Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Można mieć co najmniej 2x Ultima Blade jedno z bazaru, drugi z Pharos. Ja osobiście mam 3

A teraz pytania:
1. Jaka jest szansa na wyjecie Ribbon-a w Hanne Mines?
2. Jaka jest szansa na pojawienie się Abelisk-a w Ridorana Cataract?
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

Piotrek, to się ciesze że można mieć więcej :) a co ribbona w henne mines to wyciągnąłem go za trzecim razem będąc, na podciąganiu levela. Jeżeli Abelisk to rare to mnie pojawił się zaraz po opuszczeniu colseum ( zrobiłem sobie przerwe w walce z yiazmatem)
mephisto69, dopiero jak sprzedasz looty, to pojawią ci się nowe przedmioty, bronie i takie tam różne, a co do otwierania skrzynek to jest gdzieś opis których nie powinno się otwierać
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

kszak84 pisze:Mnie sie udalo wyjac 3 ribbony z jednej skrzynki w cerobi steppe.


Naraz :?:
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
kszak84

Post autor: kszak84 »

nie. niedaleko jest save. zasejwowalem se i podchodze do skrzynki z diamond armletem zapodanym. jak niee wyciagnalem ribbona to load i znowu do skrzynki. tyle. tak samo mozna zdobyc wiecej niz jedna zodiac exchuethon w branheim passage
pyza69
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: sob 31 mar, 2007 11:07
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: pyza69 »

yaqub czy byles juz w hennes mines(tam sie idzie do espera,chodzi mi o te czesc kopalni gdzie stworki maja po 60 lvl)tam chyba bedzie zodiarck?laze po tych kopalniaach i dochodze do pewnego momentu i nie moge przejsc.sa po zamykane drzwi.doszlem do malej planszy i nacisnelem guzik,otworzyly sie drzwi i wysypala sie masa nietoperzy(zdaje mi sie ze to sa abbysale,czy jakos tak).laze tam juz jakis czas i ni ch****a nie wiem gdzie jest jakis przelacznik,czy tam jest jakis save krystal?

drugie pytanie dotyczy zbierania cocatrichow kore zwialy z giza plains,mam juz wszystkie oprocz tego z eruty village(tam sie zbiera jakies male itemy,zebralem juz 7 i jednego niemoge znalesc.obszukalem jjuz wszystko i nic,tobie sie udalo?)
i drugiego kuraka znalazlem w archades(miala na imie agatha)ona cos gadala o swoim mezu w old archades,poszlem tam i gosc powiedzial ze on gdzies polaz,nie moge fo znalesc.niewiem gdzie ten dziadyga polazl :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kniaź
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 25 mar, 2007 20:21
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kniaź »

pyza69 tu masz dobra mapke Henne Mines. Co do przelacznika, to zeby moc dojsc do wschodniej czesci kopalni (tej w ktorej jest Zodiark), musi byc on ustawiony tak jak byl domyslnie, czyli aktywne musza byc polnocne i poludniowe wyjscia z tego pomieszczenia, jesli bedzie odwrotnie, to ebdziesz mial zamkniete drzwi kawalek dalej.

W Eryut brakuje Ci juz tylko jednego, ale nie chce mi sie wypisywac wszystkich, ale na pewno wszystkie sa, mi sie np. udalo. Agythii (czy jak sie to odmienia) powiedz ze widziales kurczaka w Old Archades i zrobione.
Krótki wiersz o życiu:
Leci ćma do ognia, leci i ją wali
Że kiedy doleci, to się głupia spali.
Dziękuję
pyza69
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: sob 31 mar, 2007 11:07
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: pyza69 »

dzieki.dopiero skonczylem grac.troche sie zdrzemne i pobieham w henne mines:)
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

pyza69, ja jestem na etapie krojenia Yiazmaty z żyć, narazie pozbawiłem go 25 kropek :D ale wychodze co jakiś czas, bo mam córeczke małą i nie da mi pograć dłużej :D a co do henne mines to nie włączaj żadnego przycisku tylko idz prosto, potem na zachód, północ i znów zachód a potem dalej juz sobie poradzisz :) i save nie ma żadnego, musisz przejść za pierwszym razem a zodiak jest łatwy w ubiciu
mephisto69
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: śr 14 lut, 2007 14:49

Post autor: mephisto69 »

jak wejsc do zamknietej czesci lushu mines??
co trzeba tam zrobic zeby zdobyc ta super bron o ktorej wczesniej pisano i czy jest tam jakis grozny boss do ktorego za wczesnie lepiej nie wchodzic ??
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Tym razem to ja mam pytanie. Podczas walk z Hell Wyrmem i Yiazmatem pojawia się licznik Stage, który pokazuje, ile razy opuszczałem arenę walki. Czy ma to jakieś znaczenie, czy służy tylko do szpanowania?
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

mephisto69 pisze:jak wejsc do zamknietej czesci lushu mines??
Chodzi ci o Lhusu Mines? O którą zamkniętą część ci chodzi? Jest kilka etapów.
mephisto69 pisze: co trzeba tam zrobic zeby zdobyc ta super bron o ktorej wczesniej pisano i czy jest tam jakis grozny boss do ktorego za wczesnie lepiej nie wchodzic ??
Super broń? Jakiś groźny boss? Może jakieś konkrety?
dark_raven pisze: licznik Stage
Znaczenia nie ma. Możesz mieć satysfakcje. :)
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
mephisto69
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: śr 14 lut, 2007 14:49

Post autor: mephisto69 »

jestem na etapie archades (czy jakos tak) no i chodzi mi o takie bronie ktore na tym etapie moga byc super i bossowie ktorzy sa trudniejsi od tych ktorych spotykam na obecnym etapie gry (bardziej nie moge tego zkonkretyzowac). a chodzi mi o ta czesc ktora oddzoela taka wielka brama (pisze ze jakis klucz lv3 czy 5 mi trzeba) i chodzi o to ze tam pisali pare postow wczesniej ze trzeba jakis przelacznik przelaczyc ale tam nie ma juz zadnego a ten na poczatku nie chce sie ruszyc :/
Thidus

Post autor: Thidus »

Gdzie mozna zdobyć szybko item Soul of Themasa?
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Thidus pisze:Gdzie mozna zdobyć szybko item Soul of Themasa?
Najlepiej od Oversouli w Necrohol of Nabudis
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Jaka jest szansa na pojawienie się "pudełka" z Zodiac Escutcheon w Crystal Grande za bramą Taurus 2nd :?:
I czy na takie rare przedmioty działa metoda cofania się o ileś tam lokacji, czy lepiej chodzić od save :?:
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”