Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Lukasz_9119

Post autor: Lukasz_9119 »

Mam kilka pytań.
1) w lokacji necrochol of nabudis jest taki typek co miał sprzedawać ethery. Zamiast tego moge kupić zbroje. Czy już wogule nie będe mógł kupowac tch etherow?

2)Zkąd zdobć klucz potrzebny do otwarcia drzwi gdzie jest hell wyrm

3)gdzie można dostać diamond armlet

4)Czy mozna dostać w inny sposob gemsteel niż przez sprzedaż itemów na bazaarze
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

Lukasz_9119 pisze:1) w lokacji necrochol of nabudis jest taki typek co miał sprzedawać ethery. Zamiast tego moge kupić zbroje. Czy już wogule nie będe mógł kupowac tch etherow?
Po Pharos Of Ridoma <czy jakoś tak>
Lukasz_9119 pisze:2)Zkąd zdobć klucz potrzebny do otwarcia drzwi gdzie jest hell wyrm

Masz kilka stron wcześniej.
Lukasz_9119 pisze:3)gdzie można dostać diamond armlet
Dalmasca Eastsands w wiosce w, której jest Quest "Danto Wife".
Lukasz_9119 pisze:4)Czy mozna dostać w inny sposob gemsteel niż przez sprzedaż itemów na bazaarze
Tak. Dostaje się ten lot za zabicie "Red Chocobo Lv99", ale jest tylko 0.24% szans, że się pojawi, ale ten lot zostawia zawsze.
mephisto69
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: śr 14 lut, 2007 14:49

Post autor: mephisto69 »

Lukasz_9119 pisze:Zkąd zdobć klucz potrzebny do otwarcia drzwi gdzie jest hell wyrm
musisz zrobic hunt - nie pamietam jak sie nazywa (z takim smokiem w cerobi steep - chyba sie nazywal vyral) po hunt'cie dostaniesz dragon scale. wroc z nim do tej lokacji gdzie byl ten smok i podejdz do wind mill 10 i zrob cos z nia (pierwsza opcja) wtedy nastapi scenka i dostaniesz ten klucz

ps. jezeli nie rozbiles sobie butelek z lowienia ryb a chcesz je miec, to po tym jak dostaniesz klucz jeszcze raz dotknij wind mill 10 bo potem musza byc powlaczane w dobrej kolejnosci
hey Judas they will betray you
Thomases they will doubt you
Peters they will deny you
but I will never deny you
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

1) Czy mogłby ktoś w kilku słowach streścic co się stało od czasu gdy zaczynamy grac Vaanem do poszukiwania tego kamienia na Giza Plains?
2) Czy od razu jak zdobywam druga osobe do mojego teamu , mam do dostepu konfiguracje gambit system
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

1) W zasadzie niewiele.

Kod: Zaznacz cały

Vaan chce sie wkrasc do pałacu i ten kamień jest mu w tym potrzebny.
2) Nie zupełnie od razu. Ale dość szybko 'zaczepi' cię by wytłumaczyc gambity i wtedy będziesz też mógł sobie konfigurować.
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Dzięki aden ale mi chodzi bardziej o wątki fabularne . Łeb mnie wtedy bardzo bolal gdy gralem za kazym razem w FF XII (ten typ tak ma xd) i probowalem szybko przemijac rozmowy i troche czytac ale to nie poskutkowalo.
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Hm no coż dokładnie każdego szczegółu nie pamiętam ale wielkiej ilości i znaczących rzeczy raczej nie pominąłeś. Jak chcesz możesz spokojnie dotyczać tu: http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/41937 - całkiem ok napisane story translation.
Awatar użytkownika
Mayday
Kupo!
Kupo!
Posty: 44
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 19:57
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Mayday »

Macie jakąs dobrą taktyke na Cid'a ? PIerwsze starcie. Bo nie moge go pokonac =/


Pokonany ;) wystarczył lepszy sprzęt :P
Ostatnio zmieniony sob 26 maja, 2007 09:21 przez Mayday, łącznie zmieniany 1 raz.
Final Fantasy XII
Vayne pokonany !
Teraz resztki :]
kudzian

Post autor: kudzian »

Takie pytanie mam. Kiedy można sie spodziewać pełnego opisu questów i huntow i tym podobnych na krypcie??
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

kudzian pisze: Takie pytanie mam. Kiedy można sie spodziewać pełnego opisu questów i huntow i tym podobnych na krypcie??
Wiesz... nie chcę być nie miły, ale kiedy ktoś będzie miał czas. Czy tak powinniśmy dziękować Administratorom za forum itd. i tym ludziom co nam odpisują na tych forach. Więc jak masz pytanie to wal ;), albo wejdź na www.ff12maps.com lub www.gamefaqs.com . W pierwszej stronie masz miejsce znajdowania się Esperów, Huntów, Rare Game i cały bestariusz i to co się dostaje za nie i to co można ukraść od danego potwora. Zaś na drugiej jest teoretycznie wszystko. Gdzie znajdują się rzeczy, bronie itd.

[ Dodano: Sob 26 Maj, 2007 11:44 ]
I jeszcze nie zapominajmy też, że administratorzy to też ludzie. Mają dom, rodzinę, pracę, tak jak inni. Więc nie wymagajmy od nich wszystkiego. Mają wiele innych zmartwień. Nie żyją tylko tą stroną. Dajmy im odpocząć! Pozdrowienia dla was, kochani załorzyciele! :)
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

Squall, brawo :)
poza tym jak ktoś dobrze popatrzy to zobaczy opisy, podpisy innych i skorzysta z podpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

Czy da się zdobyć jeszcze raz Shell Sheld? Bo pierwszą sztukę sprzedałem...
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

Squall, można, ja miałem 2 sztuki ale nie pamiętam gdzie zdobyłem ( każda gdzie indziej)
Jeszcze dla tych którzy idą zabić Zodiaka w henne mines.
Jak wszyscy wiedzą nie ma tam kryształu, więc albo go rozwalimy albo zaczynamy od początku :)
Ale jest wyjście, można zapisać gre prawie w połowie drogi do Zodiaka, w Feywood, tylko trzeba włączyć przycisk w henne mines i iść tak jak na załączonym obrazku.
( sprawdzone, bo przed chwilą tak właśnie zrobiłem :) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

Bardzo mi by zalerzało na jej zdobyciu... czy wie ktoś jak?
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

Stillshrine of Miriam - Cold Distance(to tam gdzie idac po schodach spadaja nam z gory Oilings,skrzynka jest na samej gorze gdzie mozna spotkac Rare Game Matriarch Bomb)
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”