Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

dzik

Post autor: dzik »

siema jestem na drygim piętrze w praros of ridorana i nie moge dostać się do do pomieszczenia z ultima blade poniewż nie ma już tam tej niby ściany co jak się podejdzie to znika help!!
kszak84

Post autor: kszak84 »

ultima blade znajduje sie na poziomie drugim, patrzac na mape w prawym gornym pomieszczeniu obok dragon licha (czy jakios tak :) ) z tego co pamietam to niee ma tam zadnej falszywej sciany do rozbicia. tu masz mape http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/45695 :grin:



Mam pytanie: Udalo sie moze komus wyciagnac ze skrzyni w henne mines zodiac spear?? bo probowalem juz z godzine i nawet sie niee pojawila :572:
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

kszak84 pisze:Mam pytanie: Udalo sie moze komus wyciagnac ze skrzyni w henne mines zodiac spear?? bo probowalem juz z godzine i nawet sie niee pojawila
Podobno żeby zabrać stamtąd Zodiac Spear nie należy otwierać pewnych skrzynek ale już nie pamiętam jakich. Ja niestety otwierałem każdą jaką napotkałem.
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 19:04 przez mati90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

W której dokładnie części (nazwę) Zertinan-Cavern można hunt-ować Marilith-a i jak to zrobić bo on sie chyba normalnie nie pojawia???
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
dzik

Post autor: dzik »

w pierwszej lokacji wchodząc od dalmasca eastersand stań i poczekaj prawie na jej końcu tam obok światła
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

mati90 pisze:
kszak84 pisze:Mam pytanie: Udalo sie moze komus wyciagnac ze skrzyni w henne mines zodiac spear?? bo probowalem juz z godzine i nawet sie niee pojawila
Podobno żeby zabrać stamtąd Zodiac Spear nie należy otwierać pewnych skrzynek ale już nie pamiętam jakich. Ja niestety otwierałem każdą jaką napotkałem.
Nie, to nie tak. Zostawienie po drodze paru konkretnych skrzynek powoduje, że Zodiac Spear pojawia się w Nabudis/Nabreus (nie pamiętam dokładnie), zaraz po pokonaniu Bomb Kinga. Henne Mines to już inna bajka - szansa dla tych, co pootwierali te 'zakazane' chesty.
Trzeba mieć założony Diamond Armlet. Szansa pojawienia się broni - 1/1000. Nawet kiedyś czytałam, jak to dokładnie jest... 1/10 szansy, że w ogóle pojawi się dzbanek, następne 1/10, że w środku będzie przedmiot, a nie pieniądze, i wreszcie 1/10, że tym przedmiotem nie będzie Knot of Rust, tylko Zodiac Spear.
Buahahaha, powodzenia. Ja się poddałam po jakichś 4h... :lol:
predator2010

Post autor: predator2010 »

Witam wszystkich!! gram w FF12 i mam pytanko! ile jest ESPEROW, JAK SIE NAZYWAJA I GDZIE DOKLADNIE MOZNA JE ZNALESC?? PROSZE O POMOC!!! POZDRO
dzik

Post autor: dzik »

predator2010 pisze:Witam wszystkich!! gram w FF12 i mam pytanko! ile jest ESPEROW, JAK SIE NAZYWAJA I GDZIE DOKLADNIE MOZNA JE ZNALESC?? PROSZE O POMOC!!! POZDRO
13 esperów jest
Belias Location: The Tomb Of Raithwal
Zalera Location: Barheim Passage
Chaos Location: Necrohol Of Nabudis
Zeromus Location: The Stillshrine Of Miriam
Hashmal Location: The Pharas At Ridorana
Ultima Location: The Ancient City Of Giruvegen
Exodus Location: The Mosphoran Highwaste
Cuchulainn Location: Garamsythe Waterway
Shemhazai Location: The Ancient City Of Giruvegen
Adrammelech Location: Zertinan Cavern
Famfrit Location: The Pharas At Ridorana
Mateus Location: The Stillshrine Of Miriam
Zodiark Location: Henne Mines

[ Dodano: Pon 12 Mar, 2007 22:29 ]
czy w giruvegan prócz excalibura jest coś fajnego do zdobycia i jak nazywa sie najlepszy miecz jednoręczny?
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Oblatałem już całe Zertinan-Cavern i ni cholery nie moge trafić tego Marilith-a więc jak można to prosił bym o większą szczegółowość co do lokacji w której wyżej wymieniony się znajduje.

Czy w:
1: Invitation to Hersey
2: Sandfalls
3: Hourglass Basin
4: The Undershare
5: Halls of Ardent Darkness
6: The Balkma Fault
7: Drybeam Cavern
8: Darkened Wharat
9: Canopy of Clay
10: Athroza Quicksand
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
dzik

Post autor: dzik »

invitation to heresy są takie dwa rozgałęzienia koło tego szerszego w rogu obok światła stan i czekaj
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Serdeczne dzięki. :D
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
dante001

Post autor: dante001 »

Schrödinger,
Na pczątku to szkoda że nie można przeklinać :sad: Schrödinger!
Szczerze to nie przejmował bym sie taką wypowiedzią ale troche mnie ruszyła pala.cie
W przeciwieństwie do cie ciebie nierobolu to sie ucze,pracuje i mam mało wolnego czasu idioto żeby siedzieć przy niektórych zagadkacj,huntach czy qestach!
A dla twojej wiadomości przeszłem prawie całą główną fabułę sam baranie!
A od tego jest te forum żeby sie pytać a jak coś ci sie nie podoba to nie musisz odpisywać.
Thidus

Post autor: Thidus »

:o

[ Dodano: Wto 13 Mar, 2007 08:26 ]
8)

[ Dodano: Wto 13 Mar, 2007 08:37 ]
Czy żeby zdobyć summona Ultima w gurivegan upper level trzeba wykonać jakiś hunt czy moge spokojnie do niego iść?
dzik

Post autor: dzik »

Thidus pisze::o

[ Dodano: Wto 13 Mar, 2007 08:26 ]
8)

[ Dodano: Wto 13 Mar, 2007 08:37 ]
Czy żeby zdobyć summona Ultima w gurivegan upper level trzeba wykonać jakiś hunt czy moge spokojnie do niego iść?
musisz mieć treaty blade
Thidus

Post autor: Thidus »

a gdzie szukać treaty blade?
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”