Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

marlena88

Post autor: marlena88 »

czesc nie wiem czy gra ktoś w łamigłowke notpron kurcze potrzebuje pomocy utknełam na 39levelu i co dalej :sad: a jest ich 139 leveli :D musze wsystkie przejsc porsze pomózcie mi
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

marlena88, a oc co chodzi ? napisz dokładnie bo pierwsze słysze o tej łamigłówce ???
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

gdzie można znalezc klucz do lhusu mine zeby dostac sie do site 6, a hunter camp szukalem ale nigdzie go nie ma?
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

mam pytanie związane z huntem lindwyrm-mianowicie przyjąłem na niego zlecenie i wiem gdzie jest ale wogólę się tam nie pojawia ;) pokonałem wszystkie potwory wyszedłem i wróciłem ale go ciągle tam niema :!: co robić :?:
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

karollo pisze:mam pytanie związane z huntem lindwyrm-mianowicie przyjąłem na niego zlecenie i wiem gdzie jest ale wogólę się tam nie pojawia ;) pokonałem wszystkie potwory wyszedłem i wróciłem ale go ciągle tam niema :!: co robić :?:

The Lindwyrm will only appear when it is a heavy cloudy weather. czyli pojawia sie w odpowiedniej pogodzie


a teraz ponawiam moje pytanie:
gdzie można znalezc klucz do lhusu mine zeby dostac sie do site 6, a hunter camp szukalem ale nigdzie go nie ma?
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

karollo pisze:mam pytanie związane z huntem lindwyrm-mianowicie przyjąłem na niego zlecenie i wiem gdzie jest ale wogólę się tam nie pojawia ;) pokonałem wszystkie potwory wyszedłem i wróciłem ale go ciągle tam niema :!: co robić :?:
Tak jak pisał Kopek. Niebo musi być zachmurzone, a zachmurzenie zmienia się gdy przechodzimy z 'krainy' do 'krainy' a nie pomiedzy lokacjami. Gdy już masz zachmurzone musisz po prostu wejść do lokacji z wyrmem. Zapomniałbym jeszcze, że nie może padać. Ale to można zmieniać przechodząc pomiędzy lokacjami a nie całymi krainami.
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

to jak wie ktos gdzie szukac tego klucza do site 6 w lhusu mine?
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Kopek pisze:to jak wie ktos gdzie szukac tego klucza do site 6 w lhusu mine?
Powinien być w Phon Coast przy dwóch kolesiach (jeden siedzi, drugi stoi przy skałce)
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

skad wziasc klucz do drzwi w sochen cave palace?? chodzi o drzwi na lewo od pomieszczenia w ksztalcie rombu?
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Kopek pisze:skad wziasc klucz do drzwi w sochen cave palace?? chodzi o drzwi na lewo od pomieszczenia w ksztalcie rombu?
Do tych drzwi nie ma klucza... :D
Najpierw musisz się cofnąć się kilka lokacji żeby wszystkie drzwi były pozamykane, potem trzeba obejść to "pomieszczenie" (chyba zgodnie z ruchem wskazówek zegara, jak nie to w drugą stronę :P ) otwierając po kolej wszystkie drzwi, aż usłyszysz charakterystyczny dźwięk. Po tym dźwięku drzwi które były zamknięte staną przed Tobą otworem...

Co do tych drugich drzwi, o które też pewnie padnie pytanie. Wiec tak:

Kod: Zaznacz cały

Aby otworzyć te drzwi trzeba wpierw wykonać misję Get My Stuff Back (polowanie na Vyraal) i odebrać nagrodę. Jako dodatek dostanie się Dragon Scale z którym udajemy się do Cerobi Steppe / The Northsward (północno-wschodnia część Cerobi Steppe). Tutaj należy zbadać wiatrak (wschodni nr. 10) a ruszy fabuła i podaruj Dragon Scale starcowi a otrzymasz w zamian Age-worn Key który otwiera Hall of the Ascetic w Sochen Cave Palace gdzie należy się udać. Drzwi należy otworzyć przy pomocy Age-worn Key.
Aha, uważaj na tego małego potworka za nimi :D
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
Kopek
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 11:10
Lokalizacja: Rogoźno

Post autor: Kopek »

Piotrek pisze:
Kopek pisze:skad wziasc klucz do drzwi w sochen cave palace?? chodzi o drzwi na lewo od pomieszczenia w ksztalcie rombu?


