Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

pyza69
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: sob 31 mar, 2007 11:07
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: pyza69 »

dzieki squall,wczoraj zrobilem z 30 loadow i nic,ani jednego ribbona.albo kasy troche albo knock of rust albo wogole skrzynki nie bylo.po 30 loadach nie mialem juz sily do tego.jak moge znalesc espera ultime.(czy jest w guivergan?)lazilem troche i pokrecilem sie gdzie mam isc.
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Kniaź
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 25 mar, 2007 20:21
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kniaź »

pyza69 upewnij sie ze otwierasz ta skrzynke majac zalozony Diamond Armlet, tylko wtedy jest szansa ze sie pojawi, chociaz tez nie zbyt wielka. W ciagu 30 podejsc powinno sie udac znalezc 1 czy 2.
Krótki wiersz o życiu:
Leci ćma do ognia, leci i ją wali
Że kiedy doleci, to się głupia spali.
Dziękuję
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

Kniaź pisze:pyza69 upewnij sie ze otwierasz ta skrzynke majac zalozony Diamond Armlet, tylko wtedy jest szansa ze sie pojawi, chociaz tez nie zbyt wielka. W ciagu 30 podejsc powinno sie udac znalezc 1 czy 2.
Niestety ja też długo próbowałem i nic. A mam wstawiony Diamond Amulet :sad: No ale trudno, spróbuję kiedy indziej.
mephisto69
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: śr 14 lut, 2007 14:49

Post autor: mephisto69 »

ja tez mam pytanie :D
mam do zrobienia hunt The Mine Flayer
no i tam pisze ze nie ma go w henne mines wiec poszedlem do zatarata-cos tam caverien (brawo za pisownie) no i tez go nie znalazlem wszedlem od strony ozmon plains pochodzilem chwile ale na srodku jest esper a nie moj hunt :/
hey Judas they will betray you
Thomases they will doubt you
Peters they will deny you
but I will never deny you
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

mephisto69 pisze:ja tez mam pytanie
mam do zrobienia hunt The Mine Flayer
no i tam pisze ze nie ma go w henne mines wiec poszedlem do zatarata-cos tam caverien (brawo za pisownie) no i tez go nie znalazlem wszedlem od strony ozmon plains pochodzilem chwile ale na srodku jest esper a nie moj hunt
Znajdziesz go w Henne Mines/Phase 1 Dig
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 13:54 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
mephisto69
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: śr 14 lut, 2007 14:49

Post autor: mephisto69 »

aha dzieki (widac moj angielski mnie zawodzi :/ )
a nastepne pytanie jest taki
jak zarobic szybko duzo pieniedzy (np. ktore stwory maja spoko loot ktory mozna drogo sprzedac ) ja jestem w archades wiec stwory tylko do tej lokacji
hey Judas they will betray you
Thomases they will doubt you
Peters they will deny you
but I will never deny you
kuksONER

Post autor: kuksONER »

lopaki!szukam folamhaulta.wiem ze jest na cerobi stepp,na polnoc od save crystala.ale niewiem dokladnie w ktorym miejscu.tam jest troche tych skrzynek i niewiem dokladnie w ktorej mam go
szukac. :sad: :sad: :sad:
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

znajdziesz go tez w henne mines (mapke masz na gameFAQs) i chyba w great cristal(mapa tez do znalezienia na gf)
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

mephisto69 pisze:
jak zarobic szybko duzo pieniedzy (np. ktore stwory maja spoko loot ktory mozna drogo sprzedac ) ja jestem w archades wiec stwory tylko do tej lokacji
w feywood koło kryształu biegają takie bydlaki ze skrzydłami, ja je tam "czajnowałem" do 100, potem sprzedałem to co zebrałem i wyszło mi jakieś 260 tyś GIL :) jakieś 40 min to trwało

[ Dodano: Sro 18 Kwi, 2007 20:14 ]
i jeszcze jedno pytanie, po ukończeniu gry zacząłem od nowa, bo chce zdobyć Zodiac Spear :), znalazłem na forum, że tą broń moge mieć ale :
nie zgarnales 4 rzeczy.
- skarb przed domem Old Dalan's Place w Lowtown, Rabanastre
- Barheim Passage, grzie byles w bardzo wczesnej fazie gry
- pod ziemia Royal Palace of Rabanastr, w piwnicy (?)
- Phon Coast, Vaddu Strand, jest tam 16 boxow.
a na gameFaqs:
Treasure chest in front of Dalan House, Lowtown Rabanastre.
Chests in Rabanastre palace; South east corner of the cellars
Cests inside Nalbina Dungeon in the room where you get your inventory back
And finally, the 16 chests in the south east area of Phon Coast
to co jest prwdą bo już kilka urn w Barheim Passage otworzyłem :(
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

kuksONER pisze:lopaki!szukam folamhaulta.wiem ze jest na cerobi stepp,na polnoc od save crystala.ale niewiem dokladnie w ktorym miejscu.tam jest troche tych skrzynek i niewiem dokladnie w ktorej mam go szukac. :sad: :sad: :sad:
Jest też w Lushu Mines po tym jak rozprawisz się z Hark Hunt o nazwie Antilion w Site 9 (50% na wyjecie).
Jest jeszcze w Pharos/Umbra (nie wiem ile % bo go wyjąłem za pierwszym razem) :D
Ps. Oba wyjąłem bez Diamond Armlet
Ostatnio zmieniony śr 18 kwie, 2007 19:55 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
Kniaź
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 25 mar, 2007 20:21
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kniaź »

Prawda jest to z gamefaqs, w Barheim otwieraj co chcesz, ale dopiero od momentu z zabawami z pradem. Ktos po prostu polaczyl Barheim Passage z wczesniejsza lokacja, mozna by to sprecyzowac.
Krótki wiersz o życiu:
Leci ćma do ognia, leci i ją wali
Że kiedy doleci, to się głupia spali.
Dziękuję
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

Kniaź pisze:Prawda jest to z gamefaqs, w Barheim otwieraj co chcesz, ale dopiero od momentu z zabawami z pradem. Ktos po prostu polaczyl Barheim Passage z wczesniejsza lokacja, mozna by to sprecyzowac.
to znaczy po przejściu mimica czy po tym jak spadła klatka z Bashem i resztą drużyny ?
Awatar użytkownika
Kniaź
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 25 mar, 2007 20:21
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kniaź »

Jak spada klatka, nie chcialem spoilerowac :)
Krótki wiersz o życiu:
Leci ćma do ognia, leci i ją wali
Że kiedy doleci, to się głupia spali.
Dziękuję
mephisto69
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: śr 14 lut, 2007 14:49

Post autor: mephisto69 »

ej o co chodzi z tymi "fontannami" w Mosphoran Highwatle ??
dotykam je a one wystrzeliwuja jakies krzaki w gore ale za chwile gasna
moze majac cos wspolnego z tymi sciezkami wokol miasta do ktorych nie mialem do tej pory dostepu.
pomozcie
hey Judas they will betray you
Thomases they will doubt you
Peters they will deny you
but I will never deny you
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”