Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

yhy :)
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

hunkPL pisze:yaqub ja mam tylko 1x empyreal soul :D tournesol jest najleprząbronią w grze ??
Zodiac Spear jest najlepszy.

LUDZIE CZYTAJCIE CAŁY TEMAT ZANIM ZADACIE JAKIEŚ PYTANIE BO WIĘKSZOŚĆ PYTAŃ POWTARZA SIĘ PO KILKA RAZY J ROBI SIĘ ŚMIETNIK A PÓŹNIEJ CIĘŻKO COŚ W TEMACIE ZNALEŹĆ !!

Nie wiem czemu Administracja tu w ogóle nie zagląda _^_ ?!?
Awatar użytkownika
Mayday
Kupo!
Kupo!
Posty: 44
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 19:57
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Mayday »

A powiedzcie mi od którego momentu w grze ( lub od którego hunta) opłaca się zacząć okradać bossów i potwory z huntów ? Np. Tą broń można ukraść TYLKO I WYłĄCZNIE od tego potworka, czyli jeśli go nie okradniesz teraz to potem przedmiotu nie zdobędziesz bo można go urkaść tylko od niego a ty go zabijesz i już więcej go nie spotkasz.
soniq17 pisze:Nie wiem czemu Administracja tu w ogóle nie zagląda _^_ ?!?


Komu by się chciało przeglądać ponad 50 stron tematu :P
pyza69
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: sob 31 mar, 2007 11:07
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: pyza69 »

witam

jestem tu nowy i nie wiem gdzie mozna napisac nowego posta.gram w finale juz od kilku lat.teraz mecze ff12 i mam kilka pytan:
-jak moge znalesc hunta lind wurm(ten co wylazi jak niebo jest zachmurzone)łaze juz kilka godzin i nic,probowalem juz z kilku plansz a ten dziad nie wylazl.czy trzeba jakosc przejsc przejsc przez plansze jak bylo to w przypadku fanfira?
-zaczelem sie bawic w lowienie rybek i niewiem skad mam wziasc kolorowe butelki.lowie juz dluzszy czas i tylko mam "empty bottle".czy mam lowic do skutku az wyskoczy komunikat jakis o butelce kolorowej?

gram juz ponad 110 godzin i postacie moje sa na 82 poziomie.rosze o jaka kolwiek pomoc.dziekuje z gory
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Mayday pisze:A powiedzcie mi od którego momentu w grze ( lub od którego hunta) opłaca się zacząć okradać bossów i potwory z huntów ? Np. Tą broń można ukraść TYLKO I WYłĄCZNIE od tego potworka, czyli jeśli go nie okradniesz teraz to potem przedmiotu nie zdobędziesz bo można go urkaść tylko od niego a ty go zabijesz i już więcej go nie spotkasz.
Najlepiej okradać każdego bossa, hunta, rare game'a, elementale i Entite. Ja na przykład żałuję, że nie okradłem Gnoma Entite bo najprawdopodobniej już nigdy mi się nie pojawi, a chciałem mu ukraść ostatni przedmiot do utworzenia Ultima Blade :( .
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 12:46 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mayday
Kupo!
Kupo!
Posty: 44
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 19:57
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Mayday »

mati90 pisze:
Entite.


A co to jest za rodzaj potwrów ??
Ramzes

Post autor: Ramzes »

wyglad yazmata mnie zawiodl;/ myslalem ze bedzie wygladac jakos super bo to wkoncu najsilniejszy bobek w grze co nie?:P a on wyglada tak jak hell wyrm tylko inne kolory!!!;/ jaka lipa na maxa:(:P
Fortis

Post autor: Fortis »

Mam pytanko czy wie ktos dokladnie gdzie jest Lindwyrm na Tichita Uplands tzn. Chodzi mi o nazwe obszaru ?? Z gory dzieki
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Tchita Uplands/Garden of Life's Circle
pyza69
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: sob 31 mar, 2007 11:07
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: pyza69 »

to wiem ze lind wurm tam jest ale zeby sie on pokazal to musi byc zachmurzone niebo.gdy wchodze na plansze to swieci sloneczko i jakas mala churka leci sobie na niebie.kombinowalem juz wlazic z kazdej mozliwej planszy i szlag mnie juz bierze na tego hunta.wiekszosc huntow juz mam zostaly mi tylko hunty z ostatniej polki. :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Squall
Kupo!
Kupo!
Posty: 86
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 15:31