Co do tych drugich drzwi, o które też pewnie padnie pytanie. Wiec tak:

Kod: Zaznacz cały

Aby otworzyć te drzwi trzeba wpierw wykonać misję Get My Stuff Back (polowanie na Vyraal) i odebrać nagrodę. Jako dodatek dostanie się Dragon Scale z którym udajemy się do Cerobi Steppe / The Northsward (północno-wschodnia część Cerobi Steppe). Tutaj należy zbadać wiatrak (wschodni nr. 10) a ruszy fabuła i podaruj Dragon Scale starcowi a otrzymasz w zamian Age-worn Key który otwiera Hall of the Ascetic w Sochen Cave Palace gdzie należy się udać. Drzwi należy otworzyć przy pomocy Age-worn Key.
Aha, uważaj na tego małego potworka za nimi :D

dzieki wlasnie o to mi chodzilo :D
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

ufff przebrnąłem przez 99 stron, zebrałem kilka ciekawych rzeczy i zrobiłem takie coś:
(są to oryginalene odpowiedzi, nic nie poprawiałem, ewentualnie dodałem coś niecoś)
Mam nadzieje, że się przyda, choć co po niektórym ( tym co nie chce się szukać :P ) :)

D.Labolatory
W DL drzwi dzielą się na dwa kolory - czerwone i niebieskie. Przełaczniki są w pokojach za drzwiami Za którymiś z drzwi po prawej stronie jest pierwszy - przełącz na niebieskie zamknięte. Otworzy się kawałek drogi w lewą stronę, tam w pomieszczeniu przełącz na czerwone zamknięte. Dalej drogą w dół i tam w pokoju 6811 znowu przełącz. Teraz do dolnej windy i na 70 piętro.

Medaliony
Pierwsze co musisz zrobić to pogadać z McReio (rasy nu’mou) na Nabreus Deadlands. Teraz czeka cię zbieranie medalionów. Potrzebne są trzy: Medalion of Love, of Courage i of Power.
Zacznijmy od Love,
gdyż zdobycie tego jest najprostsze. Udaj się do miasta Archades i poszukaj pewnego Nu’Mou o nazwie Rokkenmou (lub Rokknemou, nie pamiętam który jest który). Znajdziesz go w górnej części jednego z tamtejszych sklepów. Poszukuje on pewnego medalionu. Udaj się teraz do Old Archades, do tej części przy mieście. Tam poszukaj pary zakochanych siedzących na murku. Pogadaj z nimi, a dostaniesz zaginiony medalion. Pojawi się Rokkenmou, oddaj mu medalion.
Teraz ten gorszy, of Courage.
Podzielony został na 4 części. Jedną ma staruszek Dalan. Drugą dostaniesz w lowtown po wykonaniu jednego z marksów od jednej kobiety. W opuszczonym apartamencie, również w Lowtown, znajduje się list. Są tam wypisane kierunki: East Southeast East Southwest Southeast. Dokładnie w takiej kolejności majstruj przy przełącznikach w Lowtown (zamknac 11 i 4, otworzyć 11, zamknac 3 i otworzyć 4). W tej samej lokacji pojawi się świecący punkt, to kolejna część medalionu. Teraz trzecia. Zacznij od pogadania z Filo kawałek na północny-wschód od Dalan’s House. Następny cel to Curious Woman przy głównej fontannie. Kolej na wizytę na Muthruu Bazaar. Tam powyciągaj informacje od kupców. Teraz w sklepie z magią zagadaj do Sotted Imperial i powiedz o kobiecie z fontanny. Dalej do Kytes przy zejściu do Waterway. Następnie do Filo (2x 1 odpowiedź) i dostaniesz brakujący kawałek medalionu. Oddaj wszystkie do Nu’Mou z Dalan’s House.
Mając już oba udaj się do miejsca na Nabreus Deadland w którym był McReio. Teraz dostań się do ukrytej części bagien (był tam jeden Mark Monster) szukając przejścia wzdłuż północnego brzegu The Slumbermead i do kapliczki na końcu drogi. Dostaniesz wszystkie 3 medaliony, z tym że Power nie ma jeszcze mocy. Już możesz udać się do Necrohol Nabudis. Otwórz dwoje z trzech dostępnych drzwi. Za każdymi czai się Boss.

