FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Jutsu
Kupo!
Kupo!
Posty: 33
Rejestracja: czw 09 sie, 2007 13:48

Post autor: Jutsu »

Pewnie to pytanie już padało... Czy w New game+ będę miał berserka np 80% jeżeli wyćwiczyłem go w poprzedniej grze na tyle %. Po prostu nie wiem czy opłaca mi sie ćwiczyć profesje.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

tak. w newgame+ masz praktycznie wszystko co miałeś po ostatniej walce - praktycznie, bo masz lvl 1, brak roślinek i monet, no i niektórych rzeczy potrzebnych w fabule(części do robota np.).
Jutsu
Kupo!
Kupo!
Posty: 33
Rejestracja: czw 09 sie, 2007 13:48

Post autor: Jutsu »

Kolejne pytanie jak wyćwiczyć złodziejkę i danserkę na 100%? W gamefaqs na temat złodziejki w ogóle info nie znalazłem, a danserka wymaga dwóch dance vol. Na gamefaqs wspomniane jest o jakichś Akagi Sphere. Jak to zdobyć?
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

tak samo jak pozostałe ? 1ap za zabitego przeciwnika, 1ap za każdą, unikalną dla stroju akcję, 1ap za użycie itemu...99max na bitwe. 2 książki dostajesz po wykonaniu zadań - den of woe - wszystkie crimson sphery(tak się to zwało?) i pokonać wszystkich przeciwników w środku - oraz maszyna w djose temple - pokonać maszynę maxymalnie ulepszoną.
Jutsu
Kupo!
Kupo!
Posty: 33
Rejestracja: czw 09 sie, 2007 13:48

Post autor: Jutsu »

Pytanie mam jak zacznę new game + to mogę wszyściutko olewać i przewijać .Czy może mi się dodatkowa misja w chapterze 5 w bevelie nie uaktywnić. (via infito) Oczywiście żeby mieć ostatnie zakończenie to Poza rozmowa z starcem i wykonaniem qestów tak aby go wszędzie odblokować.(po to aby na końcu na farplane gwizdy mieć) mogę resztę filmików rozmów i innych pierdół przewijać?
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Jutsu pisze:Pytanie mam jak zacznę new game + to mogę wszyściutko olewać i przewijać .Czy może mi się dodatkowa misja w chapterze 5 w bevelie nie uaktywnić. (via infito) Oczywiście żeby mieć ostatnie zakończenie to Poza rozmowa z starcem i wykonaniem qestów tak aby go wszędzie odblokować.(po to aby na końcu na farplane gwizdy mieć) mogę resztę filmików rozmów i innych pierdół przewijać?
Pisz no trochę składniej, ledwo cię można zrozumieć _^_".

O ile się orientuję misja w via infinito nie jest aktywowana przez to, że odsłuchujesz rozmowy więc powinna być dostępna.

Co do zakończenia to zasada jest prosta - musisz mieć 100% i wykonać wszystkie czynności które powodują pojawienie się danego filmiku (np. naciskać x przy odpowiednich scenkach etc.).

Polecam lekturę opisu przejścia - sporo może pomóc ... http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=9
Palmityniansodu

Post autor: Palmityniansodu »

Dzień dobry! Jestem tu nowy i od razu chciałem trochę zaspamić, obrzucając was moimi problemami :twisted: . tak więc jestem w via infinito i mam problem z bossem na poziomie 80tym. Yuna jest na levelu 79, Rikku 80 a Payne na 81... nie wiem, czy to wysoko, czy nie, ale bossa nijak nie mogę przejść. Czy macie może na niego jakąś taktykę, ew. doradzicie mi co do użycia odpowiednich akcesoriów, ktore pomogą mi go unicestwić? Proszę o pomoc,
Mydełko ^^
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dzień dobry!
Welcome to HELL.
Palmityniansodu pisze:Jestem tu nowy i od razu chciałem trochę zaspamić, obrzucając was moimi problemami
Yay burn burn burn! :lol:
Palmityniansodu pisze:tak więc jestem w via infinito i mam problem z bossem na poziomie 80tym.
Masz na myśli Chaca?
Palmityniansodu pisze:Czy macie może na niego jakąś taktykę
Mamy. Napisaną dawno temu i podczepiona w dziale przeznaczonym poradnikowi FFX-2
O tutaj => http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=15 <=
Mydełko ^^
Pozdro.
Palmityniansodu

Post autor: Palmityniansodu »

Go Go Yubari pisze:Masz na myśli Chaca?
Tak, właśnie Chaca.
Go Go Yubari pisze:O tutaj => http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=15 <=
Czytałem już ją wcześniej, ale nadal nie mogłem pokonać tego gada^^. Powiedz chociaż, czy mam szanse go pokonać z tymi levelami, czy lepiej podpakowac dziewuszki i wrocić później (ta druga opcja niebardzo mi się uśmiecha).
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Zawsze jest lepiej podpakować postacie, bo Chac jest na 80, a potem nie jest łatwiej, a wręcz przeciwnie.
Podałeś levele, ale co Ci mogę powiedzieć, skoro nie wiem jakie profesje mają Twoje panny?
Idź i podpakuj, a powinno być ok.
Palmityniansodu

Post autor: Palmityniansodu »

No więc tak: Nie chciało mi się podpakowywać laseczek, więc przeszedłem chaka na oversoulu (miałem niezłego fuksa), ale teraz dopiero mam problem! Jestem przy Paragonie, a levele mi się nie wiele podniosły od spotkania z wcześniej wymienionym gnojkiem^^. W dodatku, jeśli chodzi o profesje, to nie zdobyłem dresspher Mascot, Dark Knight i Lady Luck. co do tej ostatniej, to móglbym jeszcze to praktycznie zrobić, ale nie wiem gdzie zdobyć te żetony do gry. Plzz help!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jedna postać niech będzie Gunner z Cat Nip i krytyczną ilością zdrowia, dwie pozostałe daj na Warrior i walcz, ale poziomy to tutaj raczej powyżej 85, a sugerowane 99. Inaczej możesz mieć przerąbane w walce z Tremą.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Gveir pisze:dwie pozostałe daj na Warrior
Lepiej Dark Knight + Higher Power Garment Grid + Light Curtain + Stamina Cośtam (ten item, co podwaja max HP drużyny). No i kupa X-Potionów.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

dark_raven pisze:Lepiej Dark Knight + Higher Power Garment Grid + Stamina Cośtam (ten item, co podwaja max HP drużyny)
Ale on nie ma Dark Knight i o to w tym przypadku chodzi.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
SomeThing
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 15:08

Post autor: SomeThing »

Mógłbym mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym questem "Panna Młoda", jak go zacząć i zrobić? Bo w poradniku tylko napisali "Musisz mieć ukończone zadanie z panną młodą itd", ale w ogóle nie napisali jak go rozpocząć :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”