Post autor: Squall »

mati90 pisze:Ja na przykład żałuję, że nie okradłem Gnoma Entite bo najprawdopodobniej już nigdy mi się nie pojawi, a chciałem mu ukraść ostatni przedmiot do utworzenia Ultima Blade .
Ups... ja chyba też nie bo jak wybierałem się ostatnio do "Zertina Caverns" to go nie widziałem. Co za pech... tak bardzo chciałem zdobyć ten miecz przez sprzedanie "loot'u", a tymbardziej, że tylko do jednej lokacji nie doszedłem-Phon Coast-Thalassion <rare game>. No nic poszukam. Może jeszcze jest ten Entite. Ja jestem dopiero przed walką z Judge Bergan.


EDIT:


Kupiłem monography, ale Suriander nadal mi nie daje Solid Horn, a jest mi on potrzebny do zrobienia pewnego miecza, który ma 90 atack, a inne rzeczy do niego mam.


EDIT:


Jeszcze mam pytanie. Na www.gamefaqs.com pisze, że "Zodiac Spear" jest w "Necrohol Of Nibadius" (czy jakoś tak) jak się nie będzie otwierało danych skrzynek i po pokonaniu "Bomb King'a". Od kogo i z kąd będę mógł go odebrać ("Zodiac Spear")?
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Squall pisze:Kupiłem monography, ale Suriander nadal mi nie daje Solid Horn, a jest mi on potrzebny do zrobienia pewnego miecza, który ma 90 atack, a inne rzeczy do niego mam.
Jeżeli chodzi Ci o Deathbringer to radzę odpuścić sobie męczenie się z tym bo potem będziesz mógł go kupić spokojnie w sklepie. A dokładnie w Port at Balfonheim.
Squall pisze:Może jeszcze jest ten Entite.
Entite nie należą do Rare Game. Zawsze można je spotkać tylko czasami trzeba się nad tym trochę pomęczyć. Nawet jak się jakiegoś zabije to potem i tak można znaleźć kolejnego.
Squall pisze:Jeszcze mam pytanie. Na www.gamefaqs.com pisze, że "Zodiac Spear" jest w "Necrohol Of Nibadius" (czy jakoś tak) jak się nie będzie otwierało danych skrzynek i po pokonaniu "Bomb King'a". Od kogo i z kąd będę mógł go odebrać ("Zodiac Spear")?
Kilka stron wcześniej jest to opisane.
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Niech mi ktoś powie w jaki sposób można spotkać Ishteen-a w Barhiem Passage/East-West Bypass :?:
Bo gdzieś czytałem że powinien się pojawiać max po 8min pobytu w tej lokacji. Ale się nie pojawia :evil: (Thalasinon-a utłukłem a Shelled Trophy oddałem Huntmasterowi)
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

yaqub, i jaktam wykradłes Zodiarkowi SERPENTARIUS ?? ja mu ukradłem za 2 razem jak założylem THIEF'S CUFFS :D

a co do najsilniejszej broni to jeszcze niemam Tournesol ani Zodiac Spear ale używam Masamune(2H) i nakładam Genji Gloves (genji armor i genji helm tesz ale to niema chyba znaczenia)dzięki temy moja postac za kazdym razem daje conajmniej 2 HITY , często tesz zdazają się 3 i 4 . W jednym HICIE zabieram powyżej 6000hp (tyle zabierałem zodiakowi i mialem 96 level). więc łatwo pomnożyc ile zabieram w jednej turze jesli zadam 2 , 3 lub 4 HITy.
Fortis

Post autor: Fortis »

Mam pytanko gdzie jest Behemot King < nie wiem czy dobrze napisalem.Bo nie moge go znalesc i mnie troche szlak trafja. Prosze o pomoc z gory dzieki.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”