Klucz do barhaim passage
A to już bardziej skomplikowana sprawa. Quest z Dantro zaczyna się już w zasadzie po pokonaniu Flower Cactoida. Żona Dantro potrzebuje pewnych przedmiotów do sporządzenia mikstury. Pierwszy z nich to pozostałość po tym potworze. Drugiego potrzebnego (pomiędzy nimi ona może chcieć coś mężowi zanieść) przedmiotu szukaj wzdłuż plaży przy południowej części wioski (szukaj świecącego punktu). Po następny musisz wrócić do Dantro (Outpust). Po rozmowie z nim przeszukaj skrzynki. Ostatni przedmiot znajdziesz na klifie na północy, poszukaj kwiatka. Wróć do żony D. Teraz przejdź się kawałek (gdziekolwiek) i wróć. Chory powinien już wyzdrowieć. Porozmawiaj z nim za domkiem kobiety. Dostaniesz Barheim Key. Teraz wyjź na południe i dalej podążaj w tym kierunku trzymając się wschodnich skał. Korzystając z nowo zdobytego klucza wejdź do Barheim Passage

Behemoth King
Behemoth King jest w The Feywood, musisz najpierw oczyścić z potworów The Edge of Reason i Ice Field of Clersing, jak juz wyszystkich wytłuczesz wróć The Edge of Reason i mnie wiencej na środku jest

Hell wyrm
Najpierw musisz zdobyć klucz, idziesz do Cerobi Steppe - The Northsward musisz podejść do wiatraka no.10 i po rozmowie z jakimś kolesiem dostaniesz Ageworn Key (warunek, musisz pokonać Veryl'a, ale to pewnie masz to jeden z pierwszych hunt'ów). Idziesz do Sochen Cave Palace i jak popatrzysz na mape to zobaczysz takie "koło z krzyżem" musisz wejść tam od wschodniej strony i zrobić kółko zgodnie ze wskazówkami zegara, jak już przejdziesz na około to usłyszysz dzwięk i będzie komunikat, że mechanizm jest odblokowany czy jakosik takosik i wtedy będziesz mógł wejść do helka

Wyrm nest
W Rabanste przy wyjściu do Westersand stoi koleś z workiem (rasy Banga)...zagadaj i powie Ci żebyś szedł do innego kolesia (nie pamiętam imienia ale siedzi na fontannie w centrum Rabanstre)...zagadaj a on Ci każe isc do innego kolesia (chyba ma imie Norton i siedzi w Lowtown w Rabanstre)...następnie idz do tego z workiem i on każe Ci znależć kwiat w Westersand(znajduje sie na najmniejszym terenie w Westersand)...Zanieś mu kwiat a burza zniknie.

Cuchelainn
1) Idź do "Central Waterway Control"
2) Włącz No. 11 i No. 4 Waterway Control gates (muszą się świecić oba)
3) Idź do No. 4 Cloaca Spur, które jest wysuszone
4) Użyj raz No. 1 North Waterway Control który znajdziesz w tej lokacji
5) Wróć do "Central Waterway Control"
6) Włącz No. 10 i No. 3 Waterway Control gates (wyłączając poprzednie No. 11 i No. 4)
7) Idź do No. 3 Cloaca Spur, który właśnie osuszyłeś
8 ) Użyj raz No. 1 South Waterway Control
9) Wróć do "Central Waterway Control" wyłącz No. 11 i zamiast niego włącz No. 3 (czyli musisz mieć włączone No. 4 i No. 3)
10) SAVE! Teraz idź do wysuszonej lokacji No. 1 Cloaca
11) Zejdź po schodkach na końcu lokacji ....

