Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mayday
Kupo!
Kupo!
Posty: 44
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 19:57
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Mayday »

A ja mam kolejne pytanie. Od czego zależy Clan Rank i co ona daje? Bo mam jak narazie 74k pkt i rangę Rear Guard ale na innym sejwie mam tyle samo i mam rangę Hedge Knight więc od punktów chyba ranga nie zależy?
Ramzes

Post autor: Ramzes »

nie od punktow nie, wogole nie wiem po co sa:P ranga zalezy od tego ile zabiles huntow a jest po to ze potrzebujesz nowe rangi zeby pojawily sie nastepne hunty:) czy jakos tak:P sam do konca nie wiem hehe
bossi750

Post autor: bossi750 »

Mayday pisze:A ja mam kolejne pytanie. Od czego zależy Clan Rank i co ona daje? Bo mam jak narazie 74k pkt i rangę Rear Guard ale na innym sejwie mam tyle samo i mam rangę Hedge Knight więc od punktów chyba ranga nie zależy?
Nie, ranga zależy od ilości ubitych huntów... W Clan Centurio pogadaj z takim starym królikiem :) na przeciwko Mont Blanca :) to Ci wyjaśni...

Dzięki za odp. z tą tarczą to faktycznie nie warto troche, jest jakas naprawde dobra najlepsza? Mam teraz Demon Shield.
Ramzes pisze:to canopic jar jest przydatne ale qrde co chwila mi wylatuje tylko arcana a nie high arcana;/ moze zna ktos stworki z ktorych jest wieksze prawdopodobienstwo ze wypadnie high arcana?
High Arcana wypada ale z rare stworków. Hunty najczęściej te z sekcji Rare Monster (bodajże no te co jest ich 80 :) Pozatym dzięki Arcane poprzez Bazar zrobisz High Arcane:)
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

No tak High Arcane przez bazar... 10x Arcana pikuś; 1x Feystone banał; ale 1x Soul of Themasa MASOCHIZM :!: (mi nie wypadło od ... albo jeszcze dłużej)
Ostatnio zmieniony pt 30 mar, 2007 19:00 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Ramzes

Post autor: Ramzes »

nie czaje? mam sprzdawac na bazzar arcane i po ilus tam sie pojawi na bazarze high arcana?
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Sprzedajesz 10x Arcana; 1x Feystone; 1x Soul of Themasa . I masz 1x High Arcana :D
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

Piotrek, Masochizm to ja uprawiam :D czwarty raz leje zodiaka (tym razem 12 minut mi to zajęło :) ), bo ciągle zapominam go okraść :) poza tym jeszcze gorzej jest zdobyć scarletite :(
Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

yaqub pisze:Piotrek, Masochizm to ja uprawiam :D czwarty raz leje zodiaka (tym razem 12 minut mi to zajęło :) ), bo ciągle zapominam go okraść :) poza tym jeszcze gorzej jest zdobyć scarletite :(
sorry że się wtrące. Ale co takiego ma Zodiak ze musisz go okraść ??
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

hunkPL, zodiark ma serpentarius'a (i nie tylko, ale na nim mi zależało)
Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

yaqub a co to jest dokładniej ??
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

powiedzmy, że jest to jedna z trzech części potrzebna do TOURNESOL'a
http://img475.imageshack.us/img475/9918 ... solrq6.jpg
Ostatnio zmieniony śr 04 kwie, 2007 07:36 przez yaqub, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

i to juz ostatni przedmiot ci został ??
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

mam 3 serpentarius, 2 empyreal soul i 1 gemsteel :( ,więc jeszcze sporo zbierania przede mną
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Mi zostało jeszcze tylko 4x Soul of Themasa aby zrobić High Arcana i potem na bazar po Tourensol-a :D

Gdybym nie miał takiego pech do SoT to bym mógł od razu sobie strzelić 3x Tourensol (o ile można) bo reszte mam w nadmiarze.
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

yaqub ja mam tylko 1x empyreal soul :D tournesol jest najleprząbronią w grze ??
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”