Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

WITAM !!
słuchajcie mam pytanko . Próbóje namierzyć rare hunta o nazwie Kaiser Wolf który znajduje sie podobno w lokacji Dalmasca Westersand/Corridor of Sand obok wejscia do Wyrm Nast. ale łaziłem tam juz wiele razy i nic , w normalną pogode i w zamieć piaskową . Musze cos zrobic zeby sie pojawił ??
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

hunkPL pisze:Musze cos zrobic zeby sie pojawił ??
Najpierw musisz zabić rare game o nazwie Lindbur Wolf żeby Kaiser Wolf w ogóle się mógł pojawić. Lindbur Wolf pojawi się w lokacji Dalmasca Westersand/ Shimmering Horizon gdy będziesz miał ponad 20 chainów na wilkach.
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

A może mi ktos wyjaśnic na czym polega ten Hunt Club który znajduje sie w Phon Coast/Hunters Camp ?? tam oddaje sie jakieś rzeczy które zostawiają (nie wszytskie)rare hunty. Jest tam trzech kolesi którym można oddawac te rzczy Atak , Blok i Stok a niedaleko stoi koles od którego można kupywac bronie i inne rzeczy , jak najlepiej oddawac te przedmioty rzeby dostac tam jakies dobre bronie lub inne rzeczy ??
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Trofea które dostajesz za rare game można oddawać właśnie do tych 3 kolesi i za to ten niedaleko stojący sprzedawca będzie miał dla Ciebie coś ciekawego. Wszystko zależy któremu bangaa oddasz trofea i ile. Tutaj masz listę co będzie dostępne do kupienia po oddaniu pewnej ilości trofeów odpowiedniemu bangaa:

Atak
1 Trophy = Kogarasumaru
5 Trophies = Obelisk
10 Trophies = Murasame
15 Trophies = Diamond Sword
20 Trophies = Deathbringer
25 Trophies = Gastrophetes
30 Trophies = Gungnir

Blok
1 Trophy = Demon Mail
5 Trophies = Diamond Armor
10 Trophies = Mirror Mail
15 Trophies = Gaia Gear
20 Trophies = Dragon Mail
25 Trophies = Magepower Shishak
30 Trophies = Maximillian

Stok
1 Trophy = Thief's Cuffs
5 Trophies = Steel Poleyns
10 Trophies = Winged Boots
15 Trophies = Indigo Pendant
20 Trophies = Diamond Armlet
25 Trophies = Reflectga Mote
30 Trophies = Holy Mote
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmmm ma ktoś może mapkę Draklor Laboratory?? Bo ja nie wiem jak się dostać do windy, a opis z krypty mi dużo nie daje :( Tylko bez spojlerów przy okazji proszę :P I żeby ktoś mi odpowiedział... Eeee :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Eiko pisze:Hmmm ma ktoś może mapkę Draklor Laboratory??
http://img113.imageshack.us/img113/7082/18565120qu4.jpg
Eiko pisze:I żeby ktoś mi odpowiedział... Eeee :P
Ofcourse ^^
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmmm to ja nie wiem w takim razie czemu u mnie jest to trzecie takie gdzie indziej :| Nie mogę tego przejść :( Ech nie wiem jak to możliwe... Obrazek - o tak to u mnie wygląda... Miał ktoś taki problem??
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

soniq17, jak zrobie wszystkie rare hunty to dochodzi cos za to ?? oprócz tych przedmiotóz za te trofea no i oczywiscie prócz satysfakcj :D
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Eiko, z tego typu problemami trudno taki problem że raz Ty nie wiesz gdzie możesz robić ewentualny błąd, dwa my też ego nie wiemy, sam w Draklor Laboratory byłem dość dawno,jedyne co mogę poradzić to albo opisz jakoś dokładniej gdzie masz problem albo próbuj do skutku ;]
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Nie umiem się dostać do tej głupiej windy :( Całe obeszłam no i mam otwarte czerwone, a zamknięte niebieskie (chyba tak ma być) no i nie umiem się za cholewę dostać tam ech :( Wszystko już obeszłam
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

będę szczery nie pamiętam, ale wg mnie masz dwa wyjścia spróbować prześledzić opis z krypty [może coś pominęłaś] albo zacząć trochę kombinować z przełącznikami może coś się uda. niestety inaczej nie potrafię pomóc, a do czasu gdy ktoś udzieli Ci jakiejś sensownej odpowiedzi próbuj.
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

hunkPL pisze: jak zrobie wszystkie rare hunty to dochodzi cos za to ?? oprócz tych przedmiotóz za te trofea no i oczywiscie prócz satysfakcj :D
Kilka gemów od Hunt Club Owner'a (dla mnie były bezwartościowe). Ale to za zdobycie (nie oddanie) pewnej ilości trofeów. A za rare game nie dostaje się nic od nikogo. Plusy tych huntów są takie że można zdobyć od niektórych potworków rzadkie itemy. Rare Game są też potrzebne do zdobycia figurki BaGamnan'a w Sky Pirate's Den. Aby zdobyć tą figurkę trzeba mieć pełne informacje o wszystkich potworkach z bestiariuszu.
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Kniaź
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 25 mar, 2007 20:21
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kniaź »

Eiko, nie do konca rozumiem wiec sprobuje opisac to pietro na ktorym jestes, 68, od windy do windy. Wiec po kolei:
-z windy idziesz na wschod i do pokoju 6803 East - zmiana czerwone na niebieskie
-idziesz w gore i w lewo do przelacznika na polnocnym-zachodzie w pokoju 6804 West - zmiana niebieskie na czerwone
-do ostatniego przelacznika, w dol, w pokoju 6811 West- zmiana czerwone na niebieskie
-prosto do drugiej windy w centrum mapy, najkrotsza trasa, juz bez bladzenia
Wszystkie przelaczniki i winde masz zaznaczone na mapie, prosciej wyjasnic nie umiem, powodzenia :)
Krótki wiersz o życiu:
Leci ćma do ognia, leci i ją wali
Że kiedy doleci, to się głupia spali.
Dziękuję
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

Czy komuś udało się zrobić,kupić drugiego, trzeciego tournesola , bo mnie się nie dudało, mimo że uzbierałem wszystkie potrzebme składniki i sprzedawszy je miecz się nie pokazał :( i czy tak samo jest z ultimą blade, bo jak tak to nie męczcie się bo prawdopodobnie tylko po jednym egzemplarzu mozna mieć :(
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

-do ostatniego przelacznika, w dol, w pokoju 6811 West- zmiana czerwone na niebieskie
I w tym sęk, że ja tam nic nie mam w tym pokoju :( I nie wiem co to może oznaczać :( Jakby co oryginał to jest :P Zaznaczyłamna tej mapce gdzie u mnie jest ten trzeci przełącznik... Kurde no ja nie wiem :(
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”