Lowienie ryb
Właściwie celem tego łowienia jest jedna z trzech odznak dzięki którym można kupić na bazarze "Wyrmhero Blade" (pozostałe dwie dostaje się od Yiazmata i Omegi). Dalmasca Estersand/South Bank Village. Ale trzeba najpierw zdobyć wędkę . Najpierw trzeba pogadać z Rukselem w South Bank Village. Potem udajemy się do Balfonheim i idziemy do lokacji w mieście przed samym Aerodromem. Siedzi tam rybak (fishing enthusiast chyba tak się nazywał) i trzeba z nim pogadać dwukrotnie !! Potem podchodzimy pod wejście do Aerodromu ale nie wchodzimy (wystarczy stanąć przed wejściem) i wracamy do rybaka z którym przed chwilą gadaliśmy. Już go tam nie ma ale gdy podejdziemy pod miejsce gdzie on siedział znajdziemy tam wędkę. Mając już wędkę wracamy do Ruksela w SBV. Można zacząć łowić. Pierwszy dostępny poziom to Downstream. Uzyskując 4 lub 5 perfekcyjnych połowów odblokowujemy Midstream (nie muszą być po kolei wystarczy 4 lub 5 razy uzyskać perfect). Potem tak samo 4 lub 5 połowy w Midstream i dostajemy Upstream. No i tu można przestać jeśli nie ma sie Matamune Rod. (wcześniej pytałem o poradę ale już rozgryzłem jak to trzeba było zrobić ). Z pierwszych połowów dostaje się 5 butelek: Blue, Green, Red, Yellow i Black. Teraz trzeba coś z nimi zrobić. Pierwsza butelka: Blue Bottle. Udajemy się do Nabreus Deadlands i tam do lokacji Echoes of the Past. W prawym dolnym rogu lokacji jest łódź. Podchodzimy do niej i rozbijamy butelkę uzyskując wiadomość (“River…unde…o”) oraz X-Potion. Green Bottle: Idziemy do Salikawood/the Piebald Path. W tej lokacji jest domek. Podchodzimy i rozbijamy butelkę. Dostajemy wiadomość (“Forest…rgro….w”) oraz jakiś item (już nie pamiętam ). Kolejna Red Bottle: Mosphorian Highwaste/Babbling Vale. Pamiętacie w tej lokacji Kapliczkę której nie dało się uruchomić. Właśnie tam trzeba rozbić butelkę. Kolejna wiadomość (“Fire…undb…h”) oraz Holy Mote. Yellow Bottle: Udajemy się do Cerobi Steppe. I tu jest problem jeśli ktoś zmieniał statusy windmillów. Jeśli nie to wystarczy odwrócić statusy windmillów nr. 2, 3, 5 i 8. Jeśli ktoś zmieniał statusy wcześniej (z ciekawości) to musi kombinować. Po odwróceniu statusów podanych windmillów butelka się rozbija i dostajemy wiadomość (“Ash…ridge…e.”) oraz Hi-Ether. Ostantnia Black Bottle: Raczej najprostsza do rozbicia. Udajemy się do Garamsythe Waterway do lokacji z przełącznikami. W tej lokacji wystarczy podejść do lampy (czy czegoś podobnego ) i rozbić tam butelkę. Widać szczury kręcące się pod nogami wystarczy iść za nimi. Dostajemy wiadomość (“Darkness…eton…e.”) i Elixir. No to jak już wszystkie wiadomości mamy (Now a River flows
through the Forest, which catches Fire, leaving behind only Ash and Darkness) to udajemy się do Barheim Passage. Teraz trzeba wejść do małej lokacji Zeviach Span do której możemy się dostać tylko przez West Annex. Podchodzimy pod gruzy i jest cut-scenka. Dostajemy Matamune Rod. Idziemy do Ruksela dajemy mu wędkę i łowimy. 4 lub 5 perfekcyjnych połowów w Upstream i dostajemy Cactoid Compact oraz nowy poziom Hidden Shoals.
Oczywiście 4 lub 5 perfekcyjnych połowów w Hidden Shoals dostajemy Cactoid Commendation i odblokowujemy ostatni poziom: Den of the River Lord. Tutaj wystarczy złapać 9 ryb King of Nebra. Nie musi być po kolei i nie trzeba żadnych perfekcyjnych wyników. Dostajemy główny item który jest celem wszystkich połowów czyli Lu Shang’s Badge (w sklepie jest wart aż 1 gil ).

