Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Najwyraźniej nie odkryłeś całej mapy. :roll: Masz iść na północ, do Sochen Cave Palace. Na północnym końcu Tchita Uplands masz wejście do jaskini.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
kontrat

Post autor: kontrat »

na ponocy jest ten koels o kotrym ci mowilem, mape mam cala odkryta
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Cerobbi Steppe jest na wschodzie, nie na północy.

Tu zobacz (nie zwracaj uwagi na to zielone zaznaczenie)
http://twobrothersandasister.com/wp-con ... ob/12a.jpg
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
kontrat

Post autor: kontrat »

faktycznie, brakowalo mi 2 mm obrysu na mapie w tym miejscu, myslalem ze to zamkniety teren (sciana), dzieki ziąąąąąąąąąąąąąąą


btw: jak otworzyc Pilgrim's door w Sohen Cave Palace ?
JaBlam
Kupo!
Kupo!
Posty: 35
Rejestracja: wt 07 lis, 2006 13:08
Lokalizacja: Krak
Kontakt:

Post autor: JaBlam »

Goliath - przy wyjściu do Nabreus Deadlands
Deathscythe - gdzieś w środkowych częściach Nabudis. Żeby się pojawił musisz mieć krytyczny poziom HP.

Znalazlem... nie bylem tam jeszcze dlatego na mapie nie widzialem. Przy okazji widze tez ze mam do zalatwienia Roblona tylko nie bardzo moge sie do niego dostac. Deadbones jest w takiej ilosci a nie wiem jaka zbroja i tarcza najlepiej na to dziala..
adee

Post autor: adee »

aden i andchaos, dzieki wielkie za odpowiedz na pytania :)

JaBlam -> najlepiej go pokonac usuwajac wszystkie deadbonesy w tej lokacji, wchodzac i wychodzac z jakies 2-3 razy (za kazdym razem czyszczac caly teren) i w koncu respawn deadbonesow sie opozni.. teren wiec bedzie prawie caly czysty z "naturalnych" potworkow i zostanie Ci tylko ugryzienie roblona. Usuwaj wszystkie deadbonesy jakie on wzywa, a sam jest juz latwy do pokonania, powodzenia :)
JaBlam
Kupo!
Kupo!
Posty: 35
Rejestracja: wt 07 lis, 2006 13:08
Lokalizacja: Krak
Kontakt:

Post autor: JaBlam »

Czy jest jakas zbroja ktora dziala skutecznie na Bones'ow?pamietam ze mialem w Mines (Lushu) zalozona chyba te ktora daje protect i nawet jak mnie walili "dzidami?" te ktore z ziemi wychodza to tracilem 0 zycia. Z tymu u Roblona nie jest uz tak wesolo bo jak widzialem nawet Mirror Mail nie odbija czarow.buu
ziober666

Post autor: ziober666 »

czolem! mam sprawe, w lhusu mines jest obszat Site 6 South i North, jak dostac sie do North? Bo nie za bardzo sobie z tym radze ;]
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

ziober666: w south idziesz na polnoc, i przed tym zakretem w prawo prowadzacym do slepego zaulku idziesz prosto. ot przejscie nie zaznaczone na mapie.

JaBlam: ke? atak dzida to zwykly fizyczny atak. Im lepsza zbroja tym mniejszy dmg. Zadna nie redukuje juz pozniej chyba obrazen do 0 od trudniejszych boneso'w choc glowy uciac nie dam.
ziober666

Post autor: ziober666 »

ech ;-) zagapilem sie i nie znalazlem tak prostego wejscia ;-)

teraz mam kolejny problem, mianowicie jestem w pharos i szukam ixiona, w miedzyczasie odkrylem wszystkie 3 piętra + lokację unknown, tam kryje sie seer, teraz moje pytanie.
zeby wejsc do ostatniej lokacji trzeba pokonac phoenix-a, nie pamietam czy to zrobilem ;-) gdzie jest ten phoenix zeby sie upewnic ze go juz nie ma? :>
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

zeby wejsc do ostatniej lokacji trzeba pokonac phoenix-a,
O ile mi wiadomo to tak... Seer przywołuje go w trakcie walki (a przywołuje tylko pokonanych przez Ciebie Bossów z tego miejsca...)
ziober666 pisze:gdzie jest ten phoenix zeby sie upewnic ze go juz nie ma? :>
Penumbra -> http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/45695
Awatar użytkownika
Winko
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: czw 28 cze, 2007 13:58
Lokalizacja: KnW

Post autor: Winko »

o dziwo pokonalem phoenixa ale Seer go nie przywolal :P
mam problem pokonalem Hell Wyrma i poszedlem do The Ridorana Cataract (Colosseum) tam powinien juz na mnie czekac Yiazmat i co?? nie ma go nie wiem w czym polega problem... czy jeszcze czegos nie zrobilem??
ziober666

Post autor: ziober666 »

czyli jest tylko jeden boss na tych trzech pietrach... wiec go juz roztrzaskalem ;-) jeszcze do seera mi kawaleczek zostal, swoją drogą moze mi ktos wytlumaczyc jedną sprawe?
Jak to jest z tą pogodą, od czego zalezy czy na giza plains jest sucho czy mokro, i kiedy jest na dalmascan sands burza piaskowa a kiedy nie? Tego nie moge jeszcze rozkminic
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Winko pisze:mam problem pokonalem Hell Wyrma i poszedlem do The Ridorana Cataract (Colosseum) tam powinien juz na mnie czekac Yiazmat i co?? nie ma go nie wiem w czym polega problem... czy jeszcze czegos nie zrobilem??
Musisz wykonać wszystkie inne Hunty, i pogadać z Montblanciem
ziober666 pisze:Jak to jest z tą pogodą, od czego zalezy czy na giza plains jest sucho czy mokro, i kiedy jest na dalmascan sands burza piaskowa a kiedy nie? Tego nie moge jeszcze rozkminic
Wydaje mi się, że jest to losowe.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

ziober666: najprostszy sposob sprawdzenia czy sie bossa pokonało to zajrzenie do bestiary. A zmiany por zaleza od:
a) jedni sadza ze od ilosci krokow zrobionych
b) ta bardziej prawdopodobna co kilka godzin/minut gry
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”