror Mail odbijal w jakichs 15-20%, resztę dmg moje postaci "braly na klatę")
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Tak sie dzieje jak mobki uzywaja "PIERCING nazwa_czaru"...
kontrat

Post autor: kontrat »

Tak sie dzieje jak mobki uzywaja "PIERCING nazwa_czaru"...

??? Nie rozumiem...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

kontrat pisze:??? Nie rozumiem...
Bo nie pada....
Tak sie dzieje jak mobki uzywaja "PIERCING nazwa_czaru"...
Tłumaczenie:

"Tak się dzieje, gdy przeciwnicy rzucają różne czary "przechodzące" przez rozmaite bariery ochronne, które mają założone nasze postacie".
ziober666

Post autor: ziober666 »

Kolejne pytanko z mojej strony,
Mam liste mobkow z ktorych leci loot potrzebny na dwa miecze i luk, i kurcze leci wszsytko z nich tylko nie to co powinno, mam chainowac je do oporu? dochodze tak do 70 chaina i zaczynam sie denerwowac, nei wiem czy dalsze chainowanei ma jakis sens...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Może pierw zdobądź <o ile nie masz> odpowiedni Monograph? Chainowanie jest dobre o tyle, że jak już padnie ci loot, na który czekasz to pewno z kilka sztuk ;) Sam Chain nie wpływa jednak na powodzenie drop'u...
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Zadko kilka sztuk.. zwlaszcza tych naprawde rare przedmiotow.
Maciek22

Post autor: Maciek22 »

Witam.
Nie mogę się dostać w Sochen Cave Palace do tego zamkniętego pomieszczenia w zachodniej części lokacji. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Maciek22 pisze:Witam.
Nie mogę się dostać w Sochen Cave Palace do tego zamkniętego pomieszczenia w zachodniej części lokacji. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Aby sie tam dostać, musisz otwierać Dors of Hour według wskazówek zegara zaczynając od strony wschodniej. Jak wszystko dobrze zrobisz, usłyszysz dźwięk potwierdzający. Ale za nimi i tak będą kolejne drzwi wymagające klucza, który otrzymuje się przy okazji jednego hunta.
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 14:21 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
papaj000
Kupo!
Kupo!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 13 maja, 2007 17:43

Post autor: papaj000 »

Czy mógłby ktoś podać listę wszystkich Monograph w grze?? Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Hunter's Monograph
Knight's Monograph
Warmage's Monograph
Mage's Monograph
Dragoon's Monograph
Scholar's Monograph
Sage's Monograph
Wiziu

Post autor: Wiziu »

Kolejne pytanie. Jestem w dżungli w tej wiosce w ktorej mieszkaja kobiety rasy Fran. Fran powiedziala, ze mam szukac Mjrn w wiosce, jeden npc powiedzial, ze jej nie ma. No i teraz zadnych wskazowek ani celu, co robic?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Rozumiem, że gadałeś już z Jote, czy jak jej tam.
Masz iść do Henne Mines. Jest to na południe od Ozmone Plain. Ale dostać się tam możesz tylko na chocobosie.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”