Hunt carrot
Carrot jest w południowo-zachodniej części Salikawood (tam, gdzie same króliki biegają) ale przed pójściem do niego nie możesz nikogo zabić

Canopic Jar
Sprzedaj Phobos Glaze, Horachty's Flame i Deimos Clay. Są to nagrody za posczególne Hunty: Gil Snapper, Orthros i Trickster. Pojawi się na bazarze jako Morbid Urn.za 250000 gil

Over Soul
wysępuje po ubiciu pewnej ilości monsterów (w Necrohol of Nabudis e). Najpierw 20, potem 15, 10, 5, 3, 1.

espery
Belias Location: The Tomb Of Raithwal
Zalera Location: Barheim Passage
Chaos Location: Necrohol Of Nabudis
Zeromus Location: The Stillshrine Of Miriam
Hashmal Location: The Pharas At Ridorana
Ultima Location: The Ancient City Of Giruvegen
Exodus Location: The Mosphoran Highwaste
Cuchulainn Location: Garamsythe Waterway
Shemhazai Location: The Ancient City Of Giruvegen
Adrammelech Location: Zertinan Cavern
Famfrit Location: The Pharas At Ridorana
Mateus Location: The Stillshrine Of Miriam
Zodiark Location: Henne Mines (secret)

Jak zdobyć:
Zodiarka - musisz wykonać hunta Mindflyier dla garif i mieć 10 esperów - wtedy rozmawiasz z geomanceremYugelu w Jaharze (czlowiek naprzeciwko item shop) i odblokowuje przejście.

Zalere - musisz wykonać questa aby odzyskać Barheim Key - jak go bedziesz miał to w lokacji ponizej savepointu w Barheim Pasage idź w lewo - będzie tam odblokowane przejście.

Orthos- Garamsythe Waterway, wejść do lokacji samymi kobietami a jak się już pojawi hunt to spokojnie można grupe wymienić na najsilniejszych J (sprawdzone)

esper Zeromus
spotykasz go w lokacji Stilahrine of Miriam/Throne of Veiled Gods. Aby się dostać do tej lokacji trzeba posiadać Stone of The Condemner. Ten przedmiot kluczowy otrzymasz w Mt. Bur-Omisace - Temple Grounds od Alcolyte stojecego przed świątynią po zniszczeniu miasta przez imperium. Teraz udaj się do Stilshrine of Miriam i w lokacji Ward of Measure użyj Stone of The Condemner w Way Stone w północnej części lokacji a dostaniesz się do nowej lokacji gdzie trafisz na espera Zeromus

Dojście do Fafnira: (jakby ktoś jeszcze potrzebował)
Najpierw pogadać ze zleceniodwacą czyli Relj a potem iść tak przez:
Freezing Gorge, Head of the Silverflow, Icebound Flow, Karydine Glacier, Silverflow's End.

Hunt The Seer
Musisz pójść do Pharos i z pierwszego piętra zjechać na dół do Penumbry. Wokół okręgu będziesz miał 4 pomieszczenia z piedestałem w każdym, do których musisz wkładać Black Orby (wypadają z przeciwników) aby zapaliły sie mocnym światłem ( czyli aż nie będziesz mógł wkładać więcej). I tak samo na pozostałych dwóch piętrach - Umbra i Abbysall. Jak skończysz, w windzie pojawi ci się lokacja Unknown, gdzie czeka The Seer.

Golden Amulet – podwaja LP - kupisz w:
- Eruyt Village (po Henne Mines)
- Bur Omisace
- Mosphoran Highwaste
- Lowtown (po Pharos at Ridorana)

Embroidered Tippet – podwaja EXP – kupisz w old Archades

Hunt DeathGaze
Rzuć na niego Silence i Sap to pomoże. Spróbuj też Masumune + Genji Gloves + Haste + Bravery + Berserk na jednej ze swoich postaci. Jeżeli masz czar Renew możesz go zabić prawie natychmiastowo. Rzucasz na niego Reverse potem Renew i jeszcze jakiś item leczący/czar leczący. Nie wiem czemu nie możesz kupić Etherów ale są inne sposoby na odzyskiwanie many > technika Charge czy czar Syphon

klucz site 6 w lhusu mine
Phon Coast przy dwóch kolesiach (jeden siedzi, drugi stoi przy skałce)

Genji Set
Steal-able Items (1st Battle):
- Gilgamesh:
- 100%~61% HP - Potion, X-Potion, 1000 gil
- 60%~41% HP - Potion, X-Potion, 2000 gil
- 40%~21% HP - Genji Shield
- 20%~1% HP - Genji Gloves
- Enkidu:
- Wolf Pelt, Beastlord Hide, Throat Wolf Blood

