Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Yamada

Post autor: Yamada »

Zlecenia na wszystkie hunty bierzesz z tablicy w barze (np Sandsea w Rabanastre), oraz u Montblanca w Clann Hall w Rabanastre - nie wszystkie są od razu - czasem musisz najpierw wykonać jakiś hunt, aby inny stał się dostępny.

bahreim key - najpierw zrób hunta Flowering Cactoid, potem zanieś kwiatek ktory dostaniesz od Dandro do jego zony w north bank of eastersands. Teraz musisz "uwolnić drugą strone rzeki spod waladzy kaktusów"(zagubionego kaktusa znajdziesz za domem zony dandro). Nastepnie żona Dandro będzie Cie wysyłała abyś zlalazł odpowiednie itemy:
pierwsze znajdziesz tak - 2 są w wiosce w south częsci, i 3 wzdłuż brzegu rzeki.
drugi item - 2 fiolki w obozie gdzie jest dandro
3ci item - północna czesc eastersands (lokacja "na samej górze" - mozesz dorwac 3 kwiatki)

Jak dostarczysz jej wsio to wyjdź z wioski i znowu wejdź - idź za dom dandro i pogadaj z wyzdrowiałym podróżnikiem.
dante001

Post autor: dante001 »

ok Dzięki !!!
Własnie zbieram medaliony w lowtown i ciagle nie moge otworzyć drzwi do private residenc.... pogadałem z Filo,poszłem pogadać ze wszystkimi na bazzar,potem do magic chop pogadać z kleczącym imperialem i dalej są ZAMKNIĘTE! Co mam zrobić?
Ostatnio zmieniony wt 27 lut, 2007 16:23 przez dante001, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Dante, ponieważ najwyraźniej tego nie wiesz, to lojalnie uprzedzam - nie rób tylu znaków :!: i :?: , bo to się źle czyta - oczy bolą i zamazują treść. Jeśli będziesz postępować tak dalej, to spotka cie kara.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Yamada

Post autor: Yamada »

Dante - olej te drzwi - kombinację podałem wyżej więc ten list nie jest Ci potrzebny już :) .

Pani admin powinna wiedzieć, że personalne ostrzeżenia i uwagi powinny lądować na PMce do "oskarżonego", a nie na forum, by robił się smietnik.
Kombinacja Sluice gates aby dostać czesc medalionu to chyba...zamknac 11 i 4, otworzyć 11, zamknac 3 i otworzyć 4.
Jak to wstukasz to kawałek medalionu pojawi się mniej więcej na środku "łuku".

EDIT: Sephiria - patrzac się na to forum to wielka szkoda, ze ich nie potrzebujesz:)
Ostatnio zmieniony wt 27 lut, 2007 16:46 przez Yamada, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Yamada - to, kto z modów/adminów w jaki sposób upomina usera, to jest wyłącznie jego sprawa, tak więc takie kwestie zostaw mnie, bo nie leżą one w twojej kompetencji. W stosownym czasie dokonam koniecznych cięć, tak więc dziekuję za troskę, ale suflerów mi tu nie trzeba.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Yeti

Post autor: Yeti »

Gdzie sie znajduje Behemoth King nr.42 Hunts :?:
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Yeti pisze:Gdzie sie znajduje Behemoth King nr.42 Hunts :?:
Jest w Feywood koło bramy do Giruvegan (właściwie prawie centralnie na mapie). Występuje po wymordowaniu wszystkiego co sie rusza w tej części mapy, oraz poprzedniej. Trochę to czasu zajmie bo niełatwo się zorientować czy się już wszystkich potworów załatwiło.
Niełatwo też tego hunta ubić. Ja miałem Lv.50 i zajęło mi to z półtorej godziny. Powodzenia :)
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Mam takie (dziwne) pytanie związane z MARK HUNT:
Czy da się "przypadkiem" ominąć jakieś potworki (Ranga I) do których później można wrócić??? (czy one z biegiem gry znikają?)
A prościej mówiąc, czy można się zacząć w to bawić dopiero pod koniec gry :?:
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Ja dopiero po przejściu całego wątku fabularnego zaczęłam się na poważnie bawić w hunty i nie było żadnych problemów. Ubilam wszystko co domyślnie pojawiało się na tablicach i u Mont Blanca.
sosin

Post autor: sosin »

Co trzeba zrobic zeby sie pokazał Rageclaw Rare Monster No. 15/80 :?:
marcinfiles

Kto mi pomoże :(

Post autor: marcinfiles »

Pomocy mam spory klopot z głównym wątkiem gry byłem ostatnio chyba w
Wlazłem oczywiście ze kolejnym za czerwonym znacznikiem mam teraz jest qest w którym poraz drugi przyłącza się Vosser zostałem przeniesiony do lokacji OGIR-YENSA SANDSEA i zacząłem kierować się na zachód łazi się po tych platformach kołowatych na filmiku zauważyłem że mam dalej kierować się na zachód ale utknąłem dolazłem do Tomb of Raithwall walka z tym Ptakiem dużym czy jak go nazwać ubiłem gada później zejście do innej lokacji poprzez te dziwne lampiony teleportacyjne czy jak je tam zwał w środku są takie posągi trzeba rozwalić na czas z tym 2 sobie poradziłem bo powyciągałęm z pod płomieni jakieś świecidełka i dało rade dziada ubić poszedłem dalej ale dalej jest koniec trzeba jakby zawrócić bo do Tomb of Raithwall/cloister of flame zejść nie ma jak :( no ale tego pierwszego z broniami dotychczas dostępnymi zadającymi po 52 k obrażeń i czarem areo utłuc nie mogę nawet połowy nie daje rady mu odebrać a nawet jeśli jest sposób to sądze że nic mi to nie da i dalej będę błądził po całym świecie i szukał głównego watku co robić gdzie iść ?? nie mam już sił proszę o podpowiedź :)
Awatar użytkownika
soniq
Cactuar
Cactuar
Posty: 330
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 23:07

