Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Ramzes

Post autor: Ramzes »

dziwne ja pyrlastera rozwalilem z latwoscia a mialem wtedy 70 lvl:| nie wiem jak ci pomuc:| uzywaj renew:) ja tak robilem i nie mialem z nim problemow:)
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

pyza69 pisze:tez mam problem z tym.czy ktos wie jak lowic zeby sie trafily kolorowe butelki.szalu dostajelowie i lowie i tylko puste butelki lowie.
Z tym akurat nie miałem problemów, trzeba wykonać kilka idealnych połowów w Downstream i Midstream a pojawią się jako dodatkowa nagroda. 3 butelki (Blue, green, red - o ile dobrze pamiętam) złowiłem w Downstream a pozostałe dwie w Midstream.

a jesli chodzi o Taikou Chest to mam wykonane już jakieś 14-16 idealnych połowów w Den of the River Lord i nadal nic, może trzeba wpierw powalić Yazmata by się pojawił Chest.
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

pyza69 pisze:mam drugie pytanie:co zrobic zeby hunt (chyba ixion-ten w pharos wylazł)zjezdzam w doł i nic tylko od masy zab i jakies konie wylaza.
Zjedż na któreś z tych trzech pięter, zabij wszystko co żywe, wróć na pierwsze piętro i z powrotem. Jeżeli nic cie nie zaatakuje zacznij biegać po okręgu, powinien się pojawić koło ciebie.
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 12:49 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
pyza69
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: sob 31 mar, 2007 11:07
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: pyza69 »

dzieki chłopaki,dzis zrobie przerwe od gry bo mnie glowa troche boli.wczoraj w nocy(okolo 3 w nocz)powalilem hell wurma,3h mi to zajelo,walne sie spac zaraz.jutro po pracy wezme sie za gre.
pozdrawiam
Fortis

Post autor: Fortis »

Mam sprawe w Dalmasca Westersand jest lokacja ktora nazywa sie Wyrm's Nest jest tam burza piaskowa przez ktora nie mozna isc dalej i tu stawiam swoje pytanie co trzeba zrobic aby przejsc przez ta lokacje ?? A i jeszcze jedno pytanko gdzie moga znalesc jakas wndtke bo koles u ktorego łowi sie ryby mowi ze nie ma
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

Fortis,
W Rabanste przy wyjściu do Westersand stoi koleś z workiem (rasy Banga)...zagadaj i powie Ci żebyś szedł do innego kolesia (nie pamiętam imienia ale siedzi na fontannie w centrum Rabanstre)...zagadaj a on Ci każe isc do innego kolesia (chyba ma imie Norton i siedzi w Lowtown w Rabanstre)...następnie idz do tego z workiem i on każe Ci znależć kwiat w Westersand(znajduje sie na najmniejszym terenie w Westersand)...Zanieś mu kwiat a burza zniknie.
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Jak to jest z tymi śluzami w Garmasythe Waterway żeby miała się pojawić część tego medalionu?
I gdzie ona ma się pojawić?
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Piotrek pisze:Jak to jest z tymi śluzami w Garmasythe Waterway żeby miała się pojawić część tego medalionu?
I gdzie ona ma się pojawić?
W Garamsythe Waterway przy Save Crystal gdzie są cztery przełączniki wyłącz wszystkie i następnie najlepiej zrobić save. Teraz przełączaj zapory w nastepujący sposób No. 11 -> No. 4 -> No. 11 -> No. 3 -> No. 4 a usłyszysz cichy dźwięk i teraz przy jednym z przejść możesz zebrać z podłogi Dull Fragment, będzie błyszczał na podłodze.

Fortis pisze:A i jeszcze jedno pytanko gdzie moga znalesc jakas wndtke bo koles u ktorego łowi sie ryby mowi ze nie ma
Udaj się do Balfonhein Port i w lokacji gdzie się wchodzi do Aerodrome (Chivany Breakwater) należy znaleść i porozmawiać dwukrotnie z Fishing Enthusiast (Pierwsza odpowiedź), nastepnie biegnij w kierunku Aerodrome i nastepnie nie wchodząc do Aerodromu wróć się gdzie była rozmowa z Fishing Enthusiast i można tutaj zebrać wędkę którą zanieś do Ruksel a będzie można rozpocząć minigrę.
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

andchaos pisze:W Garamsythe Waterway przy Save Crystal gdzie są cztery przełączniki wyłącz wszystkie i następnie najlepiej zrobić save. Teraz przełączaj zapory w nastepujący sposób No. 11 -> No. 4 -> No. 11 -> No. 3 -> No. 4 a usłyszysz cichy dźwięk i teraz przy jednym z przejść możesz zebrać z podłogi Dull Fragment, będzie błyszczał na podłodze.


No dobra, ale w jaki sposób mam je zamykać? Po jednej (zamknąć/otworzyć) czy po dwie (na zmianę) i czy te śluzy tylnie powinny być otwarte?
Aha i jeszcze jedno, bo nie wiem czy ja to wogle dobrze robie. Można zamknąć tylko 2śluzy na raz... tak?


Już nie mogę, bawię się z tym przeszło 3h i części medalionu jak nie było tak nie ma... :sad:

Dobra już nie potrzebuje pomocy... poradziłem sobie :D
Ostatnio zmieniony pn 02 kwie, 2007 00:21 przez Piotrek, łącznie zmieniany 2 razy.
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

mati90 pisze:
Shimon pisze:czemu ma sie nigdy nie pojawic??po prostu musisz trafic na burze piaskowa
Otóż po zabiciu bossa Earth Tyranta mam podejżenie, że burza już wogóle sie nie pojawi. Byłem w Dalmasca Wesernsand kilka razy, ale burzy nie było.
alez oczywiscie,ze burza sie pojawia,sam zabijalem Gnome dlugo po zabiciu Tyranta.jest taki trick,zeby burza pojawiala sie latwiej.poczkaj az na Giza bedzie pora deszczowa i najlepiej niech bedzie Heavy Rain(to taki z piorunami).wtedy burza na bank sie pojawi i to dosc szybko
olsen

Post autor: olsen »

gdzie dokładnie po walce z bomber kingiem jest ZODIAC SPEAR??? :?:
Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

kto ie gdzie wziąsc zlecenie do Yazmata ????
Fortis

Post autor: Fortis »

HunkPl

W Rabanastre w Clan Hall u montblanca ale najpierw musisz zabic hell wyrma zeby sie pojawilo.

A teraz pytanko odemnie kolejne :P No to wendeczke mam i wyciagnolem sobie 5 buteleczek o tam roznych kolorkach red blue black itp. no i tu moje pytanko czy wjaze sie z tym jakas zagadeczka jesli tak to jaka?. Z gory dzieki :)
pyza69
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: sob 31 mar, 2007 11:07
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: pyza69 »

jak to jest z tym medalionem.zebralem wszystkie czesci i dalem go gosciowi i on powiedzial ze on niema mocy(ten medalion sluzy do otwarcia drzwi z bossami w necropol of nabudis)jak go mam naladowac(domyslam sie po tekscie goscia ze trzeba isc w miejsce gdzie zabilem roblona),czy to prawda? :evil: :evil: :evil: :evil:
Fortis

Post autor: Fortis »

Piotrek, Jak sobie poradziles ? bo teraz ja mam z tym problemik i wogole ile jest czesci medialionu ? i jak sie nazywaj ? Z gory dzieki za pomoc :)
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”