FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

mikolajp pisze:a) Nie bardzo mi się chce. :]
To potem nie narzekaj.
mikolajp pisze:b) Jakieś przeszkody?
Same. Wystarczy, że się nie prześpisz w każdym chapterze, a takich głupot jest cała masa. Chyba nikomu się to nie udało jeszcze.
mikolajp pisze:Pozdrawiam, Mikołaj!
No przeciez wiemy -_-
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Go Go Yubari pisze:Same. Wystarczy, że się nie prześpisz w każdym chapterze, a takich głupot jest cała masa. Chyba nikomu się to nie udało jeszcze.
Ja miałem 99% i w momencie kiedy na końcu nie miałem bonusa odłożyłem pada i siedziałem chyba 20 minut powtarzając k***a..........ja.....no ale......k***a.......
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tja, ja miałam też chyba 99% za pierwszym razem. Nie znam osoby, co miałaby całe 100%. Potem w New Game miałam 100 zaraz po tym jak oddałam sphere innej organizacji i strasznie cierpiałam przechodząc ta grę do końca. Jak zobaczyłam Perfect Ending to wpierw chciałam się pochlastać, a potem rozwalić konsolę. Po prostu nie jest tego wart... taki miły filmik jest w good endingu, a potem dodaja 2 minuty dennej scenki w normalnej grafice z gry... żal zycia, lepiej odkładac na FFXI >>'
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Miałem 100% za pierwszym razem :wink: Ale scenka była... dobra by była, ale gdyby była renderowana a nie na silniku gry...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Madziulenka411

Post autor: Madziulenka411 »

Heja ;] Jestem nowa :P. Mi się za pierwszym razem nie udało zdobyc 100% ale jeszcze raz sproboje. Bo jak wiadomo kiedy ma sie 100% to jest to zakonczenie ze Yuna spotyka Tidusa a jak ma sie ponizej to juz jest inne. Czy tylko sa dwa zakonczenia???
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kombinacji zakończeń jest pięć, zależnie od ilości procentów i wykonania pewnych specyficznych rozmów lub questów. W tym zakończenie złe.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmmm 5?? To czekaj co jeszcze?? Bo jest złe, normalne good i perfect, a te piąte?? Bo nie wiem może nigdy nie widziałąm
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Eiko pisze:Hmmm 5?? To czekaj co jeszcze?? Bo jest złe, normalne good i perfect, a te piąte??
Było chyba jeszcze jakieś Sad Ending... ale nie pamiętam za dobrze.
Pamiętam, że te Endingi bardzo mnie rozczarowały. Jak usłyszałem "Pięć możliwych zakończeń", to myślałem, że będzie to zależeć od naszych decyzji, a nie od ilości nabitych procentów :? (dygresja taka)
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Madziulenka411 pisze:o jak wiadomo kiedy ma sie 100% to jest to zakonczenie ze Yuna spotyka Tidusa a jak ma sie ponizej to juz jest inne.
Bzdura. Trzeba miec Very Good ending, żeby go spotkać lub (juz nie pamiętam) good. Perfect dodaje tylko dodatkową scenkę już w zwykłej grafice jak podczas gry. Ani śmieszną, anie fajną... niecałe 2 minuty "omg ta gra jest dla kretynów".
Madziulenka411

Post autor: Madziulenka411 »

A zeby miec to zle zakonczenie ile tak przecietnie trzeba miec procentow i w ogle co tam sie dzieje w tym zakonczeniu jesli mozna wiedziec?? :)
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Najlepiej się nie starać i wszystko olewać.

Kod: Zaznacz cały

W walce z Vegngunem pozwolić mu na wystrzelenie. Najgorsze zakończenie jest... najgorsze...
Madziulenka411

Post autor: Madziulenka411 »

No tylko co trzeba robic w tej grze zeby miec ten Good Ending :/ Bo np. tam pisalo ze gdy Yuna znajdzie sie tam gdzie te kwiaty i wodospady (Juz po walce z Vegnagunem) i zaczne przyciskac X to pokaze sie Faith i gdy sie mnie o cos zapyta to mam dac Yes i wlasnie tak zrobilam a bylo identyczne zakonczenie gdy tego nie robilam :/
Awatar użytkownika
/HerBu
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: czw 22 lut, 2007 00:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: /HerBu »

Ogólnie w FFX-2 jest 6 zakończeń:

1. Złe zakończenie. Wystarczy przegrać z głową Vegnaguna albo poczekać 80 tur aż działo odpali.
2. Standardowe zakończenie. Nieważne ile masz % gry, zawsze się je ogląda, po pokonaniu Vegnaguna.
3.Standardowe zakończenie plus. Na polu kwiatów na fareplane wciskaj X.
4.Dobre zakończenie. Trzeba pogadać w 3 chapterze gry z Meachenem w Guadosalam, kiedy Yuna po walce z Dark Ixionem wpadnie do fareplane, to musisz naciskać X, aby się wydostać, oraz na końcu gry, kiedy będzie scenka na polu kwiatów trzeba naciskać X i wybrać pierwszą opcję proponowaną przez faytha. PO NAPISACH jest dodatkowa scenka.
5.Niby dobre zakończenie, ale nie do końca :P (tego nie widziałem). Trzeba zrobić wszytsko co wymagane jest na dobre zakończenie, ale na polu kwiatów wybrać dolną opcję proponowaną przez Faytha.
6. Perfekcyjne zakończenie. Te same wymagania, co na dobre zakończenie i trzeba mieć 100% gry.

To są wszystkie opcje :D
Ostatnio zmieniony sob 10 mar, 2007 20:05 przez /HerBu, łącznie zmieniany 1 raz.
Madziulenka411

Post autor: Madziulenka411 »

Dzieki ;p chetnie zobacze sobie to zle ;p
bo nie mam co liczyc juz na 100 % chyba ze przejde jeszcze raz ale probowalam to z Tidusem i nie wychodzilo mi chociaz zrobilam to po pokonaniu z Dark Ixionem przyciskalam X i byla ta sciezka co Yuna szla za Duchem tak samo i juz pod koniec gry tez wciskalam X i tam faith sie pojawil i tak mialam to standardowe sakonczenie :P
Awatar użytkownika
/HerBu
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: czw 22 lut, 2007 00:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: /HerBu »

Pamiętaj, żeby w obydwu scenkach, w których trzeba naciskać X usłyszeć gwizd 4 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”