FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Przeciwnik musi cię zaatakować danym atakiem i tyle :P
Emeraldzik

Post autor: Emeraldzik »

Sprawdziłem działa dzięki
dzuljet

Post autor: dzuljet »

witam Wszystkich :) mam problem z ustawianiem wiez na Thunder Plains (ch.2). podejrzewam iz ustawilam 6 z nich ( Al-Bhed agencji pokazuje mi moj postep a tam przy szesciu wiezach jest 30 trafien na rekordzie) w opisie jednak jest napisane, iz wystarczy ustawic 5, po czym isc do agencji i moj zleceniodawca podziekuje mi oraz cos tam dorzuci w ramach wdziecznosci. U mnie po 6 wiezach nic takiego sie nie dzieje. No i jeszcze jedno : nie moge znalezc wiezy nr.10 (moze dlatego on nic mi nie daje i nie chce wpasc w dziekczynny humor) Pomocy - to juz trwa od wczoraj...
z gory dziekuje

dzuljet
Ostatnio zmieniony czw 31 lip, 2008 10:09 przez dzuljet, łącznie zmieniany 3 razy.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

musisz skalibrować 5 wiez na 30, pozostałe przynajmniej na 1 - 10 wieza jest w połowie północnej częsci TP koło wody na lewo, biegaj i naciskaj klawisz to znajdziesz.
Emeraldzik

Post autor: Emeraldzik »

Mam pytanie o tuż to właśnie zrobiłem 2.12. Macalania Woods (30 minut, +1,4%) 35,4% i tu mój problem, "W nagrodę otrzymasz Haste Bangle. Wróć na statek i ponownie wyląduj w Macalanii. Hypello podaruje ci Bitter Farewell Garment Grid i Minerva Plate." otrzymałem haste bangle i garment grid ale minerva nie czemu?

EDIT!!!!

czy ktoś wie czemu mamy godzinę 20 34 .ok ami pisze ze napisałem to dzisiaj o

Dzisiaj 23:52
Emeraldzik . mam standardowy czas taki jak na początku.
dzuljet

Post autor: dzuljet »

Zeby dostac Minerva Plate musialbys w 1 rozdziale nie rozmawiac z Toblim na Moonflow, tylko isc prosto do Hypello i rozpoczac od razu misje. Tak mi sie przynajmniej wydaje..
Emeraldzik

Post autor: Emeraldzik »

Thanks. Teraz mam nowe pytanie: jak przejdę grę to będzie jakieś new game+, tak? Co ono dokładnie daje?

S: Koszmarnie kulejąca polszczyzna - brak poszanowania wszelkich zasad, zarówno interpunkcji jak i ortografii (wyrazy piszemy do końca np. "teraz" - w słowniku nie ma słowa "tera", a po kropce nowe zdanie od DUŻEJ litery). Uprzedzam protest - nie, wakacje nie oznaczają przyzwolenia na kaleczenie ojczystej mowy. Jeszcze jeden taki post znajdę i lądujesz z warningiem.
Ostatnio zmieniony pt 01 sie, 2008 08:43 przez Emeraldzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

w new game +, idziesz grę od nowa mając zdobyte w poprzednim przechodzeniu gry spher dressy, akcesoria i procenty.
robert3413

Post autor: robert3413 »

Siema.w którym miejscu dokladnie jest ukryty loch na Mihen? Clasko dal mi informacje ze jest odblokowany a nie moge znalezc. wredny sku... Mam ukonczona grę w 96% nie mam zakonczenia w Calm Lands a grajac wedle opisu powinny sie polaczyc dwie nacje.Nic takiego sie nie stalo.Nie odkrylo mi takze lochu u chodowcy drobiu.Poza tym mam episode conluded w Moonflow i nie wiedziec czemu nie moge nic tam dalej zrobic. Czekam na sugestie.Z góry thx. p.s. Jak cos to trudno.Przejde gre po raz trzeci jeno dychne z miesiąc lub dwa. Pozdro maniacy. :)
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

robert3413 pisze:Siema.w którym miejscu dokladnie jest ukryty loch na Mihen?
http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=29
robert3413 pisze:Mam ukonczona grę w 96% nie mam zakonczenia w Calm Lands a grajac wedle opisu powinny sie polaczyc dwie nacje
musisz mieć conajmniej 400pkt rankingowych misji PR
Chłopie zajrzyj na krypte :!: Tam wszystko jest :D
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
Kamillo33
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: sob 31 maja, 2008 19:19

Post autor: Kamillo33 »

witam. chciałbym się zapytać czy można, a jeśli tak to w jaki sposób wejść do tunelu na Calm lands, tam gdzie w poprzedniej części była Monster Arena :?: chciałbym też wiedzieć jak używać special dressphere :?:
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

Kamillo33 pisze:witam. chciałbym się zapytać czy można, a jeśli tak to w jaki sposób wejść do tunelu na Calm lands, tam gdzie w poprzedniej części była Monster Arena
http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=24
Hmm swoją drogą to dziwne, ludzie wchodzą na kryptę i od razu na forum ale żaden z nich nie pofatyguje się i nie poszuka odpowiedzi na własną rękę...
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
compadre
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: pt 02 maja, 2008 10:07

Post autor: compadre »

Jestem w miejscu gdzie koniecznie musze splacic dlug Oaki bo opusci on zaraz moj statek, niemam kasy, gdzie moge ja wmiare szybko natym etapie gry natrzepac?
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

2.10. Guadosalam (5 minut, +0,2%) 33,8%
Nie ma tu wiele do zrobienia - podejdź do strażników strzegących przejścia do kwatery głównej LeBlanc i porozmawiaj z nimi. To pozornie wszystko.

Jest tutaj jednak inny haczyk/zadanie. Zapisz grę w Save Poincie przy przejściu do Thunder Plains. (to bardzo ważne, nie zapomnij!). Zejdź w dół do gospody (Inn). Porozmawiaj ze sprzedawcą i spytaj się go "Got any data?". Zapłać 10 000 Gil wybierając odpowiedź "Sounds good, I'll take it". Poda ci on wskazówkę dotyczącą osoby, która odkupi od ciebie informacje, które przekazał ci właściciel gospody.

Jeśli chcesz zarobić prawdziwą fortunę to musisz tak długo powtarzać (wczytywać grę) tę rozmową aż dostaniesz jedną z poniższych wskazówek.

"It's the last person you'd expect, no question."
"It's the closest person you can find."


Wtedy wyrusz na poszukiwania i wciśnij kwadrat przy właściwej osobie, a jest nią: kliknij tutaj

tutaj wyświetli się podpowiedź

Duża nagroda gwarantowana


jeśli nie odwiedzałeś jeszcze guadosalam w rozdziale drugim i nie wypełniełeś tej mini misji to możesz zarobić sporo kasy. Jeśli masz już ten epizod za sobą to pozostaje ci juz chyba tylko walka z potworami

[ Dodano: Sro 17 Wrz, 2008 13:11 ]
ps to cytat z krypty, więc opcje "kliknij tutaj " nie działają. Gwoli wyjaśnienia osobą, której poszukuje barman jest on sam
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
igipigi
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: ndz 05 paź, 2008 19:43

Post autor: igipigi »

Cześć nazywam się Igor. Mam problem czy ktoś mógł mi powiedzieć co to są te 400pkt rankingowych misji PR ? Prosze? :sad:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”