Post autor: soniq »

sosin pisze:Co trzeba zrobic zeby sie pokazał Rageclaw Rare Monster No. 15/80 :?:
Pojawi się na stronie zachodniej lokacji Salikawood/ Piebald Path. Wchodząc do tej lokacji NIE ZABIJAJ NIC i poczekaj na stronie wschodniej około 2 minut. Potem idź na stronę zachodnią i powinien tam być.
marcinfiles pisze:Pomocy mam spory klopot z głównym wątkiem gry byłem ostatnio chyba w
Wlazłem oczywiście ze kolejnym za czerwonym znacznikiem mam teraz jest qest w którym poraz drugi przyłącza się Vosser zostałem przeniesiony do lokacji OGIR-YENSA SANDSEA i zacząłem kierować się na zachód łazi się po tych platformach kołowatych na filmiku zauważyłem że mam dalej kierować się na zachód ale utknąłem dolazłem do Tomb of Raithwall walka z tym Ptakiem dużym czy jak go nazwać ubiłem gada później zejście do innej lokacji poprzez te dziwne lampiony teleportacyjne czy jak je tam zwał w środku są takie posągi trzeba rozwalić na czas z tym 2 sobie poradziłem bo powyciągałęm z pod płomieni jakieś świecidełka i dało rade dziada ubić poszedłem dalej ale dalej jest koniec trzeba jakby zawrócić bo do Tomb of Raithwall/cloister of flame zejść nie ma jak :( no ale tego pierwszego z broniami dotychczas dostępnymi zadającymi po 52 k obrażeń i czarem areo utłuc nie mogę nawet połowy nie daje rady mu odebrać a nawet jeśli jest sposób to sądze że nic mi to nie da i dalej będę błądził po całym świecie i szukał głównego watku co robić gdzie iść ?? nie mam już sił proszę o podpowiedź :)
http://www.k-ff.com/Finalf12/index.php?n=7
dante001

Post autor: dante001 »

Siema,mam dalej problem z medalionami w lowtown :sad: chodzi mi o medalion który składa sie z 4 części- mam problem z ta 2 :(
Mam skserowany opis od IZZ'EGO w którym pisze że żeby dostać tą 2 część medalionu OF COURAGE musze cytuje"druga dostaniesz w lowtown po wykonaniu jednego z marksów od jednej kobiety" i dopiero po tym bede mógł przełaczać przełączniki Sluice Gatami...
Więc gdzie jest ta kobieta i co musze zrobić?
Głupie medaliony :twisted:

[ Dodano: Czw 01 Mar, 2007 12:55 ]
Chyba juz wiem.
Pewnie chodzi i Mihm-mam dla nie wykonać hanta WRAITH w Garamsythe Watherway.
Przeszedłem cała ta lokacje i go nie znalazłem.....
Ta Mihm mówi że musze iść do Garamsythe Watherway,just down through Storehouse5....
Jak ktoś wiem to z góry dzięki!

[ Dodano: Czw 01 Mar, 2007 13:01 ]
OK już go znalazłem :lol:
Dobrze że istnieje strona www.gamefaqs.com :lol:

[ Dodano: Czw 01 Mar, 2007 13:33 ]
Co do tych medalionów :
Wziąłem ten list z tymi kierunkami ale gdzie są te przełaczniki w lowtown bo przeszukałem całą lokacje i ine umie je znaleźć :(
One zdajdują się w North Sprawl czy w South Sprawl?
Błbym wdzięczny za pomoc.

[ Dodano: Czw 01 Mar, 2007 13:33 ]
Co do tych medalionów :
Wziąłem ten list z tymi kierunkami ale gdzie są te przełaczniki w lowtown bo przeszukałem całą lokacje i ine umie je znaleźć :(
One zdajdują się w North Sprawl czy w South Sprawl?
Byłbym wdzięczny za pomoc.
AlgreN66

Post autor: AlgreN66 »

Witam, mam pytanie odnośnie Mistów. Od czego zależy ilość hitów czy też przeplatanie mistów między postaciami ?? Bo różnie u mnie to bywa raz wyjdzie u mnie z 2 postaci 2 hity a raz wyjdzie 8 hitów. Od czego to zależy? I jak zrobić aby wyszło jak najwięcej? ( obecnie 2 postacie posiadają u mnie misty )
wojasx

Post autor: wojasx »

AlgreN66 pisze:Witam, mam pytanie odnośnie Mistów. Od czego zależy ilość hitów czy też przeplatanie mistów między postaciami ?? Bo różnie u mnie to bywa raz wyjdzie u mnie z 2 postaci 2 hity a raz wyjdzie 8 hitów. Od czego to zależy? I jak zrobić aby wyszło jak najwięcej? ( obecnie 2 postacie posiadają u mnie misty )
zobacz chociazby na strone wczesniejsza
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”