Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

kszak84

Post autor: kszak84 »

Ramzes

Post autor: Ramzes »

heh myslałem ze w tym sklepie jest cos porzadnego:P a tam tylko ether:P a doczytalem sie wczesniej ze niby ma tam byc Magepower Shishak i Maximillian?;/
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

mam pytanie ostatnio kumpel mi powiedział że zdobył taki przedmiot który podwaja LP czy to prawda :?: czy tylko mnie wkręcił ;)

[ Dodano: Czw 22 Mar, 2007 21:04 ]
a jeśli taki istnieje to gdzie mogę go zdobyć
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Golden Amulet. Jeśli dobrze pamiętam to kupisz go w Old Archades.
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Ramzes

Post autor: Ramzes »

jemu nie chodzi o podwajanie EXP tylko LP. mam taki item:P ale teraz nie sprawdze jak sie zwie:( a tymbardziej skad go mam :D
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

A fakt przepraszam. Golden Amulet kupisz w:
- Eruyt Village (po Henne Mines)
- Bur Omisace
- Mosphoran Highwaste
- Lowtown (po Pharos at Ridorana)
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

Ramzes pisze:heh myslałem ze w tym sklepie jest cos porzadnego:P a tam tylko ether:P a doczytalem sie wczesniej ze niby ma tam byc Magepower Shishak i Maximillian?;/
owszem,ale to dopiero po Pharos
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

czy Gnoma Entite (to takie sloneczko na Dalmasca Westernsand w czasie sand storm) wyrzuca gnoma halcyon (rare drop - tak mysle) przed Archades? Jestem przed walka z 5X Mandragora
Dobra, cofam to pytanko. latwiej jest ukrasc gnoma halcyon. trzeba zalorzyc thief's cuffs i jak nam nie wyhdzie opuszczamy obszar, wchodzimy ponownie i kradniemy az do skutku.


Pojawil sie natomiast kolejny problem: jak mozna wejcs do Cerobi Coast od strony Tchita uplands? droga jest zagruzowana. jakies pomysly?
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Thidus

Post autor: Thidus »

Mam pytanie:
Czy idzie ściągnąć ogranicznik z broni? czy zawsze będą bili po 9999?
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Z tego co słyszałam to tu nie ma Break damage limit ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

dla wytrwałych, w miare przejrzysty przepis na TOURENSOL

http://img77.imageshack.us/img77/439/tourensolgj6.jpg

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2007 00:26 ]
Viking pisze: Pojawil sie natomiast kolejny problem: jak mozna wejcs do Cerobi Coast od strony Tchita uplands? droga jest zagruzowana. jakies pomysly?
nie przejmuj sie, po jakimś czasie, jak coś zrobisz (nie pamiętam co) droga bedzie odblokowama
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

Thidus pisze:Czy idzie ściągnąć ogranicznik z broni? czy zawsze będą bili po 9999?
Max wyświetlane jest 9999 i nie da się tego zmienić ale wydaje mi się że dmg jest większy tylko tego nie pokazuje.
yaqub pisze:dla wytrwałych, w miare przejrzysty przepis na TOURENSOL
Hehe dobre.
Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek!
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Mam taki mały problem dotyczący Loot-a (Hell-Gate Flame), którego podobno można wyrwać od Cerberus-a w Feywood. Ale do rzeczy, mam już ponad 500Chain-ów(bije tylko Cerberus-a) mniej więcej od polowy chodzę z założonym Diamond Armlet i nie wypadł mi jeszcze ani jeden :cry:
Czy jest jakiś inny sposób na zdobycie tego Loot-a prócz Drops&Steal :?:
Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc :D


Jak miło zaczął mi wypadać po nabiciu 1283Chain-ów. Ale jak już zaczął to za każdym razem i nawet się nie spostrzegłem jak nabiłem 99 :D
NO PO PROSTU MASAKRA :573: :!:
Ostatnio zmieniony sob 24 mar, 2007 11:39 przez Piotrek, łącznie zmieniany 2 razy.
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

nie potrzebujesz Diamond Armlet do tego.widocznie masz pecha,mi wypadly po ok 250 Chain.ta gra ma to do siebie,ze raz dostaniesz itemy za 1 razem,a raz za 500.po prostu probuj dalej
Ramzes

Post autor: Ramzes »

mam pytanie bo nie czaje;/ te itemy do tourensol'a to trza sprzedac potem w sklepie i bron pojawi sie na bazarze czy jak?:| a i jeszcze gdzie zdobyc excalibura?:P

jak myslicie co by teraz porobic po giurven czy jakos tak:P tak mysle czy hunty czy pobawic sie zeby zdobyc jakas bron:P(denerwuje mnie to ze moja bronia biore tylko 3k;/)
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”