Final Fantasy XII - POMOC

Szukasz pomocy przy FF XII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
hunkPL
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: sob 18 mar, 2006 22:23

Post autor: hunkPL »

Witam !
Może mi ktos powiedziec gdzie znajduje sie Lowtown ??
Majestic

Post autor: Majestic »

doszłem do tej światyni mam isc po jakis niby miecz ale jak tam uruchamiam przycisk wyskakujom mi 3 zombiaki a dzwi i winda nie działa co mam zrobic ??
Riken

Post autor: Riken »

hunkPL pisze:Witam !
Może mi ktos powiedziec gdzie znajduje sie Lowtown ??
Lowtown znajduje sie w Rabanstre i są do niego trzy wejscie po wschodniej stronie miasta.

[ Dodano: Czw 28 Gru, 2006 23:15 ]
Majestic pisze:doszłem do tej światyni mam isc po jakis niby miecz ale jak tam uruchamiam przycisk wyskakujom mi 3 zombiaki a dzwi i winda nie działa co mam zrobic ??
Jako głównego bochatera wybierz Ashe i w accesory powinienes miec przedmiot Dawn shard(redukuje MP do 0)...załóż jej to i nacisnij nią piedestał.
Pozdro.

[ Dodano: Czw 28 Gru, 2006 23:18 ]
Majestic pisze:aha dzienki a w tej świątyni będzie kolejny boss chodzi mi oto czy nowy summon ; ) ?? xD
Tak,jest tam summon.Od razu Ci powiem że w świątyni znajdziesz 3 pomniki i każdy z nich skieruj w strone tego WIELKIEGO pomnika na srodku lokacji.
Pozdro.
pertas

Post autor: pertas »

Witam wszystkich!Mam pewien problem na ostatnim pietrze w pharos...mianowicie z tymi kolorowymi teleportami:/najpierw wybieram czarny(good)potem ukryty zielony(good),potem czerwony(good),rozowy(good)czerwony(good),pozniej jeszcze raz rozowy i cofa mnie do meijsca z ostatnim czerwonym i dalej juz trace cierppliwosc bo 5 razy dzisaj probowalem :? moze ktos z was pameita jakie kolory byly przedtem??czy moze jest jakas regula wedlugo ktorej trzeba ich uzwyac? plz help!! :sad:
Riken

Post autor: Riken »

Kurcze tez sie z tym męczyłem i niestety nie pamietam dobrej kombinacji :sad: Ja to zrobiłem tak że poprostu wchodziłem do wszystkich po kolei i tak wszystkie możliwe kombinacje sprawdziłem aż w koncu sie udało ;) Spróbuj tak jak ja.
Pozdro.
pertas

Post autor: pertas »

thx :D tez tak robie i caly dzien juz nad tym siedze:Dmam nadzieje ze sie iuda w koncu.
pzd
Marid

Post autor: Marid »

Kolejność sygili:
1 czarny
2 zielony (nie ten ukryty)
3 czerwony
4 sygil of sacrafice (trzeci od lewej)
5 resztę zostaw i idź do teleportu ukrytego za fałszywą ścianą... :wink:
Qintaro

Post autor: Qintaro »

no ja tam tez jakos kabinowlaem z tymi ukrytymi i udalo mi sie jak dojdziesz do windy to sie przygotoj bo na gorze czeka cie walka
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Marid pisze:4 sygil of sacrafice (trzeci od lewej)
Tu trzeba pamiętać, że ten sigil musi mieć dokładnie taki sam kolor jak ołtarz umiejętności którą poświęciłeś troche wcześniej.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
pertas

Post autor: pertas »

thx juz mi sie udalo :D
dziki00

???

Post autor: dziki00 »

Witam! Kolejny problem... jest pewnie błachy bo nie widze zeby ktokolwiek sie na nim zaciął. Ja tez przechodzilem trudne momenty a to pewnie jest blachostka ktorej nie moge znalezc... Jestem w Feywood... Obszedłem całe... i mam wyjścia do Henne Mines(gdzie mnie rozkładają na łopatki jednym atakiem-czyli napewno nie tam mam iść), Paramina Rift(wcześniej już zwiedzone) i Golmore Jungle(skąd przyszedłem). Coś wyczytałem ze są w Feywood jakies wrota do Giruvegan(gdzie mam sie udac) ale niestety nie widze coś ich... Prosze o pomoc. Feywood składa sie z 3 czesci. Połnocna, wschodnia i zachodnia. Prosze mi przybliżyć gdzie sa te wrota i w której cześci danej częsci Feywood. Dzieki z góry! Pozdrawiam!
Marid

Post autor: Marid »

Przeszukaj wschodnią częśc...Wrota do Giruvegan są w lokacji Edge of Reason. Dojdziesz do nich używając kapliczek (stań w środku i idź tam gdzie znika mgła). Gdy dojdziesz do bramy przyzwij Beliasa, bo inaczej trochę tam posiedzisz :roll:
dziki00

Post autor: dziki00 »

Znalazlem juz wczesniej... ale dzieki za info... teraz jestem na walce z Tyrantem/Tiamatem... nie pamietam dokladnie:p Na takiej magicznej kładce zawieszonej w powietrzu w ciemnosciach... Rozwalil mnie za pierwszym razem... ale to kwestia lvlu... mam 45 i widocznie za cienki jak na niego...
Riken

Post autor: Riken »

a w jakiej jestes lokacji bo nie czaje takiego bosa :sad:
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

To pewnie w Giruvegan, tam gdzie ze środka odchodzi magiczna ścieżka na bok.
Czy myślisz że ja miałem jakiś wielki lvl? Wszystko co wystarczy to dbać o haste, bravery i bubble... dalej lejesz i bawisz się curają po graviji.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”