Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

kszak84

Post autor: kszak84 »

Fantasy Fiends: pierwsze zodiac exchuton zdobylem w jakies pol godziny a drugie przechodzilem tamtedy i po prostu jeszcze raz sprawdzilem skrzynie z diamond armletem i wyciagnalem druga. tyle :) probuj dalej
Fantasy Fiends

Post autor: Fantasy Fiends »

Mam pytanie co do Zodiac Escutcheon(shield) gdzie mozna znalesc tego shielda i jak tego dokonac oprucz w Barhiem Passage ???? :?:

Z GORY WIELKIE DZIEKI :)

[ Dodano: Sro 28 Mar, 2007 16:05 ]
ok dzieki kszak84

Pozdro :wink:
kszak84

Post autor: kszak84 »

jest jeszcze ponoc w Crystalu ale niee chcialo mi sie tego sprawdzac. tu masz mape http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/46722


a tu masz niemal wszystko: http://www.gamefaqs.com/console/ps2/data/459841.html
Ramzes

Post autor: Ramzes »

mam maly problem;/ bo pokonalem behemoth king i ponoc w swiatyniu w bur-omisace jest 500k a problem tym ze jak tam ide to na schodach ktore prowadza do swiatyni siedza jakies bobki i sie modla;/ moze ktos wie co zrobic zeby se poszli i zebym mogl wjesc do tej swiatyni????
kszak84

Post autor: kszak84 »

musisz sie wrocic o jeden obszar. isc po polnocnym krancu i dojdziesz do "takiego czegos" :) i pojawi ci sie wykrzyknik. zeby to rozwalic po prosyu wyjmil bron.
Fantasy Fiends

Post autor: Fantasy Fiends »

Mam problem z pokonaniem espera Chaosa gdzyz w tym starciu nie mozna uzywac broni a na magie jest odpory jedyne co zostaje to technika telekinesis ale jeszcze jej niemam poniewaz w sklepach bedzie mozna ja kupic dopiero puzniej.

Co radzicie zrobic??? Pls pomozcie :sad:
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Fantasy Fiends pisze:Mam problem z pokonaniem espera Chaosa gdzyz w tym starciu nie mozna uzywac broni a na magie jest odpory jedyne co zostaje to technika telekinesis ale jeszcze jej niemam poniewaz w sklepach bedzie mozna ja kupic dopiero puzniej.

Co radzicie zrobic??? Pls pomozcie

Jeżeli dobrze pamiętam, to atakowałem go czarem Shock i normalnie otrzymywał obrażenia.
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 12:41 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Kto wie co zrobić żeby pojawił się Rare Game Monster o nazwie Larva Eater :?:
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Ramzes

Post autor: Ramzes »

niech mi ktos powie gdzie mam kupic reszte czarow? bo jestm po pharos i brakuje mi duzo czarow miedzyinnymi hastega shock flare renew itd gdzie to kupic;/
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

Ramzes, napewno w ukrtytm sklepie w neckrohol, dalmasca westersand, zobacz w barheim passage na początku, szczerze mówiąc to musisz sprawdzić prawie wszystkie sklepy
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Piotrek pisze:Kto wie co zrobić żeby pojawił się Rare Game Monster o nazwie Larva Eater
http://img.photobucket.com/albums/v515/ ... al_map.jpg
Musisz od momentu gdy wczytasz grę musisz zabić 256 potworów w Crystal Grande i iść do Way Stone XIII lub XIV i zrobić ponad 20 chainów na Necrophobe > To są wymogi żeby się pokazał. Polecam od razu iść w okolice tych teleportów i zrobić około 260 chainów na Necrophobe (przynajmniej ja tak zrobiłem i pokazał mi się na WS XIII). Wziąć ze sobą Excalibura i jeśli masz to Tournesola (szybko idzie). Na jednej platformie z tamtego rejonu pojawia się po kilkanaście/kilkadziesiąt Necrophobe. Good luck.
Thidus

Post autor: Thidus »

Chciałbym walczyś z Hell Wyrm.
Czytałem na 52 stronie jak do niego iść.
Chodzi mi tylko żeby ktoś mi rozszyfrował skrót" NPC-a" do którego mam zanieść Dragon Scale.
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Masz udać się do Windmill #10 w Cerobi Steppe. Masz go na mapie (zielony punkt): http://twobrothersandasister.com/wp-con ... ndmill.jpg
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

Macie jakiś ciekawy sposób na zodiaczka, bo właśnie stoje przed bramą do niego i zastanawiam się jak go podejść :) już kilka razy mnie killim więc musze się przygotować, więm że pod konieć diabeł jedem zarzuca immune na siebie :) i ataki fizyczne odpadają, co poradzicie ?

[ Dodano: Sro 28 Mar, 2007 23:09 ]
już wyczytałem :)
Shock, Scathe, and such. Use Black Masks


[ Dodano: Czw 29 Mar, 2007 00:08 ]
i po zodiaczku :)

[ Dodano: Czw 29 Mar, 2007 00:26 ]
kto nie ma w głowie ten ..... zapomniałem go obrabować :(
Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

które mieliscie levele jak zabijaliscie zodiaka ?? i jakie bronie ??
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”