Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

seraphit

Post autor: seraphit »

nie możesz atakowac ani nic rzucać na garnka aż nie powie "gimme elixir" później rzycasz mu elixir i zacznie uciekac wtedy go zabijasz
lesino

Post autor: lesino »

dzieki seraphit :(
kszak84

Post autor: kszak84 »

siema. wie ktos moze na ktorym obszarze w giza plains mozna dopasc wildsnake'a??
seraphit

Post autor: seraphit »

http://img176.imageshack.us/my.php?imag ... otduu9.jpg powinien byc w zaznaczonym obszarze jezeli nie to obszukasz cała ta część nie jest to dużo :mrgreen:
pozdro!!
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Co trzeba zrobić żeby na Mosphoran Highwaste zaczął pojawiać się Ash Wyrm :?: Gdyż podobno zostawia Moon Ring...

Jeżeli zna ktoś inny sposób na zdobycie tego Loot-a to był bym wdzięczny za pomoc :D
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Marid

Post autor: Marid »

Żeby ash wyrm pokazał się w Mosphoran Highwaste musisz pokonać Exodus'a. Ash wyrm'y zaczną się pokazywać się w lokacji w której walczyłeś z tym esperem.

A co do magic pota, to równie dobrze można go rozwalić Gil Toss'ami (ja tak robiłem, bo żałowałem elixir'ów :) )
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

dodałem kilka map i uzupełniłem je o bosy, hunty i espery

http://yaqub.fm.interia.pl/FF12mapy.pdf
lesino

Post autor: lesino »

seraphit pisze:nie możesz atakowac ani nic rzucać na garnka aż nie powie "gimme elixir" później rzycasz mu elixir i zacznie uciekac wtedy go zabijasz
W JAKI SPOSÓB RZUCIC MU ELIXIR

[ Dodano: Pią 16 Mar, 2007 21:26 ]
yaqub pisze:dodałem kilka map i uzupełniłem je o bosy, hunty i espery

http://yaqub.fm.interia.pl/FF12mapy.pdf
W CZYM LUB W JAKI SPOSÓB ODPALIC TWOJA STRONKE
seraphit

Post autor: seraphit »

ehhh... wybierasz item i elixir pózniej wciskasz r1 albo l1 nie pamietam dawno w to nie grałem w kazdym badż razie musisz najechac na przeciwnika i użyc go
najlepiej acrobat reader pozdro!
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

lesino, naciskasz na linka i otworzy ci sie stronka w adobe reader :) , tam są linki do map
lesino

Post autor: lesino »

yaqub pisze:lesino, naciskasz na linka i otworzy ci sie stronka w adobe reader :) , tam są linki do map
adobe reader sie otwiera ale czekam i nic sie nie wyswietla moze nie ta wersja nie jestem expertem klikam otwiera sie program ale nic nie wyswietla

[ Dodano: Pią 16 Mar, 2007 21:48 ]
seraphit pisze:ehhh... wybierasz item i elixir pózniej wciskasz r1 albo l1 nie pamietam dawno w to nie grałem w kazdym badż razie musisz najechac na przeciwnika i użyc go
najlepiej acrobat reader pozdro!
czy warto grac w FFX JESLI skonczylem FFXII

[ Dodano: Pią 16 Mar, 2007 21:50 ]
yaqub pisze:lesino, naciskasz na linka i otworzy ci sie stronka w adobe reader :) , tam są linki do map
SORRY MIKE WSZYSTKO DZIALA JAK NALEZY MOJ BŁAD
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Gdzie można znaleźć Fomalhault-a :?:

Aha, i jeszcze jedno:
W jaki sposób trafić na Fafnir-a w Silverflow's End? Gdyż czy jest zamieć czy nie, jego i tak nie ma.
I żeby nie było, Hunt-a (od Relj) mam podjętego :D
Awatar użytkownika
yaqub
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007 09:45

Post autor: yaqub »

Piotrek,
Dojście do Fafnira: (jakby ktoś jeszcze potrzebował)
Najpierw pogadać ze zleceniodwacą czyli Relj a potem iść tak przez:
Freezing Gorge, Head of the Silverflow, Icebound Flow, Karydine Glacier, Silverflow's End.

A co do Fomalhaut to jest w UMBRA http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/46736
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Dzięki. Ale trochę za późno, gdyż Fafnir kaput :D

A co do Fomalhaut-a, można go też znaleźć w Lushu Mines (Site 9) tam gdzie się walczyło z Antilion-em. No przynajmniej ja tam go znalazłem :D
Thidus

Post autor: Thidus »

Jestem w paris of ridorana tam gdzie jest Ixion. Czytałem że żeby zabić Magic Pot trzeba mu rzucić Elixir.
Gdzie moge go kupić lub zdobyć?
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”