FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

W "echo' chodzi o to, że za każdym razem "używasz" z góry okreslonej przez siebie liczby monet.

Przykładowo:
Zakładamy, że za każdym razem bedziemy używać 3 monet:

-> core 7 - 4,6,4 = 14 *zaliczone 14 - wielokrotność 7*
-> core 4 - 2,3,3 =8 *zaliczone 8 jako wielokrotność 4*
<w tym momencie echo 2 - bo dwa razy pod rząd użyłeś 3 monet>
-> core 2 - 1,4,3 = 8 *zaliczone 8 jako wielokrotność 2* itd.

Dzięki "echo" szybciej nabijesz sobie licznik i wygrasz z Shinrą... Prościej chyba sie nie da wytłumaczyc... Poza tym - poczytaj/wysłuchaj instrukcji do tego ...
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

a jak jest liczba 1 to chyba nie da sie nic zrobic jak wybrac dowolna liczbe i skasowac echo? :S
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Rozumiem, że to pytanie retoryczna? :roll: Oczywiście, że jak jest 1 to ch**nia z grzybnią <sry GZO> - całe echo sie kasuje... Przecież to logiczne... :?
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

lolish pisze:a czy w 2 rozdziale na besaid trzeba wygrac polowanie na potwory zeby miec 100%?
Trzeba dojść do (nie pamiętam imienia) i uzyskać odpowiednią ilość punktów :P

Marcin co do echa to przecież mogłeś pytać bym Ci pokazała o co w tym chodzi XD Oczywiście na Twoim FFX-2 :lol: Wiesz o co lotto XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Witam mam pytanie chce wytrenować postacie (dressphere) i nie wiem od czego zależy zdobywanie punktów w abilities może mi ktoś powiedzieć od czego to zależy??
z góry dzięki :D
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

..::PHOENIX::.. pisze:Witam mam pytanie chce wytrenować postacie (dressphere) i nie wiem od czego zależy zdobywanie punktów w abilities może mi ktoś powiedzieć od czego to zależy??
Zauważyłem że im więcej używasz komend typowych dla danej profesji, tym więcej zdobywasz AP. Na dodatek im potężniejszy wróg (zwłaszcza po Oversoul) tym więcej AP.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

znalazlem garment grida ( na krypcie, nie w grze :) ) ktory pozwala miec HP wieksze niz 9999, ale potrzebuje oversoulowac wszystkie potwory w grze :( czy jak gralem 1 raz i walczylem np. z wilkiem oversoulem, to w NG+ tez go bede mial? i czy jest jakis sposob zeby kazdy ktorego chce sie oversoulowal?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Sposób jest - ale żmudny i długi... Potwor Oversoul'uje, gdy przed nim pokonaliśmy określoną liczbę osobników z jego gatunku. Przykładowo:

Walczymy z dowolnymi 9 wilczkami -> 10 z którym sie zetkniemy wpadnie w oversoul. I tak w kółko - przy założeniu, że w jednym gatunku wystepuje 5 potworków aby oversoulowac wszystkie odmiany wilków musimy stoczycz w sumie 50 bitew... Należy dodać, że dla każdego gatunku liczba potworów do pokonania przed Oversoulem wybranego przez nas się różni (miedzy 10 - 17 bodajże...). Wiec jest troche roboty :)

W związku z tym zakładam, że oversoule przenoszą sie do New Game + (jak sie myle niech ktoś mnie poprawi ;) ).
Iscariot

Post autor: Iscariot »

Zawsze możesz znaleść Enterprice lub Higher Power zamiast Końca.
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

jak w 2 rozdziale mam isc do kolesia z kamera? ;o caly rozdzial mi ta gruba dona blokuje droge (sfere dalem youth league) mam moze dac sfere yewonowi? czy wtedy procenta nie strace?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Iscariot

Post autor: Iscariot »

W rozdziale 2 tam niewejdziesz.
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

to w koncu, Eiko napisal ze we wszystkich oprocz 4 weszlem tam w 1, 3, 5 i nie mialem, WTF :572:
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

lolish pisze:Eiko napisal
Jeśli to nie you to ja zwracam uwagę, ze jestem dziewczyną :evil: Grrr nauczcie się patrzeć :/ Bo to, ze mam faceta na avie nic nie znaczy :roll:

No w chapterze 2 tam nie wejdziesz... Na pewno gadałeś i z babką i z facetem z kamerą??
Ostatnio zmieniony sob 07 kwie, 2007 16:05 przez Eiko, łącznie zmieniany 1 raz.
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Iscariot

Post autor: Iscariot »

Niepomyliło ci się to z czymś innym przypadkiem lolish?
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

ja mam problem w czapterze 5 z tym miejscem gdzie trzeba grac na fortepianach (zakladam ze to ostatnia plansza).nie kapuje kompletnie o co w nich chodzi(moze dlatego ze mam niemiecka wersie ;) ).jak na nich nie zagram to wychodzi potwor,ten chyba z zenerkend.mam po 70lvl i nic,yuna 220atack,rikku 230defence i 5000hp,paine tak pol na pol :D .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”