Steal-able Items (2nd Battle):
- Gilgamesh:
- 100%~61% HP - Hi-Potion, X-Potion, 3000 gil
- 60%~41% HP - Hi-Potion, X-Potion, 4000 gil
- 40%~21% HP - Genji Helmet
- 20%~1% HP - Genji Armor
- Enkidu:
- Wolf Pelt, Beastlord Hide, Hell-Gate's Flame

jak zarobic szybko duzo pieniedzy
w feywood koło kryształu biegają takie bydlaki ze skrzydłami, ja je tam "czajnowałem" do 100, potem sprzedałem to co zebrałem i wyszło mi jakieś 260 tyś GIL jakieś 40 min to trwało

jak zdobyć Zodiac Spear
nie wolno zebrać:
Treasure chest in front of Dalan House , Lowtown Rabanastre
Chests in Rabanastre palace; South east corner of the cellars
Cests inside Nalbina Dungeon in the room where you get your inventory back
16 chests in the south east area of Phon Coast
(i tylko te warunki trzeba spełnić, to wystarczy, sprawdzone w 100% przeze mnie)

Tourensol
http://img522.imageshack.us/img522/8334 ... soloy0.jpg
seraphit

Post autor: seraphit »

No no takie info napewno sie komuś przyda dobra robota :P i szacunek że ci się chciało pozdro :!: :!:
mephisto69
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: śr 14 lut, 2007 14:49

Post autor: mephisto69 »

szacunek dla yaqub'a - dobra robota ale za 5 stron beda zadawne te same pytania
ale ja mam inne
1.jak mam zdobyc zodiac escutcheon w great crystal - nie mam pojecie o co chodzi z tymi geta'mi, ciagle sie zamykaja
2.w pozostalych skrzyniach znalazlem tylko pieniadze z zalozonym diamond armletem a bardzo mi zalezy na excaliburze czy moge jeszce probowac i czy jest sens??
3.czym jest ta omega i z jakim innym potworem jest porownywalna (sila, hp, takie tam) bo nie wiem czy sie wypuszczac :D
4.wiem ze tlumaczyles o co chodzi z huntem Seer ale czy moglbys to zrobic bardziej szczegolowo (tylko nie odsylaj mnie do gamesfaq.com) poniewaz brakuje mi caly czas black orb a te stwory na tym korytarzu kolo windy ich nie daja, i wogule nic nie moge znalezc.
5.brakuje mi mapy do second ascent w pharos at ridorana i mapy tej subterrara gdzie je znalezc??
hey Judas they will betray you
Thomases they will doubt you
Peters they will deny you
but I will never deny you
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

mephisto69 pisze:1.jak mam zdobyc zodiac escutcheon w great crystal - nie mam pojecie o co chodzi z tymi geta'mi, ciagle sie zamykaja
Gdy podejdziesz do jednego Gate Switch'a i go wciśniesz to możesz otworzyć tylko jedną bramę o tej samej nazwie.
mephisto69 pisze:2.w pozostalych skrzyniach znalazlem tylko pieniadze z zalozonym diamond armletem a bardzo mi zalezy na excaliburze czy moge jeszce probowac i czy jest sens??
Jasne. Próbuj aż do skutku :]
mephisto69 pisze:3.czym jest ta omega i z jakim innym potworem jest porownywalna (sila, hp, takie tam) bo nie wiem czy sie wypuszczac :D
Omega ma jakieś 1mln hp ale ma bardzo mocne ataki. Gamefaqs podaje że najlepiej iść z lvlem 95+ (ja tam na 90 pokonałem). Zresztą całkiem fajnie wygląda :]
mephisto69 pisze:4.wiem ze tlumaczyles o co chodzi z huntem Seer ale czy moglbys to zrobic bardziej szczegolowo (tylko nie odsylaj mnie do gamesfaq.com) poniewaz brakuje mi caly czas black orb a te stwory na tym korytarzu kolo windy ich nie daja, i wogule nic nie moge znalezc.
W niektórych pomieszczeniach znajdziesz dużego black orba który po zebraniu zawiera kilka - kilkadziesiąt black orbów (ja trafiłem na takiego co zawierał ponad 150 black orbów ale limit itemów dał mi tylko 99 ^^)
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”